Завантаження

  UA

  Новини та події
  Новини та події

  Надсучасний МПЗ в Молдові готується до запуску: на об'єкті працюватимуть силоси з лінійок KMZ Industries і Variant Agro Build

  05.08.2021

  До кінця вересня нинішнього року в міжнародному молдавському порту Джурджулешти на Дунаї буде запущений в експлуатацію найсучасніший у всьому Чорноморському регіоні завод по переробці насіння соняшнику і виробництва олії.

  Зберігання продукції для подальшого продажу або переробки буде забезпечуватися силосами KMZ Industries і Variant Agro Build. Після злиття у квітні нинішнього року об’єднана компанія пропонує клієнтам обидві лінійки елеваторного обладнання.

  Найбільший інвестиційний проєкт у Молдові

  Інвестиційний проєкт на суму понад 30 млн доларів був запущений у лютому минулого року компанією Trans-Oil Group і є одним із найбільш значних для Молдови за останні роки.

  Новий завод буде відповідати всім європейським стандартам якості й екологічності і займатися виробництвом пресової соняшникової очищеної олії, гранульованого макухи і лушпиння, які планують продавати, в тому числі і на місцевому ринку, а також золи від спалювання лушпиння, яка користується великим попитом у аграріїв для поліпшення PH ґрунту і компенсації нестачі мінералів.

  Виробнича потужність заводу складе більше 700 тонн насіння соняшнику на добу і 210 тисяч тонн в рік.

  Інноваційному заводу – передове обладнання

  Представники DANUBE OIL COMPANY SRL, компанії, яка займається цим проєктом, особливо акцентують на унікальності заводу. Тут зібрані найновіші і найбільш передові технології з усього світу. А сума інвестицій безпосередньо в модернізацію об’єкту склала 20 млн доларів.

  На відміну від існуючих подібних підприємств новий завод вимагає технологічної зупинки тільки раз на півроку, а не щомісяця. Тут не будуть користуватися газом: все сушіння насіння буде проводиться із використанням екологічно чистої теплової енергії – пари, що виробляється котельнею. А зберігання макухи, наприклад, буде забезпечуватися розробленими KMZ Industries унікальними силосами «термосного» типу зі спеціальним утепленням і обшивкою.

  KMZ Industries виготовила для МПЗ унікальні силоси особливої ​​конструкції

  Для складного в зберіганні продукту – гранульованої та негранульованої макухи соняшнику були поставлені 6 спеціально розроблених силосів СМВУ діаметром 11 метрів сумарною місткістю 12 330 м куб.

  «Ці ємності мають унікальну конструкцію зі спеціальним утепленням і обшивкою (так званий термосний тип силосів), що дозволить повністю зберігати якість продукції, – розповідає Олександр Ткаченко, керівник відділу продуктового маркетингу, який є і керівником цього проєкту з боку KMZ Industries. – Крім того, ці спеціально розроблені утеплені силоси відповідають підвищеним вимогам до роботи в сейсмічно активній зоні і, до того ж, в умовах значних промислових навантажень».

  Крім виробництва унікальних силосів договір включав поставку ще шести хоперів:

  • 2 силосів СМВУА діаметром 7,3 м, з кутом нахилу 65°, 506 м куб. кожний – їх використовуватимуть для негранульованої лузги.
  • 2 силоси СМВУА діаметром 11 м, 65°, загальним обсягом зберігання 1485 м куб. кожний – ці ємності передбачені для зберігання гранульованої лузги.
  • 2 силоси СМВУА діаметром 7,3 м, 45°, 533 м куб. кожний – використовуватимуться для тимчасового зберігання насіння соняшника перед сушінням.

  Також всі силоси виробництва KMZ Industries, які будуть поставлені на МПЗ:

  • Обладнані сухотрубами системи пожежогасіння, зважаючи на особливості роботи олійнопресового підприємства.
  • Забезпечені радарними датчиками контролю рівня зерна, що дозволять в режимі онлайн здійснювати постійний контроль рівня продукту в ємності.
  • А міцний і довговічний дах силосу з інноваційним покриттям «цинк + магній» забезпечуватиме тривалий захист від зносу, вищу в 7 разів корозійну стійкість порівняно з оцинкованою сталлю і екологічну безпеку.

  Зведення обладнання виробництва KMZ Industries здійснюється силами власної монтажної служби. Наразі на об’єкті триває монтаж «утеплених» силосів: необхідну «висоту» набрав вже третій силос – в даний момент наші спеціалісти утеплюють і обшивають його і слідом відразу ж приступають до зведення четвертого.

  На об’єкт поставлені два силоси з лінійки Variant Agro Build

  Силоси СВП 32, виготовлені для МПЗ у Молдові, мають загальну потужність зберігання 40 тис. тонн.

  Для МПЗ співробітники компанії також виконали послуги шефмонтажу: під їхнім наглядом обидва силоси на об’єкті змонтували навесні цього року.

  Серед особливостей реалізації проєкту – також підвищені вимоги виробника до показників снігового навантаження силосів та надійності конструкції в умовах сейсмічно активної зони. Силоси, виготовлені для олійнопресового заводу, мають показник снігового навантаження 200 кг/м кв. і сейсмічний показник 9 балів за шкалою Ріхтера. Найближчим часом на об’єкті планується тестове завантаження обох ємностей.

  ***

  Стежитимемо разом за реалізацією останнього, завершального етапу проєкту і сподіваємося вже зовсім скоро повідомити вам про запуск в експлуатацію нового промислового гіганта, до народження якого причетна і наша компанія!

  ПОПУЛЯРНЕ

  Хліб-Агро

  Кожне господарство має свою унікальну історію, не схожу на інші, і за кожною обов’язково стоїть особиста історія фермера та його сім’ї. Шлях до успіху власника ФГ «Хліб-Агро» Володимира Ткаченка був непростим і, можна сказати, відбувся швидше «всупереч», ніж «завдяки». Докладніше

  Унікальний стрічковий транспортер для зерна

  Нещодавно KMZ Industries представив ринку ще одну свою нову розробку – унікальний стрічковий транспортер для зерна (або стрічковий конвейєр) закритого типу. Докладніше

  Глобальне розширення виробництва: на завод KMZ Industries переїздить обладнання елеваторного напрямку «Варіант Агро Буд»

  Після об’єднання у квітні цього року KMZ Industries та елеваторного напрямку «Варіант Агро Буд» виробничі майданчики обох заводів поєднуються в єдине виробництво/ Докладніше

  ЕФЕКТИВНІСТЬ ШАХТНОЇ ЗЕРНОСУШАРКИ

  Забезпечення відповідної якості зневоднення зерна потребує вправного використання наявної сировини та обладнання. Зменшення втрат та витрат, або раціональне використання ресурсів, – це не гасло, це підґрунтя сталого розвитку підприємства. Докладніше

  ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНА ТА ЯК ПРАЦЮЄ СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ ОБЛАДНАННЯ НА ЕЛЕВАТОРІ

  У цій статті докладно розглянемо, як відпрацьовує система автоматизації елеваторів від KMZ Industries за другим завданням – в аварійних та передаварійних ситуаціях. Докладніше

  DANUBE OIL COMPANY SRL

  Для нового олійнопресового заводу в Молдові KMZ Industries виготовила та змонтувала силоси. Докладніше

  Досвід екплуатації фермерським господарством

  Зерносушарки на альтернативі стають все більш популярними. 40% наших клієнтів вже обрали сушарки з теплогенератором. Серед них – СФГ «Юлія» що на Черкащині. Докладніше

  Ірина Редченко: «Якщо все зроблено правильно і довіряєш колегам – брати на себе відповідальність нескладно»

  Спілкуємося з керівницею технічного відділу Іриною Володимирівною Редченко в рамках проєкту «Обличчя заводу»/ Докладніше
  СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

  ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
  ВТІЛЕНО В СВІТІ

  Поділитися:
  Відправити посилання
  на цю сторінку: