DANUBE OIL COMPANY SRL | KMZ Industries

DANUBE OIL COMPANY SRL

Для олійнопресового заводу в Молдові KMZ Industries виготовила конусні силоси СМВУ:

  • 2 силоси діаметром 7,3 м, з кутом нахилу 65° та місткістю зберігання 506 м3 кожний;
  • 2 силоси діаметром 11 м, 65° та місткістю зберігання 1 485 м3 кожний;
  • 2 силоси діаметром 7,3 м, 45° та місткістю зберігання 533 м3.

У силосах зберігатимуть гранульовану та негранульовану лузгу, а також соняшник перед сушінням.

У 2020 році співпраця була продовжена замовленням 6 утеплених силосів діаметром 11 м та місткістю зберігання 2 055 м3 кожний.

Ці ємності передбачені для складного в зберіганні продукту – гранульованої та негранульованої макухи соняшнику, тож мають спеціально розроблену на замовлення клієнта унікальну конструкцію. Вони, зокрема, мають повністю плоску і гладку стінку – на відміну від стандартних ємностей, що виробляються із гофрованої сталі, тож продукт не ковзає вздовж стінок і не налипає на них. Крім того, на кожному хопері встановлені  магнітно-імпульсні вібратори: вони збурюють потік продукту і таким чином запобігають його підвисанню.

А оскільки над силосами паралельно йдуть одразу два транспортери для завантаження ємностей – конструктори передбачили для них нестандартні широкі естакади з проходами для обслуговування, які також відрізняються більшою висотою опор для забезпечення відповідного нахилу самопливів, що забезпечує сходження продукту.

Усі хопери, виготовлені для МПЗ, розраховані на нестандартні снігові та вітрові навантаження в умовах сейсмічно активної зони. Вони також обладнані сухотрубами системи пожежогасіння, забезпечені радарними датчиками контролю рівня зерна для постійного контролю рівня продукту в ємностях в режимі онлайн.

Зведення другої партії силосів виконав монтажний підрозділ KMZ industries.

Крім конусних силосів на ОПЗ встановлені два силоси на плоскому днищі лінійки Variant Agro Build.

Прокрутити до верху