Завантаження
Фото і відео
Фото і відео

KMZ Industries для «КАЙМАН-ПІВНІЧ»

01.03.2019

«КАЙМАН-ПІВНІЧ» розширює потужності силосами KMZ Industries. Продукція «Карлівського машинобудівного заводу» вже не один рік успішно експлуатується на підприємствах групи.

«КАЙМАН-ПІВНІЧ» розташований на Одещині, приймає продукцію переважно з Ананьївського, Балтського, Любашівського господарств, працює навіть із фермерами Вінниччини.

Основне зберігання зерна тут забезпечують 18 конусних силосів виробництва KMZ Industries. Встановлювали їх у два етапи, перший реалізували ще у 2014 році.

Чому КАЙМАН-ПІВНІЧ обрал обладнання KMZ Industries?

«При виборі силосів орієнтувалися на поради колег із «КАЙМАН-ПІВДЕНЬ», – розповідає директор підприємства Ігор Іванович Бовнегра. – Вже близько 10 років вони експлуатують силоси KMZ Industries – й відгуки лише позитивні. Силоси надійні, прості в обслуговуванні й головне – обладнані системою активного вентилювання та термометрії. Це дає змогу запобігти самозігріванню під час зберігання та забезпечити належну якість зерна, особливо за тривалого зберігання.

Виручають нас конусні силоси й у моменти труднощів із рухомим складом: акумулюють продукцію на цей період, а ми, не зупиняючись, продовжуємо приймати зерно на зберігання.

Зараз ми активно розвиваємося. Вже автоматизували частину процесів: зважування, реєстрація, відвантаження – все заноситься в єдину базу. В найближчих планах – повна автоматизація підприємства.

Наразі готуємо фундамент для 4 нових силосів з плоским днищем по 5 тисяч тонн кожний. І теж виробництва KMZ Industries. Це дозволить збільшити потужності з наявних зараз 17 тисяч тонн до 37 тисяч тонн одноразового зберігання й отримати позиції лідера зернозберігання в регіоні».

ПОПУЛЯРНЕ

Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: