Завантаження
Повідомлення про конфіденційність

Повідомлення про конфіденційність ПрАТ «Карлівський машинобудівний завод»

Останнє оновлення [23  серпня 2019]

Приватне акціонерне товариство «Карлівський машинобудівний завод» інформує Вас про те, як ми збираємо, використовуємо та розголошуємо особисті дані. Це Повідомлення про конфіденційність допомагає зрозуміти наші принципи роботи з конфіденційною інформацією, зокрема те, які особисті дані ми збираємо, чому ми їх збираємо, що ми з ними робимо і як ми їх захищаємо, а також Ваші особисті права.

Вступ

ПрАТ «Карлівський машинобудівний завод» (далі – KMZ Industries) цінує Ваш інтерес до нашої компанії, продуктів та послуг через відвідування наших веб-сайтів (www. test.kmzindustries.ua) або через пов’язані канали зв’язку, включаючи, але не лише, наші сторінки соціальних мереж та/або канали та блоги (разом – «Сторінки KMZ Industries»). Це Повідомлення про конфіденційність поширюється на особисті дані, які ми збираємо чи обробляємо, коли Ви взаємодієте зі сторінками KMZ Industries. Ви можете взаємодіяти з KMZ Industries через сторінки KMZ Industries, шляхом придбання та використання наших продуктів/послуг, через маркетингові комунікації. Таку взаємодію можуть здійснювати відвідувачі, клієнти, ділові клієнти, постачальники та/або ділові партнери.

KMZ Industries також обробляє особисті дані за межами сторінок KMZ Industries, і такий процес потрапляє під дію інших умов конфіденційності. За будь-яких умов KMZ Industries дасть зрозуміти, що відповідне повідомлення про конфіденційність відрізняється від цього Повідомлення про конфіденційність.

І звичайно, що не менш важливо, Ваша конфіденційність є для нас справді важливою. Ви продемонстрували свою довіру до нас, взаємодіючи з нашими сторінками KMZ Industries, і ми цінуємо цю довіру. Це означає, що ми прагнемо захищати Вашу конфіденційність за будь-яких обставин.

Які особисті дані ми збираємо і з якою метою?

Використовуючи термін «Особисті дані» в нашому Повідомленні про конфіденційність, ми маємо на увазі інформацію, яка стосується Вас і дозволяє нам ідентифікувати Вас безпосередньо або в поєднанні з іншою інформацією, якою ми можемо володіти.

Дані рекламно-інформаційних повідомлень

Ви можете підписатися на отримання маркетингових та рекламно-інформаційних повідомлень.

Якщо Ви підпишетеся на отримання маркетингових та рекламно-інформаційних повідомлень, ми будемо використовувати такі особисті дані:

 • адреса електронної пошти;
 • Ваша взаємодія зі сторінками KMZ Industries, електронні повідомлення, на які Ви натискали та відкривали.

Ми використовуємо ці особисті дані для надсилання Вам рекламно-інформаційних повідомлень – залежно від Ваших уподобань і поведінки – щодо виробів KMZ Industries, послуг, подій та акційних пропозицій.

KMZ Industries може контактувати з Вами за допомогою рекламно-інформаційних повідомлень через електронну пошту та інші цифрові засоби (наприклад, соціальні мережі). KMZ Industries надасть Вам можливість у будь-який час відкликати Вашу згоду на отримання рекламно-інформаційних повідомлень через посилання для скасування підписки у нижній частині кожного рекламно-інформаційного повідомлення, яке Ви можете отримати від нас.

Обробка особистих даних для рекламно-інформаційних повідомлень ґрунтується на Вашій згоді, тобто на добровільних засадах; такі засади є законними відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», де KMZ Industries обробляє Ваші особисті дані на основі згоди. У Вас є право відкликати Вашу згоду в будь-який час, що не вплине на законність обробки даних на основі згоди до відкликання Вашої згоди.

Дані Інтернет-відгуків

Ви можете надавати свої відгуки, коментарі, запитання, рейтинги та огляди в Інтернет-оцінках («Інтернет-відгуки»).

Якщо Ви скористаєтеся цією можливістю, ми будемо обробляти такі особисті дані:

 • Ваш код cookie;
 • Ваші відгуки/коментарі/запитання/огляди рейтингів;
 • Ваші контактні дані, якщо Ви надасте їх нам (ім’я, електронна адреса, номер телефону).

Ми використовуємо ці особисті дані, щоб забезпечити KMZ Industries корисними висновками для вдосконалення сторінок KMZ Industries або виробів/послуг.

Ми розглядаємо обробку Ваших даних Інтернет-відгуків на підставі законного інтересу компанії KMZ Industries для покращення наших сторінок KMZ Industries та нашого асортименту виробів та послуг, що є правомірним згідно положень Закону України «Про захист персональних даних».

Надання Ваших особистих даних іншим

Ми можемо розкривати Ваші особисті дані:

 • нашим філіям чи дочірнім компаніям для цілей, описаних у цьому Повідомленні про конфіденційність;
 • нашим незалежним постачальникам послуг, які надають такі послуги, як: хостинг веб-сайтів, аналіз даних, обробка платежів/рахунків, виконання замовлень, інформаційні технології та надання відповідної інфраструктури, обслуговування клієнтів, доставка електронної пошти, керування взаємодією з клієнтами, управління ідентифікацією, керування подіями, маркетингова розвідка, аудит, виявлення шахрайства та інші послуги;
 • третім сторонам, щоб дозволити їм надсилати Вам маркетингові повідомлення відповідно до Вашого вибору, якщо Ви вирішили підписатися на них;
 • третім сторонам, спонсорам розіграшів, конкурсів та подібних акцій;
 • Вашим контактам, пов’язаним із Вашим обліковим записом у соціальних мережах, іншим користувачам веб-сайтів та Вашому постачальнику облікового запису у соціальній мережі, у зв’язку з Вашою діяльністю щодо обміну даними;
 • якщо Ви взаємодієте з компанією KMZ Industries як бізнес-клієнт, постачальник або партнер по бізнесу, KMZ Industries може повідомляти особисті дані, доступні у звітах та інших матеріалах, наданих Вами та/або Вашою компанією, відповідно до взаємодії з іншим партнером по бізнесу та/або постачальником.

Інше використання та розкриття інформації

Ми також можемо використовувати та розкривати Ваші особисті дані, якщо ми вважаємо, що це необхідно або доречно: (a) для дотримання чинного законодавства, яке може включати закони поза межами Вашої країни проживання, у відповідь на запити від муніципальних і державних органів, до яких можуть входити органи влади поза межами Вашої країни проживання, для співпраці з правоохоронними органами або з інших юридичних причин; (b) щоб забезпечити виконання наших положень та умов; (c) для захисту наших прав, конфіденційності, безпеки або майна та/або наших філій або дочірніх компаній, Вас чи інших осіб.

Крім того, ми можемо використовувати, розкривати або передавати Вашу інформацію третій стороні у випадку будь-якої реорганізації, злиття, продажу, утворення спільного підприємства, розподілу, передавання або іншого розпорядження всією чи будь-якою частиною нашого бізнесу, активів чи акцій (у тому числі у зв’язку з будь-яким банкрутством чи аналогічним провадженням).

Послуги третіх сторін

Це Повідомлення про конфіденційність не стосується і ми не несемо відповідальності за конфіденційність, інформацію та інші практики будь-якої третьої сторони, включаючи будь-яку третю сторону, яка керує будь-яким веб-сайтом або послугою, до якої скеровують сторінки KMZ Industries. Розміщення посилання на сторінках KMZ Industries не означає схвалення пов’язаного сайту чи послуги нами або нашими філіями чи дочірніми компаніями.

Крім того, ми не несемо відповідальності за збір, використання, оприлюднення інформації або політику чи практики безпеки інших організацій, таких як Facebook, Apple, Google, Microsoft, Linkedin чи будь-яких інших розробників додатків, постачальників додатків, постачальників послуг соціальних мереж, провайдерів операційних систем, постачальників послуг бездротового зв’язку або виробників пристроїв, у тому числі стосовно будь-яких особистих даних, які Ви розголошуєте іншим організаціям через або у зв’язку зі сторінками KMZ Industries. Ці інші організації можуть мати власні повідомлення про конфіденційність, заяви чи політики. Ми наполегливо рекомендуємо переглянути їх, щоб зрозуміти, яким чином Ваші особисті дані можуть оброблятися такими іншими організаціями.

Як ми захищаємо Ваші особисті дані?

Ми прагнемо використовувати розумні організаційні, технічні та адміністративні заходи для захисту особистих даних у нашій організації. На жаль, жодна система передачі чи зберігання даних не може гарантувати 100% безпеку. Якщо у Вас є підстави вважати, що Ваша взаємодія з нами більше не захищена, негайно повідомте нам, скориставшись інформацією в розділі «Як можна зв’язатися з нами?» нижче.

 Як довго зберігатимуться особисті дані?

Ми зберігатимемо Ваші особисті дані так довго, скільки буде потрібно або дозволено з метою, для якої їх було отримано. Критерії, які використовуються для визначення періодів зберігання нами даних, включають: (i) тривалість, протягом якої ми маємо постійні стосунки з Вами для участі на сторінках KMZ Industries; (ii) існування юридичного зобов’язання, яке поширюється на нас; або (iii) потреба зберігати ці дані з врахуванням нашої юридичної позиції (наприклад, стосовно застосовних законних обмежень, судових розглядів чи регулятивних розслідувань).

Ваші права та можливість вибору

Якщо Ви хочете надіслати запит на доступ, виправлення, стирання, обмеження або заперечення щодо обробки особистих даних, які Ви надали нам раніше, або якщо Ви хочете надіслати запит на отримання електронної копії Ваших особистих даних для її передачі іншій компанії (у тій мірі, в якій це право на перенесення даних надано Вам згідно чинного законодавства), Ви можете зв’язатися з нами за адресою market@test.kmzindustries.ua. Ми надамо відповідь на Ваш запит відповідно до чинного законодавства.

У своєму запиті, будь ласка, чітко вкажіть, які особисті дані Ви хотіли б змінити, чи хочете Ви приховати свої особисті дані в нашій базі даних, чи іншим чином повідомте нам, які обмеження Ви хотіли б застосувати для використання Ваших особистих даних. Для Вашого захисту ми можемо виконувати лише запити стосовно особистих даних, пов’язаних із Вашим обліковим записом, Вашою електронною адресою або іншою інформацією про обліковий запис, який Ви використовуєте для надсилання запиту, і нам може знадобитися підтвердження Вашої особи, перш ніж ми виконаємо Ваш запит.

Ви також можете відмовитися від отримання електронних повідомлень від KMZ Industries. Якщо Ви більше не хочете отримувати електронні листи, пов’язані з маркетингом, Ви можете відмовитись від них, натиснувши кнопку скасування підписки внизу кожного отриманого від нас рекламного електронного листа.

Зверніть увагу, що нам, можливо, потрібно буде зберегти певну інформацію з метою ведення обліку та/або для завершення будь-якої транзакції, яку Ви розпочали перед запитом на зміну або видалення інформації (наприклад, коли Ви робите покупку або берете участь у рекламній акції, Ви, можливо, не зможете змінити або видалити надані особисті дані до завершення такої покупки або рекламної акції). Також може існувати залишкова інформація, яка зберігатиметься у наших базах даних та інших записах і яку не буде вилучено.

Ми спробуємо виконати Ваш запит(-и), як тільки це стане практично можливим. Зверніть увагу на те, що навіть коли Ви відмовитеся від отримання маркетингових електронних листів від нас, ми все ж можемо надсилати Вам важливі адміністративні повідомлення, від яких Ви не можете відмовитися.

Якщо Ви користуватиметеся (деякими) Вашими правами та вибором, Ви, можливо, не зможете повністю або частково використовувати окремі послуги KMZ Industries.

Як можна зв’язатися з нами?

Якщо у Вас виникли будь-які запитання стосовно цього Повідомлення про конфіденційність або щодо того, як KMZ Industries використовує Ваші особисті дані, зверніться до нас за адресою market@test.kmzindustries.ua. Крім того, Ви маєте право подати скаргу до органу нагляду, який відповідає за Вашу країну чи регіон.

ПОПУЛЯРНЕ

KMZ INDUSTRIES ОГОЛОШУЄ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ СТРАТЕГІЧНОЮ РАДНИЦЕЮ КОЛИШНЮ ТОП-МЕНЕДЖЕРКУ AGI

KMZ Industries – провідний український виробник рішень для зберігання та обробки зерна – оголошує про призначення Вікторії Умін на посаду Стратегічної радниці. Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Курс на енергоефективність: нові транспортери та норії KMZ Industries знайшли своїх перших покупців

Розроблено та випробувано нові лінійки ланцюгових транспортерів та норій продуктивністю 100 та 175 т/год. Докладніше

«АГРО ГРАНТИ»: відтепер інформація про актуальні гранти та фінансові програми для агро в одному Telegram-каналі

Ефективність служби головного інженера можна визначити за кількістю проблем, що виникають саме в незручний час: коли обладнання працює з продуктом

Про важливість служби головного інженера та про необхідні заходи, які дозволяють запобігти проблемам на елеваторі, директор з монтажу та будівництва KMZ Industries Вячеслав Степанчук. Докладніше

Ключові імпортери елеваторного обладнання KMZ Industries – з найближчих країн

Найбільшу частку в експорті обладнання KMZ Industries має Румунія

Докладніше

Синергія | KMZ Industries

Синергія між виробництвом, командою та аграріями є основою успіху кожного у цьому переліку. Разом ми створюємо нові можливості для розвитку галузей та сприяємо розбудові України. Об'єднуємо зусилля та допомагаємо один одному реагувати на нові виклики та змінні обставини. Докладніше

НОТАТКИ З ПЕРЕДЗАЯВОЧНОГО ВЕБІНАРУ USAID АГРО ПРО ГРАНТИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПОТУЖНОСТЕЙ З ДОРОБКИ, СУШІННЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНА

USAID АГРО надасть до 270 млн грн співфінансування на розвиток потужностей з доробки, сушіння та зберігання зерна. Ось що треба знати перед тим, як подати заявку на участь у конкурсі та збільшити свої шанси на отримання гранту. Докладніше
Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: