Статті та огляди
Ми відкриті для активного співробітництва із засобами масової інформації. Наші спеціалісти завжди готові проконсультувати та надати допомогу в підготовці статей, оглядів та інших матеріалів, що висвітлюють агропромисловий ринок.

Сьогодні аграрії здебільшого зводять сучасні металеві силоси, а підлогові склади — це зазвичай про те, що «дісталося у спадок», «немає коштів на сучасне рішення», «шкода зносити – спробую вдосконалити». Проте все ж трапляється, що з певних причин зерновиробники віддають перевагу традиційним технологіям зберігання, а тому подекуди підлогові склади будують і тепер. Які плюси такого вибору і чи здатні вони переважити від початку наявні мінуси? Сергій Головін, регіональний менеджер KMZ Industries, розбирався на прохання The Ukrainian Farmer.

21.01.2019
Далі

Норія - недорогий і ефективний спосіб транспортування сипучих продуктів на велику висоту. На що звернути увагу при її виборі, журналу "Агробізнес Сьогодні" радить старший регіональний менеджер KMZ Industries Владислав Переходько.

14.12.2018
Далі

Коментар заступника генерального директора з комерційних питань KMZ Industries Бориса Рибачука журналу «ЗЕРНО» про тенденції на ринку та про реагування компанії на них.

12.12.2018
Далі

Норія – недорогий та ефективний спосіб транспортування сипучих продуктів на велику висоту. Як отримати максимум від даного обладнання, обійти слабкі місця й розумно зекономити при покупці – Elevatorist.com  розповідає керівник групи технічного відділу KMZ Industries Юрій Борщ. 

27.11.2018
Далі

Що потрібно враховувати щодо організації сушіння зерна кукурудзи, яке має високу вологість? 


Коментар старшого регіонального менеджера KMZ Industries Владислава Переходька для журналу "Агробізнес Сьогодні".

14.11.2018
Далі

Досвідчені монтажники, як ніхто інший, знають про небезпеку економії на якісному монтажі. Виїжджаючи на об'єкти для визначення і усунення причин поломки обладнання, вони бачили вже стільки, що могли б написати важелезний двотомник про те, «як не треба монтувати». Чому грамотний монтаж закладає подальшу успішну роботу елеватора і як не допустити помилок, Agravery розповів начальник будівельно-монтажного відділу KMZ Industries Вячеслав Степанчук.

05.11.2018
Далі

Коментар старшого регіонального менеджера KMZ Industries Владислава Переходька для журналу "Агробізнес Сьогодні". 

05.11.2018
Далі

Про досвід «Ланнівський агропромислової групи» розповів Agravery.com.

26.10.2018
Далі

Перше, що спадає на думку, коли йдеться про оптимізацію елеватора, – почати економити. Проте бездумну економію оптимізацією не назвеш, і навіть навпаки – вона може зашкодити бізнесу і перетворитися на ще більші витрати. Як не дивно, щоб почати управляти прибутком по-справжньому, спочатку потрібно інвестувати. Чому вигідна інвестиція в автоматизацію і на що звернути увагу, організовуючи цей процес, виданню The Ukrainian Farmer розповідає начальник відділу автоматизації та електропостачання KMZ Industries Олексій Ломакін.

23.10.2018
Далі

Користуючись чужим елеватором, фермер несе суттєві витрати за його послуги. Якщо має власний невеликий елеватор, це може створити додаткові клопоти та іноді змушує продавати частину зерна за невигідною ціною. Завеликий елеватор — невиправдані інвестиції. У проекті "АгроЗнавці" для портала Kurkul.com експерти компанії KMZ Industries дають свої рекомендації про те, як вибрати силос оптимального розміру, правильно розрахувати потужність зерносушарки та підібрати тип пального для отримання максимальної вигоди й ефективної роботи господарства.


22.10.2018
Далі

На що звернути увагу при виборі автоматизованої зерносушарки, як саме вона буде корисною вашому бізнесу і чи готова зайняти місце в Індустрії 4.0, Agravery.com розповідає начальник відділу автоматизації і електропостачання KMZ INDUSTRIES Олексій Ломакін.

22.10.2018
Далі

Оптимістичні метеорологічні прогнози на липень 2018-го не справдилися. Обіцянка українського Гідрометцентру щодо місячної кількості опадів «в межах норми, або навіть менше» розбилася об «мокру» дійсність. Тому фермерів сьогодні турбують два питання: «Чи встигне дозріти зерно» та «Як правильно обробити і зберегти збіжжя з підвищеною вологістю?» Відповіді редакція журналу «ЗЕРНО» шукала в розмові з регіональним представником KMZ Industries Владиславом Переходьком.

03.09.2018
Далі

Коментар до статті "Приховані резерви" від регіонального представника компанії KMZ Industries, Головіна Сергія, для журналу Landlord №7/2018

15.08.2018
Далі

Про сучасні вимоги до автоматизації елеваторів от А до Я – розповідає начальник відділу автоматизації та електропостачання KMZ Industries Олексій Ломакін, журналу LANDLORD №7/2018.

14.08.2018
Далі

Зустріч представників компанії KMZ Industries та COFCO Engineering. Про сучасні китайські тенденції і технології у сфері розробки проектів елеваторного обладнання та найцікавіші відповіді на питання, які прозвучали під час зустрічей у статті на Elevatorist.com.

13.07.2018
Далі

Спеціалізована стаття, яка присвячена питанням про вибір елеваторів та основні помилки при його будівництві, в журналі Зерно №5/2018, порада від старшого регіонального представника компанії KMZ Industries Руслана Демчука.

18.06.2018
Далі

Ексклюзивне інтерв'ю заступника генерального директора  з комерційних питань KMZ Industries Бориса Рибачука, про серійні моделі елеваторної техніки враховуючи індивідуальні потреби замовників, журналу "The Ukrainian Farmer".

15.06.2018
Далі

Елеватор біля зони бойових дій – не тільки ризикований бізнес, а й зручний логістичний хаб для місцевих аграріїв. Один із таких об'єктів з'явився поблизу міста Ізюм – в с. Капитолівка. 

Комплекс потужністю в 8000 тонн зерна одноразового зберігання побудував KMZ Industries. Для зберігання було змонтовано чотири силоси: для пшениці 3-го класу, фуражного зерна, ячменю і кукурудзи, а для переміщення – весь комплекс транспортного обладнання».

Як планують розвивати бізнес і якими бачать перспективи елеватора – в інтерв'ю з директором ТОВ «Ізюм-Агро Інвест» Романом Бондаренко.

14.06.2018
Далі

Співробітництво KMZ Industries та ТОВ «Ізюм Агро Інвест». Стаття з розділу "Логістика" на Agravery.com.

12.06.2018
Далі

Коментар регіонального представника KMZ Industries Владислава Переходько до статті "Зазираючи в «шахту»" в журналі "Агробізнес Сьогодні" №10/2017.

11.06.2018
Далі

Коментар про важливі технологічні процеси сушіння олійних культур, до статті "Резерв підвищення врожаїв льону олійного" в журналі "Аграрний тиждень. Україна", від регіонального представника  KMZ Industries  Анатолія ТРЕТЯКА

30.05.2018
Далі

Стаття зі спецпроекту "В сухому залишку" на Agravery.com.

Про особливості експлуатації, переваги та недоліки шахтних сушарок розповідає регіональний представник KMZ Industries Олександр Небеський.

14.05.2018
Далі

Стаття зі спецпроекту "В сухому залишку" на Agravery.com.

Дванадцять пунктів, що стануть в нагоді аграріям, які купують шахтну зерносушарку.


14.05.2018
Далі

Ексклюзивне інтерв'ю заступника генерального директора з комерційних питань KMZ Industries Бориса Рибачука, про участь у виставці "Зернові технології-2018", журналу "ЗЕРНО".


05.03.2018
Далі

Які нюанси проектування та монтажу силосу слід врахувати замовнику, щоб об'єкт слугував довго та надійночитайте в татті спеціалістів KMZ Industries для Agravery.com

13.02.2018
Далі

Семінар-дискусія на тему: "Будуємо елеватор: як вибрати оптимальну "банку "організований компанією " ПроАгро Груп ". Доповідь Руслана Демчука, старшого регіонального представника KMZ Industries.

05.02.2018
Далі

У грудні 2017 року KMZ Industries разом із "Заводом Кобзаренка" встановили та запустили першу зерносушарку Brice-Baker на альтернативному паливі. Редакція The Ukrainian Farmer опублікувала статтю про це в першому номері за 2018 рік!

26.01.2018
Далі

На що звернути увагу, зберігаючи зерно? Порада від старшого регіонального представника компанії KMZ Industries Руслана Демчука, на Agravery.com 

19.01.2018
Далі

Який саме елеватор обрати, допоможе тест від Agravery.com, відповіді на який допоміг зробити Руслан Демчук, старший менеджер з продажу найбільшого українського виробника елеваторів та обладнання для сушіння зерна KMZ Industries.

26.12.2017
Далі

Які фактори треба враховувати при будівництві та в процесі експлуатації сучасних зерносховищ? Поради від старшого регіонального представника компанії KMZ Industries Руслана Демчука, на Agravery.com

14.12.2017
Далі

Стаття про елеваторний комплекс ТК "Агромаркет" (смт Помічна Кіровоградскої області) в журналі The Ukrainian Farmer (№7 (91), липень 2017 року)

04.08.2017
Далі

Стаття про елеваторний комплекс СТОВ «Інтер» в м. Ічня, Чернігівської області в журналі The Ukrainian Farmer 

(№5 (89), травень 2017 року

29.05.2017
Далі

Интерв'ю Генерального директора KMZ Industries Калашник Валерії для порталу agravery.com

10.05.2017
Далі

Стаття в журналі "Хранение и переработка зерна" (№3 (211) березень 2017) про новий механізм, розроблений спеціалістами KMZ Industries, для переміщення зачисних пристроїв у силосах з плоским дном.

18.04.2017
Далі

Обзорна стаття в журналі Agroexpert №3 (104) 2017

04.04.2017
Далі

Матеріал журнала "Зерно" про участь KMZ Industries у виставціі «Зернові технології-2017»

01.04.2017
Далі

Товариство з обмеженою відповідальністю «Вороновицьке ХПП», яке входить до групи компаній Alebor Group, сьогодні вважається одним із найпотужніших елеваторів України. Споглядаючи на цей масштабний об’єкт, аж не віриться, що два роки тому на цьому місці була пустка. Як удалося в період кризи збудувати масштабне підприємство, в інтерв’ю нашому кореспонденту розповів директор Вороновицького хлібоприймального підприємства Олексій Борщенко.

21.09.2016
Далі