Збільшився сегмент фермерів, які будують свій перший елеватор | KMZ Industries

Збільшився сегмент фермерів, які будують свій перший елеватор

Тенденція ринку

В агросфері активно збільшується сегмент фермерів, які будують свій перший елеватор.

На поверхні лежать три причини:

– Змістився акцент на пізні культури. Восени, особливо в сезон збору кукурудзи, комерційні елеватори буквально «захлинаються» і потужностей для зберігання не вистачає.

– Із року в рік у аграріїв, які займаються точним землеробством, підвищується врожайність.

– Продати зерно пізніше – вигідніше, ніж в сезон збору.

Класичний фермерський елеватор

Елеватор, який KMZ Industries будує для ФГ «Перебудова В.», належить саме до таких «перших ластівок». Знаходиться він в селі Мирне, Великоновосілківського району, Донецької області.

– Уже змонтовані 2 силоси діаметром 18,3 м і загальною місткістю 6,150 тонн, транспортна система, вузол приймання та відвантаження. Приступаємо до встановлення самопливного обладнання.

– Транспортну систему спроектували і побудували «на виріст», із урахуванням перспектив розширення елеватора в майбутньому. Її продуктивність 100 т/ч. А завдання її оптимізації вирішили за допомогою 1 норії і самопливів.

На елеваторі буде зберігатися власне зерно господарства – в основному пшениця й соняшник. Завдяки кліматичним особливостям регіону продукція надходить на елеватор в кондиційному стані, тому потреби в зерносушильному обладнанні на даному етапі немає.

Критерії вибору постачальника

Другим значущим після якості елеваторного обладнання аргументом при виборі постачальника для «ФХ «Перебудова В.» стала можливість отримати компенсацію за держпрограмою, яка поширюється на всю продукцію KMZ Industries. І таку можливість компанія успішно реалізувала.

Успіх KMZ Industries – продовження успіху наших клієнтів.

Прокрутити до верху