Статті та огляди

Ми відкриті для активного співробітництва із засобами масової інформації. 

Наші спеціалісти завжди готові проконсультувати та надати допомогу в підготовці статей, оглядів та інших матеріалів, що висвітлюють агропромисловий ринок.

KMZ Industries: презентация возможностей собственного софта

Коментар заступника генерального директора з комерційних питань KMZ Industries Бориса Рибачука журналу «ЗЕРНО» про тенденції на ринку та про реагування компанії на них.

12.12.2018
Далі
Выбираем нории. Список действенных рекомендаций

Норія – недорогий та ефективний спосіб транспортування сипучих продуктів на велику висоту. Як отримати максимум від даного обладнання, обійти слабкі місця й розумно зекономити при покупці – Elevatorist.com  розповідає керівник групи технічного відділу KMZ Industries Юрій Борщ. 

27.11.2018
Далі
Непрерывным потоком

Що потрібно враховувати щодо організації сушіння зерна кукурудзи, яке має високу вологість? 


Коментар старшого регіонального менеджера KMZ Industries Владислава Переходька для журналу "Агробізнес Сьогодні".

14.11.2018
Далі

Досвідчені монтажники, як ніхто інший, знають про небезпеку економії на якісному монтажі. Виїжджаючи на об'єкти для визначення і усунення причин поломки обладнання, вони бачили вже стільки, що могли б написати важелезний двотомник про те, «як не треба монтувати». Чому грамотний монтаж закладає подальшу успішну роботу елеватора і як не допустити помилок, Agravery розповів начальник будівельно-монтажного відділу KMZ Industries Вячеслав Степанчук.

05.11.2018
Далі
От корзины к элеватору: особенности сушки подсолнечника

Коментар старшого регіонального менеджера KMZ Industries Владислава Переходька для журналу "Агробізнес Сьогодні". 

05.11.2018
Далі

Про досвід «Ланнівський агропромислової групи» розповів Agravery.com.

26.10.2018
Далі

Користуючись чужим елеватором, фермер несе суттєві витрати за його послуги. Якщо має власний невеликий елеватор, це може створити додаткові клопоти та іноді змушує продавати частину зерна за невигідною ціною. Завеликий елеватор — невиправдані інвестиції. У проекті "АгроЗнавці" для портала Kurkul.com експерти компанії KMZ Industries дають свої рекомендації про те, як вибрати силос оптимального розміру, правильно розрахувати потужність зерносушарки та підібрати тип пального для отримання максимальної вигоди й ефективної роботи господарства.


22.10.2018
Далі
Автоматизированная зерносушилка: почему стоит платить больше, преимущества и особенности

На що звернути увагу при виборі автоматизованої зерносушарки, як саме вона буде корисною вашому бізнесу і чи готова зайняти місце в Індустрії 4.0, Agravery.com розповідає начальник відділу автоматизації і електропостачання KMZ INDUSTRIES Олексій Ломакін.

22.10.2018
Далі
Семь раз подготовь, а раз высуши, или как правильно обработать и сохранить зерно с повышенной влажностью

Оптимістичні метеорологічні прогнози на липень 2018-го не справдилися. Обіцянка українського Гідрометцентру щодо місячної кількості опадів «в межах норми, або навіть менше» розбилася об «мокру» дійсність. Тому фермерів сьогодні турбують два питання: «Чи встигне дозріти зерно» та «Як правильно обробити і зберегти збіжжя з підвищеною вологістю?» Відповіді редакція журналу «ЗЕРНО» шукала в розмові з регіональним представником KMZ Industries Владиславом Переходьком.

03.09.2018
Далі
Элеватор как дополнительный способ заработка

Коментар до статті "Приховані резерви" від регіонального представника компанії KMZ Industries, Головіна Сергія, для журналу Landlord №7/2018

15.08.2018
Далі
АВТОМАТИЗИРУЙ ИЛИ…

Про сучасні вимоги до автоматизації елеваторів от А до Я – розповідає начальник відділу автоматизації та електропостачання KMZ Industries Олексій Ломакін, журналу LANDLORD №7/2018.

14.08.2018
Далі
Опыт проектирования и строительства элеваторов COFCO Engineering

Зустріч представників компанії KMZ Industries та COFCO Engineering. Про сучасні китайські тенденції і технології у сфері розробки проектів елеваторного обладнання та найцікавіші відповіді на питання, які прозвучали під час зустрічей у статті на Elevatorist.com.

13.07.2018
Далі
Строим собственный фермерский элеватор - как избежать ошибок

Спеціалізована стаття, яка присвячена питанням про вибір елеваторів та основні помилки при його будівництві, в журналі Зерно №5/2018, порада від старшого регіонального представника компанії KMZ Industries Руслана Демчука.

18.06.2018
Далі
Элеваторный «индпошив»

Ексклюзивне інтерв'ю заступника генерального директора  з комерційних питань KMZ Industries Бориса Рибачука, про серійні моделі елеваторної техніки враховуючи індивідуальні потреби замовників, журналу "The Ukrainian Farmer".

15.06.2018
Далі
Зерновой Изюм, или как построить современный элеватор возле зоны АТО

Співробітництво KMZ Industries та ТОВ «Ізюм Агро Інвест». Стаття з розділу "Логістика" на Agravery.com.

12.06.2018
Далі
Заглядывая в «шахту»

Коментар регіонального представника KMZ Industries Владислава Переходько до статті "Зазираючи в «шахту»" в журналі "Агробізнес Сьогодні" №10/2017.

11.06.2018
Далі
Резерв  повышения урожаев льна масличного

Коментар про важливі технологічні процеси сушіння олійних культур, до статті "Резерв підвищення врожаїв льону олійного" в журналі "Аграрний тиждень. Україна", від регіонального представника  KMZ Industries  Анатолія ТРЕТЯКА

30.05.2018
Далі
Q&A: Что надо знать про зерносушили шахтного типа (подготовлено для Agravery.com)

Стаття зі спецпроекту "В сухому залишку" на Agravery.com.

Про особливості експлуатації, переваги та недоліки шахтних сушарок розповідає регіональний представник KMZ Industries Олександр Небеський.

14.05.2018
Далі
Лайфхаки по выбору зерносушилок (подготовлено для Agravery.com)

Стаття зі спецпроекту "В сухому залишку" на Agravery.com.

Дванадцять пунктів, що стануть в нагоді аграріям, які купують шахтну зерносушарку.


14.05.2018
Далі
Новые горизонты развития хедлайнера украинской элеваторной промышленности

Ексклюзивне інтерв'ю заступника генерального директора з комерційних питань KMZ Industries Бориса Рибачука, про участь у виставці "Зернові технології-2018", журналу "ЗЕРНО".


05.03.2018
Далі
Элеваторная революция: проектируем и собираем домик для зерна правильно

Які нюанси проектування та монтажу силосу слід врахувати замовнику, щоб об'єкт слугував довго та надійночитайте в татті спеціалістів KMZ Industries для Agravery.com

13.02.2018
Далі
Строим элеватор: как выбрать оптимальную "банку"

Семінар-дискусія на тему: "Будуємо елеватор: як вибрати оптимальну "банку "організований компанією " ПроАгро Груп ". Доповідь Руслана Демчука, старшого регіонального представника KMZ Industries.

05.02.2018
Далі
Сушилки КМZ заработали на щепе

У грудні 2017 року KMZ Industries разом із "Заводом Кобзаренка" встановили та запустили першу зерносушарку Brice-Baker на альтернативному паливі. Редакція The Ukrainian Farmer опублікувала статтю про це в першому номері за 2018 рік!

26.01.2018
Далі
Осторожно, зерно! Несколько полезных советов по сохранению

На що звернути увагу, зберігаючи зерно? Порада від старшого регіонального представника компанії KMZ Industries Руслана Демчука, на Agravery.com 

19.01.2018
Далі
Какой элеватор вам нужен? Краткий тест с ответами

Який саме елеватор обрати, допоможе тест від Agravery.com, відповіді на який допоміг зробити Руслан Демчук, старший менеджер з продажу найбільшого українського виробника елеваторів та обладнання для сушіння зерна KMZ Industries.

26.12.2017
Далі
Как построить лучший элеватор для хозяйства

Які фактори треба враховувати при будівництві та в процесі експлуатації сучасних зерносховищ? Поради від старшого регіонального представника компанії KMZ Industries Руслана Демчука, на Agravery.com

14.12.2017
Далі
Фокус на собственный потенциал

Стаття про елеваторний комплекс ТК "Агромаркет" (смт Помічна Кіровоградскої області) в журналі The Ukrainian Farmer (№7 (91), липень 2017 року)

04.08.2017
Далі
Элеватор "на вырост"

Стаття про елеваторний комплекс СТОВ «Інтер» в м. Ічня, Чернігівської області в журналі The Ukrainian Farmer 

(№5 (89), травень 2017 року

29.05.2017
Далі
Элеваторные мощности позволяют сберегать только 55-60% урожая

Интерв'ю Генерального директора KMZ Industries Калашник Валерії для порталу agravery.com

10.05.2017
Далі
Зачистка силосов на поском днище: надежнее, быстрее, эффективнее

Стаття в журналі "Хранение и переработка зерна" (№3 (211) березень 2017) про новий механізм, розроблений спеціалістами KMZ Industries, для переміщення зачисних пристроїв у силосах з плоским дном.

18.04.2017
Далі
Системы послеуборочного хранения зерна

Обзорна стаття в журналі Agroexpert №3 (104) 2017

04.04.2017
Далі
Итоги выставки "Зерновые технологии-2017"

Матеріал журнала "Зерно" про участь KMZ Industries у виставціі «Зернові технології-2017»

01.04.2017
Далі
Про секрети успішності «Вороновицького хлібоприймального підприємства»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Вороновицьке ХПП», яке входить до групи компаній Alebor Group, сьогодні вважається одним із найпотужніших елеваторів України. Споглядаючи на цей масштабний об’єкт, аж не віриться, що два роки тому на цьому місці була пустка. Як удалося в період кризи збудувати масштабне підприємство, в інтерв’ю нашому кореспонденту розповів директор Вороновицького хлібоприймального підприємства Олексій Борщенко.

21.09.2016
Далі