KMZ Industries отримав замовлення на виробництво двох партій силосів для нового олійнопресового заводу в Молдові | KMZ Industries

KMZ Industries отримав замовлення на виробництво двох партій силосів для нового олійнопресового заводу в Молдові

KMZ Industries отримав замовлення на виробництво двох партій силосів сумарним обсягом одночасного зберігання  17,3 тис. м куб. для будівництва нового олійнопресового заводу в Молдові.

До першої поставки входитимуть:

  • 2 силоси СМВУ діаметром 7,3 м, з кутом нахилу 65°, 506 м куб. кожний – їх використовуватимуть для негранульованої лузги.
  • 2 силоси СМВУ діаметром 11 м, 65°, загальним обсягом зберігання 1485 м куб. кожний – ці ємності передбачені для зберігання гранульованої лузги.
  • 2 силоси СМВУ діаметром 7,3 м, 45°, 533 м куб. кожний – використовуватимуться для тимчасового зберігання насіння соняшника перед сушінням.

Поставка силосів за другим замовленням

Друге замовлення передбачає поставку 6 силосів СМВУ діаметром 11 метрів загальною місткістю 2055 м куб. кожний.

Ці ємності передбачені для складного в зберіганні продукту – гранульованої та негранульованої макухи соняшника, тож матимуть спеціальну конструкцію, про особливості якої розповімо вже найближчим часом.

Унікальне виробництво, підвищені вимоги до комплектації силосів

Молдавський ОПЗ планується унікальним у своєму роді – будуватимуть його за європейськими стандартами якості й екологічності із залученням найбільш передових інноваційних технологій. Постачальниками обладнання виступають провідні світові виробники, тут до обладнання передбачені високі вимоги і максимальна його комплектація.

Зокрема, силоси виробництва KMZ Industries, що будуть поставлені на ОПЗ:

  • Будуть обладнані сухотрубами системи пожежогасіння, зважаючи на особливості роботи олійнопресового підприємства.
  • Будуть забезпечені радарними датчиками контролю рівня зерна, що дозволять в режимі онлайн здійснювати постійний контроль рівня продукту в ємності.
  • А міцний і довговічний дах силосу з інноваційним покриттям «цинк + магній» забезпечуватиме тривалий захист від зносу, вищу в 7 разів корозійну стійкість порівняно з оцинкованою сталлю і екологічну безпеку.

«Уже довгий час KMZ Industries плідно співпрацює з українськими ОЕЗами, найбільша кількість поставок елеваторного обладнання для цих переробників в Україні – саме нашого виробництва, – говорить Олександр Ткаченко, керівник відділу продуктового маркетингу KMZ Industries. – Нині наш досвід і експертність вповні оцінили й замовники ближнього зарубіжжя, і ми раді постачати якісне обладнання з урахуванням усіх особливостей роботи олійноекстракційних підприємств та індивідуальних побажань замовника щодо роботи зі складним у зберіганні продуктом».

Прокрутити до верху