Завантаження
Новини та події
Новини та події

KMZ Industries отримав замовлення на виробництво двох партій силосів для нового олійнопресового заводу в Молдові

24.09.2020

KMZ Industries отримав замовлення на виробництво двох партій силосів сумарним обсягом одночасного зберігання  17,3 тис. м куб. для будівництва нового олійнопресового заводу в Молдові.

До першої поставки входитимуть:

  • 2 силоси СМВУ діаметром 7,3 м, з кутом нахилу 65°, 506 м куб. кожний – їх використовуватимуть для негранульованої лузги.
  • 2 силоси СМВУ діаметром 11 м, 65°, загальним обсягом зберігання 1485 м куб. кожний – ці ємності передбачені для зберігання гранульованої лузги.
  • 2 силоси СМВУ діаметром 7,3 м, 45°, 533 м куб. кожний – використовуватимуться для тимчасового зберігання насіння соняшника перед сушінням.

Поставка силосів за другим замовленням

Друге замовлення передбачає поставку 6 силосів СМВУ діаметром 11 метрів загальною місткістю 2055 м куб. кожний.

Ці ємності передбачені для складного в зберіганні продукту – гранульованої та негранульованої макухи соняшника, тож матимуть спеціальну конструкцію, про особливості якої розповімо вже найближчим часом.

Унікальне виробництво, підвищені вимоги до комплектації силосів

Молдавський ОПЗ планується унікальним у своєму роді – будуватимуть його за європейськими стандартами якості й екологічності із залученням найбільш передових інноваційних технологій. Постачальниками обладнання виступають провідні світові виробники, тут до обладнання передбачені високі вимоги і максимальна його комплектація.

Зокрема, силоси виробництва KMZ Industries, що будуть поставлені на ОПЗ:

  • Будуть обладнані сухотрубами системи пожежогасіння, зважаючи на особливості роботи олійнопресового підприємства.
  • Будуть забезпечені радарними датчиками контролю рівня зерна, що дозволять в режимі онлайн здійснювати постійний контроль рівня продукту в ємності.
  • А міцний і довговічний дах силосу з інноваційним покриттям «цинк + магній» забезпечуватиме тривалий захист від зносу, вищу в 7 разів корозійну стійкість порівняно з оцинкованою сталлю і екологічну безпеку.

«Уже довгий час KMZ Industries плідно співпрацює з українськими ОЕЗами, найбільша кількість поставок елеваторного обладнання для цих переробників в Україні – саме нашого виробництва, – говорить Олександр Ткаченко, керівник відділу продуктового маркетингу KMZ Industries. – Нині наш досвід і експертність вповні оцінили й замовники ближнього зарубіжжя, і ми раді постачати якісне обладнання з урахуванням усіх особливостей роботи олійноекстракційних підприємств та індивідуальних побажань замовника щодо роботи зі складним у зберіганні продуктом».

ПОПУЛЯРНЕ

Монтаж силосів Brice-Baker в Естонії виходить на фінішну пряму

Наразі наш замовник із Естонії завершує зведення останнього із трьох силосів BBK, які були виготовлені та поставлені нашим заводом. Докладніше

Унікальний стрічковий транспортер для зерна

Нещодавно KMZ Industries представив ринку ще одну свою нову розробку – унікальний стрічковий транспортер для зерна (або стрічковий конвейєр) закритого типу. Докладніше

Глобальне розширення виробництва: на завод KMZ Industries переїздить обладнання елеваторного напрямку «Варіант Агро Буд»

Після об’єднання у квітні цього року KMZ Industries та елеваторного напрямку «Варіант Агро Буд» виробничі майданчики обох заводів поєднуються в єдине виробництво/ Докладніше

DANUBE OIL COMPANY SRL

Для олійнопресового заводу в Молдові KMZ Industries виготовила конусні силоси СМВУ. У силосах зберігатимуть гранульовану та негранульовану лузгу, а також соняшник перед сушінням. Докладніше

Україна Агро-2С

На елеваторі ТОВ «Україна Агро-2С», що знаходиться у Хмельницькій області, встановлено елеваторне обладнання з лінійки Variant Agro Build. Докладніше

Промінь

На елеваторі в Миколаївській області запрацювало обладнання виробництва KMZ Industries. Довжина транспортних ліній на елеваторі – 441 м.
Для цього об‘єкту KMZ Industries не лише виготовив обладнання, але й забезпечив його монтаж. Докладніше

У вашого зерна буде дім | KMZ Industries

Рішення побудувати елеватор – це не тільки про бізнес. Це сміливість брати на себе більшу відповідальність і досягати більшого. Докладніше

Ірина Редченко: «Якщо все зроблено правильно і довіряєш колегам – брати на себе відповідальність нескладно»

Спілкуємося з керівницею технічного відділу Іриною Володимирівною Редченко в рамках проєкту «Обличчя заводу»/ Докладніше
Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: