KMZ Industries на Битві Агротитанів-2017 представить партнерську програму кредитувания від Piraeus Bank | KMZ Industries

KMZ Industries на Битві Агротитанів-2017 представить партнерську програму кредитувания від Piraeus Bank

KMZ Industries пропонує не тільки якісне обладнання для зберігання та обробки зерна, але і можливість його придбати в кредит на быльш вигыдних умовах.

З 1 вересня 2017 року ми пропонуємо партнерські програми кредитування від ряду українських банків на придбання елеваторного обладнання виробницва KMZ Industries.

Презентація партнерської программи кредитування від Piraeus Bank (ПАТ «Піреус Банк МКБ») відбудеться на Битві Агротитанів-2017, яка пройде 7-8 вересня за адресою Київска область, Тетіївський район, с. Степове, група компаній «ТАК».

Запрошуємо всіх на стенд компанії Piraeus Bank, де вам нададуть детальні консультації: представники банку – про умови кредитування, спеціалісти KMZ Industries – про асортимент елеваторного обладнання, яке пропонується.

Коротко з умовами кредитної програми Ви також можете ознайомитися, перейшовши за посиланням..

Про подію 

Битва Агротитанів-2017 – це V щорічна виставка-демонстрація техники в дії, котра традиційно поєднує всіх прогресивних аграріїв, щоб на влісні очі побачити всі новинки техніки та технології у польових умовах. 

Показ техніки буде здійснюватись у рамках шести постійно діючих демонстраційних зон:  I зона − плуги та глибокозрихлювачі; II зона − сіялки; III зона − обприскувачі та розкидувачі; IV зона − борони та культиватори; V зона − гібриди кукурудзи; VI зона − комбайни, жатки, бункери та зерновози.

Прокрутити до верху

Натисніть «Подобається», щоб читати
KMZ Industries у Facebook