Доповідь KMZ Industries на форумі «Управління зерном на елеваторі» | KMZ Industries

Доповідь KMZ Industries на форумі «Управління зерном на елеваторі»

16 січня 2020 року взяли участь у форумі-практикумі «Управління зерном на елеваторі: сучасні рішення та правила управління зерном; контроль якості зернових під час зберігання; арбітраж; автоматизація обліку». Захід проходив у Київській торгово-промисловій палаті.

Якість та автоматизація: нові можливості

Головний лейтмотив івенту – якість продукції. Саме вона визначає ціну і зрештою – прибуток зерносховища. А однією з найважливіших ланок не лише у визначенні, а й у забезпеченні її показників, звісно ж, виступає лабораторія.

Процес контролю якості, в тому числі й кількісно-якісний облік, розглядали до найменших деталей: значуще місце приділили й автоматизації. Олексій Ломакін, керівник відділу автоматизації KMZ Industries, розповів учасникам про можливості автоматизації для максимально точної доробки продукції і отримання на виході необхідних показників якості. І звісно ж, поділився практичними кейсами і результатами впровадження таких рішень від KMZ Industries на лінійних та портових елеваторах в Україні.

Ми отримали черговий доказ, що:

  • Диджиталізація елеваторів – вже не просто тенденція, а стійкий тренд і ключовий пункт серед обов’язкових опцій для нових та вже діючих об’єктів.
  • Власники зерносховищ все більш обізнані й регулярно підвищують рівень вимог і бачення системи.

А запитання щодо тонкощів автоматизації на форумі надходили навіть від працівників СОГівських елеваторів.

Дякуємо організатору Standart Innovation Group за запрошення виступити, а Київській торгово-промисловій палаті за теплий прийом!

Прокрутити до верху