KMZ Industries проведе практичний семінар-екскурсію для фермерів в рамках «Битви Агротитанів» під Полтавою | KMZ Industries

KMZ Industries проведе практичний семінар-екскурсію для фермерів в рамках «Битви Агротитанів» під Полтавою

Цьогоріч наймасштабніша виставка-демонстрація техніки та технологій в польових умовах «Битва Агротитанів» розширюється і проходитиме одразу у двох регіонах.

27 серпня 2020  р. захід чекає відвідувачів на мальовничій Полтавщині  у Карлівському районі.

KMZ Industries – партнер з елеваторного обладнання «Битви Агротитанів» під Полтавою, учасник виставки і організатор практичного семінару-екскурсії «Фермерський елеватор «під ключ».

 

На стенді

 • Розкажемо про особливості будівництва фермерського елеватора.
 • Корисні опції, які KMZ Industries пропонує зерносховищам невеликого масштабу.
 • Можливості оптимізації технологічних процесів й економії як при покупці, так і в процесі експлуатації фермерського елеватора.

Ознайомчий практичний семінар-екскурсія «Фермерський елеватор «під ключ» складатиметься з декількох частин

 1. Практична дискусія «Граблі першого елеватора», яку, щоб не гаяти часу, проведемо дорогою на елеватор. Поговоримо про те, на що потрібно звернути увагу при будівництві елеватора, які помилки найпоширеніші та як їм запобігти.
 2. Відвідаємо діючий елеватор, який працює з 2017 року: ви оціните якість та стан елеваторного обладнання та поставите питання експлуатантам.
 3. По дорозі з елеватора продовжуємо дискутувати: обговоримо особливості вибору складових елеватора: силосів, зерносушарки, сепаратора та транспортного обладнання.
 4. Завітаємо до виробничих потужностей KMZ Industries: тут, зокрема, побачите, як виготовляють силоси на єдиній в країні автоматизованій лінії. Завод розташований у м. Карлівка, у 5 хвилинах від місця проведення заходу.
 5. Повертаємось до локації «Битви Агротитанів», вирішуючи, який рівень автоматизації потрібен сучасному фермерському елеватору та чи є можливість зекономити на монтажі елеваторного обладнання.

Організаційні моменти

Дата екскурсії: 27 серпня 2020 року.

Екскурсії відбуватимуться після закінчення демопоказів техніки на «Битві Агротитанів», тож ви встигнете подивитись усе, що вас цікавить.

 • 14.00 – екскурсія на елеватор + завод.
 • 14.00 та 14.30 – екскурсія тільки на завод (дві групи).

 

Місце старту екскурсії:  локація заходу «Битва Агротитанів» – Полтавська область, Карлівський район, село Попівка, ТОВ «Промінь» (ПП «Ланна Агро») (49°28’34.7″N 35°12’06.1″E).

 

Трансфер: Із місця проведення заходу на екскурсії вас забиратимуть комфортні, підготовані за всім рекомендаціями МОЗу автобуси – екскурсія відбувається із дотриманням усіх вимог Міністерства.

По закінченні екскурсії автобуси так само  знову повернуть вас на локацію заходу «Битва Агротитанів».

 

Запланований час практичного семінару-екскурсії «Фермерський елеватор «під ключ»: 2 години.

 

Зверніть увагу! Відвідання екскурсії – лише за попередньою реєстрацією:

 1. До 26 серпня повідомте нам про ваші наміри взяти участь у екскурсії, зателефонувавши за номером +380 (95) 282 92 05, чи листом на market@kmzindustries.ua.
 2. Або зареєструйтеся на екскурсію на стенді KMZ Industries безпосередньо на самому заході.

 

Деталі – на сайті організатора.

 

Скористайтеся можливістю побачити все на власні очі, поставити безліч питань практикам і виробникам і стати максимально обізнаним у справі будівництва та експлуатації фермерського елеватора!

До зустрічі на стенді та на екскурсії!

 

Прокрутити до верху