Азбука элеватора | KMZ Industries

Азбука елеватора

Як обрати елеватор

Коли ви тільки задумуєтесь про будівництво елеватора, запитань багато. Аби визначитися, що саме вам потрібно, пропонуємо так званий елеваторний опитувальник. Він задасть потрібні орієнтири, щоб ви могли впевнено рухатися в напрямку побудови власного елеватора.

Запитання і відповіді. Практичні поради

27.12.2019
Далі
Сушіння зерна із підвищеною вологістю

П’ять порад про те, як працювати зі збіжжям, що має підвищену вологість.

27.12.2019
Далі
Про зберігання складових елеваторного обладнання

Ви – щасливий власник майбутнього елеватора. Не поскупилися на «геодезію», обрали вигідне розташування й навіть підібрали обладнання з урахуванням усіх необхідних факторів роботи об’єкту. Деталі та вузли обладнання доставлені виробником і вже чекають на якісний монтаж. Ніби все зроблено правильно – тепер можна і розслабитися… Але ж ні.

На цьому етапі на обладнання теж «чатує небезпека»…

27.12.2019
Далі
Регулярні огляди елеваторів

Існують різні типи регулярних оглядів: щоденний, плановий, міжсезонний.

  • Коли та хто їх проводить та що контролюють в першу чергу?
  • Яких заходів вживають за результатами огляду?
  • Які особливості кажного з цих оглядів?
07.11.2019
Далі
Поради з автоматизації елеватора

В необхідності автоматизації нині мало хто сумнівається. Це прозорі процеси на елеваторі, контрольована якість продукції, зниження витрат на обслуговуючий персонал, попередження несправностей обладнання і багато іншого.

Сьогодні – про те, що враховувати, коли ви лише плануєте впроваджувати автоматизацію на елеваторі, та корисні поради, які допоможуть вам під час впровадження.

06.11.2019
Далі
Система бічного розвантаження силосу

Система бічного розвантаження силосу – один з ефективних способів оптимізації технологічного циклу роботи елеватора, що допомагає значно полегшити вивантаження зерна, покращити його якість, зменшити собівартість процесу. Однак, впроваджувати її на елеваторі слід дуже обережно, аби убезпечити від можливих проблем у майбутньому. Тож, давайте розбиратися.

08.10.2019
Далі
Про зачисний шнек в Азбуці елеватора від KMZ Industries

На сучасних елеваторах довготривале зберігання зерно забезпечується в силосах із плоским дном. Такий тип місткостей для зберігання має певну особливість: після того як під дією сили тяжіння основна маса зерна вивантажується через центральну засувку, необхідно зачистити дно силосу від залишків продукту.

Виконує цю задачу зачисний шнек: рухаючись по колу 360°, він згортає залишки зерна до центральної вивантажувальної засувки, розміщеній на вертикальній осі силосу, на підсилосні транспортерні системи.

20.09.2019
Далі
Про пожежну безпеку на елеваторі в "Азбуці елеватора" від KMZ Industries

Елеватор є об’єктом підвищеної вибухо- та пожежонебезпеки. Тут присутня велика кількість потенційних джерел запалювання та горіння, сприятливих умов для швидкого поширення пожежі, та великої кількості чинників, що ускладнюють процес її ліквідації. В цьому випуску “Азбуки елеватора” говоримо про найбільш пошинрені причини пожеж на елеваторі.

17.09.2019
Далі
Про сушіння льону в Азбуці елеватора від KMZ Industries

Олійний льон – досить перспективна культура, яка останнім часом значно збільшила свою рентабельність завдяки новітнім сортам і технологіям.

  • Які особливості культури і як впливають на процес сушіння?
  • Який режим зберігання льону?
  • Як його сушити?
05.09.2019
Далі

Металеві ємності для зберігання зерна вимагають найсуворішого дотримання правил експлуатації. Навіть, здавалося б, незначне відхилення від вимог технічного регламенту під час експлуатації подібного роду обладнання може призвести до передаварійної обстановки, аж до значних руйнувань. Список таких правил досить великий – від процедури тестового завантаження до тонкощів техогляду силосів. Розповідаємо про базові, щоб ви були у всеозброєнні і експлуатували безпечно.

16.08.2019
Далі

Не знайшли потрібну інформацію? Ми обов'язково відповімо на всі ваші запитання

Дивитися контакти
Прокрутити до верху

Натисніть «Подобається», щоб читати
KMZ Industries у Facebook