Азбука элеватора | KMZ Industries

Азбука елеватора

Система бічного розвантаження силосу

Система бічного розвантаження силосу – один з ефективних способів оптимізації технологічного циклу роботи елеватора, що допомагає значно полегшити вивантаження зерна, покращити його якість, зменшити собівартість процесу. Однак, впроваджувати її на елеваторі слід дуже обережно, аби убезпечити від можливих проблем у майбутньому. Тож, давайте розбиратися.

08.10.2019
Далі

На сучасних елеваторах довготривале зберігання зерно забезпечується в силосах із плоским дном. Такий тип місткостей для зберігання має певну особливість: після того як під дією сили тяжіння основна маса зерна вивантажується через центральну засувку, необхідно зачистити дно силосу від залишків продукту.

Виконує цю задачу зачисний шнек: рухаючись по колу 360°, він згортає залишки зерна до центральної вивантажувальної засувки, розміщеній на вертикальній осі силосу, на підсилосні транспортерні системи.

20.09.2019
Далі
Про пожежну безпеку на елеваторі в "Азбуці елеватора" від KMZ Industries

Елеватор є об’єктом підвищеної вибухо- та пожежонебезпеки. Тут присутня велика кількість потенційних джерел запалювання та горіння, сприятливих умов для швидкого поширення пожежі, та великої кількості чинників, що ускладнюють процес її ліквідації. В цьому випуску “Азбуки елеватора” говоримо про найбільш пошинрені причини пожеж на елеваторі.

17.09.2019
Далі
Про сушіння льону в Азбуці елеватора від KMZ Industries

Олійний льон – досить перспективна культура, яка останнім часом значно збільшила свою рентабельність завдяки новітнім сортам і технологіям.

  • Які особливості культури і як впливають на процес сушіння?
  • Який режим зберігання льону?
  • Як його сушити?
05.09.2019
Далі

Металеві ємності для зберігання зерна вимагають найсуворішого дотримання правил експлуатації. Навіть, здавалося б, незначне відхилення від вимог технічного регламенту під час експлуатації подібного роду обладнання може призвести до передаварійної обстановки, аж до значних руйнувань. Список таких правил досить великий – від процедури тестового завантаження до тонкощів техогляду силосів. Розповідаємо про базові, щоб ви були у всеозброєнні і експлуатували безпечно.

16.08.2019
Далі

Читайте 5 порад, як сушити кукурудзу, враховуючи особливості цієї культури, аби зберегти без втрат прийняте зерно.

30.07.2019
Далі

Сушити ріпак треба надзвичайно обережно. Можна з впевненістю сказати, що цей процес – один із найбільш трудомістких і відповідальних в технології сушіння зернових. В першу чергу тому, що вологе насіння, яке містить великим відсоток масла і білка, має високий ризик самозаймання. Крім того, сушити його треба з особливою обережністю, аби не згорнувся білок.

30.07.2019
Далі
Азбука елеватора KMZ Industries_Шахтна зерносушарка

Шахтна зерносушарка – найпоширеніший і найпопулярніший на сьогодні тип зерносушарок не тільки в Україні, але й у всій Європі. На що звернути увагу, обираючи шахтну зерносушарку з-поміж представлених на українському ринку?

17.07.2019
Далі

Щоб звести ризики до мінімуму, потрібно дотримуватися базових правил сушіння соняшнику.

17.07.2019
Далі
Азбука елеватора KMZ Industries Огляд та обслуговування силосів

Своєчасне проведення техогляду, техобслуговування і необхідних ремонтів – гарантія тривалої та надійної роботи вашого елеваторного обладнання. Вчасно виявлені і усунені несправності вбережуть обладнання від більш значних поломок, елеватор – від простоїв, а вас – від фінансових втрат.

  • Як часто перевіряти?
  • Що перевіряти?
11.07.2019
Далі

Не знайшли потрібну інформацію? Ми обов'язково відповімо на всі ваші запитання

Дивитися контакти
Прокрутити до верху

Натисніть «Подобається», щоб читати
KMZ Industries у Facebook