Міні-елеватор для зерна – купити в Україні від виробника | KMZ Industries

Фермерський елеватор «під ключ»

Фермерські елеватори

Такі міні елеватори для зерна стають все більше затребуваними серед українських аграріїв. Вони не тільки здатні забезпечити зберігання річного врожаю господарства, але й допоможуть у вирішенні багатьох проблем, із якими стикаються фермери, не маючи власного зерносховища.

Уникнути або позбутися усіх цих проблем вам допоможе сучасний фермерський елеватор «під ключ» від KMZ Industries – єдиного виробника в Україні, котрий пропонує поставку всього спектру обладнання для елеватора, монтаж такого обладнання та автоматизацію – електропідключення із виведенням на комп’ютер.

Зерносушарка на теплогенераторі Силоси металеві Сепаратор Транспортне обладнання  Монтаж обладнання Автоматизація елеватора

Комплектація фермерського елеватора включає:

«Азбука елеватора» – своєрідний акумулятор інформації про базові принципи
роботи зерносховища. Підписуйтесь, щоб отримати випуски на пошту.

zlagoda_4
zlagoda_1
zlagoda_5
Зерносушарка Brice-Baker_10
Зерносушарка Brice-Baker_11
Зерносушарка Brice-Baker_7
Зерносушарка Brice-Baker_1
Зерносушарка Brice-Baker_5
DCIM337MEDIADJI_0111.JPG
zlagoda_4
zlagoda_1
zlagoda_5
Зерносушарка Brice-Baker_10
Зерносушарка Brice-Baker_11
Зерносушарка Brice-Baker_7
Зерносушарка Brice-Baker_1
Зерносушарка Brice-Baker_5
DCIM337MEDIADJI_0111.JPG

Навіщо фермеру власний елеватор?

Для вирішення цілого ряду проблем:

 • Втрата прибутку через продаж «з поля» по низькій ціні.
 • Переплата за зберігання, сушіння, очищення та відвантаження на сторонніх елеваторах: у період збору врожаю ціни особливо високі.
 • Ви можете зіткнутися з неправильним визначенням: вологості, сміттєвої домішки, класу та навіть ваги врожаю, який ви здаєте на зберігання на сторонній елеватор.
 • Збільшення втрат і травмування зерна при додатковому транспортуванні на зберігання.
 • Втрата можливості отримання додаткового прибутку за послуги зі зберігання, сушіння та очищення зерна на вашому елеваторі.
 • Великий ризик втрати якості продукції при зберігання у старих підлогових складах.
 • Високі витрати за обслуговування старого елеватора. Нові елеватори працюють ефективніше та економніше.

Фінансування

Якщо у невеликих фермерських господарств не вистачає коштів на будівництво власного фермерського елеватора, то вони можуть об’єднатися з іншими аграріями та збудувати кооперативний елеватор. Крім того, KMZ Industries має сім партнерських програм з банками щодо кредитування придбання елеваторного обладнання нашого виробництва, якими ви можете скористатися. Дізнайтеся про умови фінансування від банків.

І це ще не все: у 2020 році діють вісім програм державної підтримки аграріїв на загальну сумму 5,504 млрд гривень. Безперечно, ви знайдете для себе прийнятну, і не одну. Не бійтеся збирати документи та подавати їх для отримання фінансової допомоги або компенсації. Досвід клієнтів KMZ Industries доводить, що її отримати цілком реально, адже за 4 роки існування однієї з програм 100% тих, хто зважився це зробити, отримали кошти.

 • 380 млн грн. для розвитку фермерських господарств. Державна підтримка надаватиметься ФГ, яке має чистий дохід від реалізації продукції (послуг) за останній рік до 20 млн. грн., та с/г обслуговуючому кооперативу, до складу якого входять одне і більше ФГ.
 • 67 млн. грн. на поворотній основі (безвідсоткові кредити) для підтримки фермерських господарств. У розмірі до 500 тис. грн. (із спеціального фонду держбюджету) на одне ФГ.
 • 20 млн. грн. через доплати на користь застрахованих осіб – членів/голів СФГ. Доплату можуть отримати члени/голова СФГ без статусу юридичної особи та зареєстроване платником єдиного податку четвертої групи.
 • 1 млрд. грн. для розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції. Саме за цією програмою можливе відшкодування до 30% вартості будівництва елеваторів (тобто будівництво + вартість обладнання у цілому).
 • 400 млн. грн. для розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства. Не більше 25 млн. грн. на одного суб’єкта господарювання.
 • 437 млн. грн. для часткової компенсації вартості с/г техніки та обладнання вітчизняного виробництва. За цією програмою 1842 найменування елеваторного обладнання виробництва KMZ Industries можна придбати із компенсацією 25%.
 • 1,2 млрд. грн. фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів. Надається на конкурсній основі. За перше півріччя компенсовано 125 млн. грн.
 • 2 млрд. грн. у якості компенсації процентної ставки по кредитах, а саме – зменшення сплати базової процентної ставки до рівня з 9 до 7, або 5, відсотків річних. Так звані «Доступні кредити 5-7-9%».

Повний перелік програм та умови подання документів – за посиланням.

 Є питання щодо елеватора?  У наших спеціалістів є відповіді.
Телефонуйте: +38 (050) 435-76-97

Не знайшли потрібну інформацію? Ми обов'язково відповімо на всі ваші запитання

Дивитися контакти
Прокрутити до верху