Завантаження
Новини та події
Новини та події

Надсучасний МПЗ в Молдові готується до запуску: на об'єкті працюватимуть силоси з лінійок KMZ Industries і Variant Agro Build

05.08.2021

До кінця вересня нинішнього року в міжнародному молдавському порту Джурджулешти на Дунаї буде запущений в експлуатацію найсучасніший у всьому Чорноморському регіоні завод по переробці насіння соняшнику і виробництва олії.

Зберігання продукції для подальшого продажу або переробки буде забезпечуватися силосами KMZ Industries і Variant Agro Build. Після злиття у квітні нинішнього року об’єднана компанія пропонує клієнтам обидві лінійки елеваторного обладнання.

Найбільший інвестиційний проєкт у Молдові

Інвестиційний проєкт на суму понад 30 млн доларів був запущений у лютому минулого року компанією Trans-Oil Group і є одним із найбільш значних для Молдови за останні роки.

Новий завод буде відповідати всім європейським стандартам якості й екологічності і займатися виробництвом пресової соняшникової очищеної олії, гранульованого макухи і лушпиння, які планують продавати, в тому числі і на місцевому ринку, а також золи від спалювання лушпиння, яка користується великим попитом у аграріїв для поліпшення PH ґрунту і компенсації нестачі мінералів.

Виробнича потужність заводу складе більше 700 тонн насіння соняшнику на добу і 210 тисяч тонн в рік.

Інноваційному заводу – передове обладнання

Представники DANUBE OIL COMPANY SRL, компанії, яка займається цим проєктом, особливо акцентують на унікальності заводу. Тут зібрані найновіші і найбільш передові технології з усього світу. А сума інвестицій безпосередньо в модернізацію об’єкту склала 20 млн доларів.

На відміну від існуючих подібних підприємств новий завод вимагає технологічної зупинки тільки раз на півроку, а не щомісяця. Тут не будуть користуватися газом: все сушіння насіння буде проводиться із використанням екологічно чистої теплової енергії – пари, що виробляється котельнею. А зберігання макухи, наприклад, буде забезпечуватися розробленими KMZ Industries унікальними силосами «термосного» типу зі спеціальним утепленням і обшивкою.

KMZ Industries виготовила для МПЗ унікальні силоси особливої ​​конструкції

Для складного в зберіганні продукту – гранульованої та негранульованої макухи соняшнику були поставлені 6 спеціально розроблених силосів СМВУ діаметром 11 метрів сумарною місткістю 12 330 м куб.

«Ці ємності мають унікальну конструкцію зі спеціальним утепленням і обшивкою (так званий термосний тип силосів), що дозволить повністю зберігати якість продукції, – розповідає Олександр Ткаченко, керівник відділу продуктового маркетингу, який є і керівником цього проєкту з боку KMZ Industries. – Крім того, ці спеціально розроблені утеплені силоси відповідають підвищеним вимогам до роботи в сейсмічно активній зоні і, до того ж, в умовах значних промислових навантажень».

Крім виробництва унікальних силосів договір включав поставку ще шести хоперів:

  • 2 силосів СМВУА діаметром 7,3 м, з кутом нахилу 65°, 506 м куб. кожний – їх використовуватимуть для негранульованої лузги.
  • 2 силоси СМВУА діаметром 11 м, 65°, загальним обсягом зберігання 1485 м куб. кожний – ці ємності передбачені для зберігання гранульованої лузги.
  • 2 силоси СМВУА діаметром 7,3 м, 45°, 533 м куб. кожний – використовуватимуться для тимчасового зберігання насіння соняшника перед сушінням.

Також всі силоси виробництва KMZ Industries, які будуть поставлені на МПЗ:

  • Обладнані сухотрубами системи пожежогасіння, зважаючи на особливості роботи олійнопресового підприємства.
  • Забезпечені радарними датчиками контролю рівня зерна, що дозволять в режимі онлайн здійснювати постійний контроль рівня продукту в ємності.
  • А міцний і довговічний дах силосу з інноваційним покриттям «цинк + магній» забезпечуватиме тривалий захист від зносу, вищу в 7 разів корозійну стійкість порівняно з оцинкованою сталлю і екологічну безпеку.

Зведення обладнання виробництва KMZ Industries здійснюється силами власної монтажної служби. Наразі на об’єкті триває монтаж «утеплених» силосів: необхідну «висоту» набрав вже третій силос – в даний момент наші спеціалісти утеплюють і обшивають його і слідом відразу ж приступають до зведення четвертого.

На об’єкт поставлені два силоси з лінійки Variant Agro Build

Силоси СВП 32, виготовлені для МПЗ у Молдові, мають загальну потужність зберігання 40 тис. тонн.

Для МПЗ співробітники компанії також виконали послуги шефмонтажу: під їхнім наглядом обидва силоси на об’єкті змонтували навесні цього року.

Серед особливостей реалізації проєкту – також підвищені вимоги виробника до показників снігового навантаження силосів та надійності конструкції в умовах сейсмічно активної зони. Силоси, виготовлені для олійнопресового заводу, мають показник снігового навантаження 200 кг/м кв. і сейсмічний показник 9 балів за шкалою Ріхтера. Найближчим часом на об’єкті планується тестове завантаження обох ємностей.

***

Стежитимемо разом за реалізацією останнього, завершального етапу проєкту і сподіваємося вже зовсім скоро повідомити вам про запуск в експлуатацію нового промислового гіганта, до народження якого причетна і наша компанія!

ПОПУЛЯРНЕ

Монтаж силосів Brice-Baker в Естонії виходить на фінішну пряму

Наразі наш замовник із Естонії завершує зведення останнього із трьох силосів BBK, які були виготовлені та поставлені нашим заводом. Докладніше

Унікальний стрічковий транспортер для зерна

Нещодавно KMZ Industries представив ринку ще одну свою нову розробку – унікальний стрічковий транспортер для зерна (або стрічковий конвейєр) закритого типу. Докладніше

Глобальне розширення виробництва: на завод KMZ Industries переїздить обладнання елеваторного напрямку «Варіант Агро Буд»

Після об’єднання у квітні цього року KMZ Industries та елеваторного напрямку «Варіант Агро Буд» виробничі майданчики обох заводів поєднуються в єдине виробництво/ Докладніше

DANUBE OIL COMPANY SRL

Для олійнопресового заводу в Молдові KMZ Industries виготовила конусні силоси СМВУ. У силосах зберігатимуть гранульовану та негранульовану лузгу, а також соняшник перед сушінням. Докладніше

Україна Агро-2С

На елеваторі ТОВ «Україна Агро-2С», що знаходиться у Хмельницькій області, встановлено елеваторне обладнання з лінійки Variant Agro Build. Докладніше

Промінь

На елеваторі в Миколаївській області запрацювало обладнання виробництва KMZ Industries. Довжина транспортних ліній на елеваторі – 441 м.
Для цього об‘єкту KMZ Industries не лише виготовив обладнання, але й забезпечив його монтаж. Докладніше

У вашого зерна буде дім | KMZ Industries

Рішення побудувати елеватор – це не тільки про бізнес. Це сміливість брати на себе більшу відповідальність і досягати більшого. Докладніше

Ірина Редченко: «Якщо все зроблено правильно і довіряєш колегам – брати на себе відповідальність нескладно»

Спілкуємося з керівницею технічного відділу Іриною Володимирівною Редченко в рамках проєкту «Обличчя заводу»/ Докладніше
Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: