Статті та огляди | KMZ Industries
Статті та огляди
Ми відкриті для активного співробітництва із засобами масової інформації. Наші спеціалісти завжди готові проконсультувати та надати допомогу в підготовці статей, оглядів та інших матеріалів, що висвітлюють агропромисловий ринок.

KMZ Industries ламає безліч стереотипів, серед них, наприклад, і переконання, що машинобудування – справа виключно чоловіча. На заводі жінок не лише можна зустріти майже в кожному цеху, а й 39% керівних посад на Карлівському машинобудівному обіймають саме представниці прекрасної статі. Спілкуємося з керівниця технічного відділу Іриною Володимирівною Редченко в рамках проєкту «Обличчя заводу» і поринаємо в царину креслень, складних розрахунків і цікавих викликів!

26.11.2021
Далі

Наскільки підлоговий вид зберігання вигідний з економічної точки зору? Чи потрібно будувати нові елеватори або можна просто реконструювати склади і вони будуть ефективними? На всі ці питання, а також чому товаровиробникам варто переходити до сучасного типу зберігання зерна, за скільки часу окупляться інвестиції, скільки часу потрібно для реалізації проєкту та які переваги отримає фермер за використання металевих силосів – Kurkul.com розповів керівник регіонального представництва KMZ Industries Владислав Переходько.

01.11.2021
Далі

Ціна на газ цього сезону не могла не відобразитися на собівартості сушіння – традиційно основному джерелі доходів елеватора. В ситуації, коли прайс на голубе паливо не втішає, альтернативні його види, навпаки, набувають все більшої популярності. Що врахувати, аби така альтернатива справді була вигідною, журналісти SEEDS запитали у Юрія Мусієнка, регіонального представника KMZ Industries.

24.10.2021
Далі

Що таке по-справжньому безпечний елеватор і як надійно захистити зерно, обладнання, а головне людей, виданню agroreview.com розповів керівник регіонального представництва KMZ Industries по Західному регіону Богдан Дудар.

21.10.2021
Далі

Про те, які строки на отримання дозвільної документації закладати в терміни будівництва зерносховища та від чого саме вони залежать, – розповів директор з продажів, співголова комерційного напрямку KMZ Industries Олексій Кіба.

20.10.2021
Далі

Про основні тенденції цифрової трансформації елеваторного бізнесу сьогодні та практичні розробки нашої компанії в цьому напрямку розповів керівник департаменту автоматизації та електрифікації KMZ Industries.

18.10.2021
Далі

Про фактори, які формують позитивне рішення фермера будувати власний елеватор та тонкощі підбору ємностей для зберігання виданню proagro.com.ua розповів Руслан Демчук, регіональний представник KMZ Industries.

18.10.2021
Далі

В останню неділю вересня Україна традиційно відзначає День машинобудівника. Напередодні свята ми вирішили завітати до одного з провідних представників цього сектору, що розташований безпосередньо в нашому регіоні, – Карлівського машинобудівного заводу.

11.10.2021
Далі

Розповідаємо про успішний експортний досвід обох учасників об’єднання – KMZ Industries і елеваторного напрямку Variant Agro Build, нинішніх поставках і перспективах напрямку.

23.09.2021
Далі

Про історію та сьогодення заводу жителям регіону розповіли журналісти щотижневої регіональної газети «Село Полтавське», присвятивши йому розділ «Відповідальне партнерство».

01.09.2021
Далі

Нюансами сушіння найпоширенішої нішевої культури – гороху – із сайтом Elevatorist.com поділилися фахівці «Вільногірського елеватора» компанії G.R. Agro, а також представники KMZ Industries.

30.08.2021
Далі

Поради і розрахунки читачам журналу «Агробізнес Україна» дає Владислав Переходько, керівник регіонального представництва KMZ Industries. Адже результат залежить не лише від характеристик та якості самого обладнання, а й від того, наскільки правильно воно підібране для конкретного елеватора.

06.05.2021
Далі

Своїм досвідом підробітку сої із сайтом Elevatorist поділилися працівники елеватора СТОВ «Промінь», фахівці інших зерносховищ та представники KMZ Industries.

23.04.2021
Далі

Про особливості конкурентної боротьби на ринку елеваторного обладнання генеральний директор KMZ Industries розповіла в коментарі для сайту Elevatorist.com.

22.03.2021
Далі

Про процес сушіння соняшнику сайту Elevatorist.com розповіли фахівці кількох елеваторів, експерти ринку і представники KMZ Industries.

 

20.03.2021
Далі

Як поетапно пройти шлях до ідеального зерносховища, не оминаючи жодної функції, й при цьому не наступити на ті самі «елеваторні граблі», – розбиралися разом із комерційним директором компанії KMZ Industries Олександром Небеським.

01.03.2021
Далі

ТОП-7 правил експлуатації зерносушарки шахтного типу, а також як правильно готувати сушарку до сезону та “консервувати” після, на прохання журналу Farmer  розповідає Руслан Демчук, регіональний представник KMZ Industries.

22.02.2021
Далі

«ЖЗЛ: Життя. Зерно. Люди» — спільний проєкт компанії KMZ Industries та Agravery.com. Це нетривіальний погляд на особистостей, яких добре знає українська зернова спільнота. Чим вони живуть, які нові бізнес-ідеї мають, про що мріють і навіть що роблять у вільний час — у цій серії публікацій.

20.01.2021
Далі

Як насправді виглядає процес зведення власного зерносховища в Україні? Які етапи й функції передбачає? І, нарешті, яких помилок найчастіше припускаються й чи можна, а головне – чи варто економити в процесі? Про це читачам журналу «Агробізнес Україна» докладно розповідає Руслан Демчук, регіональний представник компанії KMZ Industries, на чиєму рахунку досвід зведення більше 5 тисяч зерносховищ у нашій країні й за кордоном.

04.01.2021
Далі

Ми звикли, що у металевих силосах переважно зберігають зернові культури, бобові чи олійні. Проте, до KMZ Industries надходять запити і на зберігання інших, подекуди досить незвичних продуктів чи матеріалів. У цій добірці ми будемо збирати такі історії, додаючи до них умови зберігання та особливості виробництва та використання металевих силосів. Добірка буде доповнюватись.

01.01.2021
Далі

Ви рішуче налаштовані на зведення власного зерносховища, або ж ідея поки лише жевріє на горизонті й усе більше приваблює безліччю переваг такої інвестиції. Водночас ви розумієте, що будь-яке будівництво – процес непростий, а вже будівництво елеваторного комплексу, навіть, наприклад, і невеликого масштабу, – непростий удвічі. Куди звертатиметесь, із  чого починатимете? Аби не загубитися в широкому інформаційному полі й мати надійну «дорожню карту» елеваторного будівництва, пропонуємо поради від Руслана Демчука, регіонального менеджера компанії KMZ Industries – спеціально для читачів журналу «Пропозиція».

30.12.2020
Далі

Завдяки чому на підприємстві вдалося створити сильну мотивовану команду і створити постійні стимули для розвитку – у ексклюзивному інтерв’ю з Валерією Калашник, генеральний директором KMZ Industries

25.12.2020
Далі

Завдяки чому на підприємстві вдалося створити сильну мотивовану команду і створити постійні стимули для розвитку – у ексклюзивному інтерв’ю з Валерією Калашник, генеральний директором KMZ Industries.

22.12.2020
Далі

«ЖЗЛ: Життя. Зерно. Люди» — спільний проєкт компанії KMZ Industries та Agravery.com. Це нетривіальний погляд на особистостей, яких добре знає українська зернова спільнота. Чим вони живуть, які нові бізнес-ідеї мають, про що мріють і навіть що роблять у вільний час — у цій серії публікацій.

14.12.2020
Далі

Такий, де суворо контролюють дотримання правил охорони праці, скажете ви і будете… лише частково праві. Бо насправді безпека елеватора закладається ще на етапі його проєктування і будівництва і включає також безпечне обладнання, безпечний монтаж, постійне навчання персоналу, грамотну експлуатацію й максимальну автоматизацію. Про те, як убезпечити зерносховище, так би мовити, від самого початку, і про головні секрети безпеки, що, як завжди, криються у деталях, читачам журналу «Пропозиція» розповідає Богдан Дудар, керівник представництва KMZ Industries по Західному регіону.

09.12.2020
Далі

Пройти цей шлях, не наступивши «на граблі», непросто, але можливо. Щоб допомогти у цьому, в серії публікацій ділитимемося порадами від спеціалістів KMZ Industries — про те, яких помилок варто уникати, аби отримати максимально ефективний і безпомилково побудований елеватор.

19.10.2020
Далі

«ЖЗЛ: Життя. Зерно. Люди» – новий спільний проект компанії KMZ Industries та Agravery.com. Це нетривіальний погляд на особистостей, яких добре знає українська зернова спільнота. Чим вони живуть, які нові бізнес-ідеї мають, про що мріють і навіть що роблять у вільний час – у цій серії публікацій.

14.10.2020
Далі

«Карлівський машинобудівний завод» – один із найповажніших машинобудівників, відомий аграріям ще з радянських часів. У 2000-х у заводу з’явився новий власник – відома інвестиційна компанія Dragon Capital. Підприємство освоїло випуск усіх видів елеваторного обладнання, у тому числі представило ринку перші металеві силоси українського виробництва, які після ребрендингу компанії знайомі аграріям під торговою маркою KMZ Industries. Валерія Калашник очолила завод у 2017 році.

01.09.2020
Далі

Як допомогти елеватору стати більш безпечним – читачам журналу «Агробізнес Україна» розповідає комерційний директор KMZ Industries Олександр Небеський.

24.08.2020
Далі
  • Яких помилок припускається замовник при розробці технічного завдання на будівництво елеватора?
  • Із якими проблемами стикається на різних етапах будівництва?
  • Чи буде для нього корисним досвід сусідів та компаній-розробників?

На ці та інші питання учасників спільноти «Зберігання та логістика зерна» в прямому ефірі AgroBuild Online відповідали представники KMZ Industries: Head of  marketing  Наталія Кулаковська та керівник регіонального представництва Владислав Переходько.

20.08.2020
Далі

Серію «Диригенти контенту» продовжує інтерв’ю з очільницею AgroPortal.ua Аллою Стрижеус. 5 років тому вона очолила на старті AgroPortal,  за короткий строк зробила його відомим та успішним і вивела цей проєкт на окупність раніше запланованого терміну.

В інтерв’ю говоримо про будні очільника агромедіа і надоперативність як найбільш сильну сторону видавця, досліджуємо, яка реклама працює краще і чому втримати репутацію важче, ніж заслужити.

А ще Алла поділилася з нами особистим: розказала, чому, на її думку, мріяти… шкідливо, й натомість розкрила власний рецепт реального, а не намріяного успіху. Поїхали!

31.07.2020
Далі

В Україні розпочалися жнива, й аграрії стали до роботи, сподіваючись на прихильність погоди. Адже цьогоріч вона була аж надто перемінливою: холодний початок червня, далі – зростання температури понад нормові показники і дощові «примхи»: в західних регіонах вони випадали майже без зупину, а от окремі райони на півдні традиційно не добрали дорогоцінної вологи. Так чи інакше врожай збирати треба.  Тож для тих, хто все ж таки протягом сезону прийматиме зеро із підвищеною вологістю, – поради від керівника регіонального представництва KMZ Industries Владислава Переходька на прохання читачів журналу «Пропозиція».

30.07.2020
Далі

«Диригенти аграрного контенту» – власний проєкт компанії KMZ Industries. Серія інтерв’ю з очільниками провідних галузевих онлайн та друкованих видань, а також із редакторами рубрик «Зберігання та переробка зерна»: про стиль роботи й специфіку медіа, бачення ринку й перспективи галузі й навіть про власні хобі, плани та мрії – аби ви знали, що за особистості стоять за кулісами створення якісного контенту для елеваторників, краще зрозуміли їх та відкрили цікавинки того чи іншого видання.

Проєкт відкриває інтерв’ю з Інною Воробйовою, головним редактором Elevatorist.com – диригентом контенту головного елеваторного сайту країни.

15.07.2020
Далі

Про тенденції та перспективи ринку елеваторного обладнання, а також про металоспоживання в будівництві зерносховищ кореспондент GMK Center поговорив з Борисом Рибачуком, заступником генерального директора з розвитку KMZ Industries.

14.07.2020
Далі

Чи вплине карантин на виконання поточних замовлень заводу? Чи вчасно відбувається поставки металу та імпортних комплектуючих? Як вплине ситуація на вартість елеваторного обладнання?  Які особливості запитів від замовників цьогоріч і які новинки пропонує KMZ Industries для фермерів? Відповіді читайте у статті.

26.06.2020
Далі

Чергова зустріч учасників галузі, і цього разу – прицільне обговорення конкретного питання. Дякуємо Agrobuild Online за ємкий чіткий формат і реальну позицію практиків!

18.06.2020
Далі

Актуальна статистика, практичні поради, прогнози фахівців і виклики для елеваторів в новому маркетинговому сезоні.

12.06.2020
Далі

Відповідь для читачів журналу «Агробизнес Україна» дає Євген Бойко, керівник напрямку RnD компанії KMZ Industries.

12.06.2020
Далі

Незважаючи на те, що українські зерносховища все більше «обростають» сучасними металевими силосами, котрі, як відомо, значно виграють СОГовим і підлоговим щодо безпеки, нещасні випадки, на жаль, все ще трапляються навіть тут. Де і чому на працівників елеватора чатує небезпека й, головне, — як її уникнути, розповідає заступник генерального директора з розвитку KMZ Industries Борис Рибачук.

19.05.2020
Далі

«ЖЗЛ: Життя. Зерно. Люди» –  спільний проєкт компанії KMZ Industries та Agravery.com. Це нетривіальний погляд на особистостей, яких добре знає українська зернова спільнота. Чим вони живуть, які нові бізнес-ідеї мають, про що мріють і навіть що роблять у вільний час – у цій серії публікацій.

 

15.04.2020
Далі

Про досягнення минулого року в цифрах і фактах в інтерв’ю журналу «Зерно» розповів Вячеслав Степанчук, директор із будівництва та монтажу KMZ Industries.

24.03.2020
Далі

Ефективність майбутнього елеватора закладається ще на етапі його проєктування. Що обов’язково треба врахувати, аби не упустити важливого, читачам журналу Farmer радить керівник представництва KMZ Industries по Західному регіону Богдан Дудар.

23.03.2020
Далі

Про успішну стратегію сучасного елеватора «АВІС ЗЕРНОТРЕЙД», вибір вигідного місцерозташування, секрети швидкого будівництва, співпрацю державного та приватного сектору та плани на розширення.

17.03.2020
Далі

Побудувати елеватор швидко і дешево – це бажання інвесторів часом закінчується протилежними результатами. Виходить і дорого, і довго. Як уникнути помилок при монтажі, сайт elevatorist.com запитав у директора з монтажу та будівництва «KMZ Industries» Вячеслава Степанчука.

01.02.2020
Далі

Про те, як почуваються перші українські силоси, що були виготовлені KMZ Industries 15 років тому, і про секрети їх грамотної експлуатації – інтерв’ю Вячеслава Степанчука, директора із монтажу та будівництва KMZ Industries, виданню «Агробізнес Сьогодні».

15.01.2020
Далі

«ЖЗЛ: Життя. Зерно. Люди» –  спільний проект компанії KMZ Industries та Agravery.com. Це нетривіальний погляд на особистостей, яких добре знає українська зернова спільнота. Чим вони живуть, які нові бізнес-ідеї мають, про що мріють і навіть що роблять у вільний час – у цій серії публікацій.

08.01.2020
Далі

Нещодавно елеватор ТОВ «УІФК-Агро» впровадив комплексну автоматизацію на власних потужностях, розташованих у селі Коржі Баришівського району, що на Київщині. Про особливості впровадження і головене – його результати журналу Farmer розповідає представник німецького інвестора керівник зерносховища Дітріх Трайс.

02.12.2019
Далі

«ЖЗЛ: Життя. Зерно. Люди» –  спільний проект компанії KMZ Industries та Agravery.com. Це нетривіальний погляд на особистостей, яких добре знає українська зернова спільнота. Чим вони живуть, які нові бізнес-ідеї мають, про що мріють і навіть що роблять у вільний час – у цій серії публікацій.

20.11.2019
Далі

“ЖЗЛ: Життя. Зерно. Люди” –  спільний проект компанії KMZ Industries та Agravery.com. Це нетривіальний погляд на особистостей, яких добре знає українська зернова спільнота. Чим вони живуть, які нові бізнес-ідеї мають, про що мріють і навіть що роблять у вільний час – у цій серії публікацій.

05.11.2019
Далі

Як, обираючи зерносушильне обладнання з безлічі брендів, бути впевненим, що воно не буде перевищувати встановлені законодавством показники, більш того – покаже значно менший результат по викидах, характеризуючи вас як соціально відповідальну в плані екології компанію? Вадим Вівсяник, інженер-конструктор KMZ Industries, і Світлана Гресь, експерт-еколог, на прохання журналу «Хранение и переработка зерна» розповіли про те, де і як отримати дозвіл на викиди, які обґрунтовуючі документи необхідно підготувати, і чому надійна аспірація – це дійсно важливо.

25.09.2019
Далі

Автоматизація – це неминучий тренд у сучасному світі, й хочемо ми того чи ні, але стикаємося з нею повсюдно. Воно й не дивно, адже автоматизація дає багато переваг та зручностей у повсякденному житті, а на підприємстві ще й економить ресурси та підвищує прибутковість. Саме про це розповіли наші партнери «Ваговимірювальні системи» у своєму матеріалі.

02.09.2019
Далі

“ЖЗЛ: Життя. Зерно. Люди” – новий спільний проект компанії KMZ Industries та Agravery.com. Це нетривіальний погляд на особистостей, яких добре знає українська зернова спільнота. Чим вони живуть, які нові бізнес-ідеї мають, про що мріють і навіть що роблять у вільний час – у цій серії публікацій.

23.08.2019
Далі

Про особливості зерносушарок шахтного типу серії Brice-Baker виробництва KMZ Industries журналу «Зерно» розповів кандидат технічних наук, заступник заввідділу наукових досліджень і випробувань машин у рослинництві, старший науковий співробітник ДНУ «УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого» Микола Занько.

06.08.2019
Далі

Цьогоріч KMZ Industries відзначає свого роду ювілей – 15 років тому цей виробник першим в нашій країні запустив серійне виробництво металевих силосів. Як експлуатуються нині силоси, позначені першими цифрами заводських номерів, і чи готові працювати далі після досягнення строку першого обстеження конструкцій? Ділимося результатами огляду елеватора ТОВ «Савинці», проведеного спеціалістами KMZ Industries. Це зерносховище одним із перших встановило металеві силоси Карлівського машинобудівного заводу.

25.07.2019
Далі

В статті визначено спосіб підвищення ефективності процесу пневмосепарування зернових сумішей, закладений підхід до моделювання динаміки псевдозрідженої зернової суміші по похилій скатній площині з повітропроникними рифлями-лусочками.

19.07.2019
Далі

Важливість точності зважування продукції на підприємстві складно переоцінити. Адже недостовірні показники можуть завдати підприємству значних матеріальних збитків. Наші партнери та експерти в галузі вагового обладнання компанія «Ваговимірювальні системи» чудово розуміються не тільки на самій  проблемі, але й знають шляхи її вирішення. У своїй публікації «Зважуй сам свій врожай» вони розповідають про переваги використання власних ваг та проблеми, які можуть спіткати тих, хто використовує чужі ваги.

12.07.2019
Далі

За прогнозами експертів у 2019 році в Україні зберуть рекордний урожай ріпаку – цьому сприятиме збільшення посівних площ під озимим ріпаком та його успішна перезимівля.

Про базові правила сушіння та зберігання цієї культури та цьогорічний досвід наших клієнтів виданню «Агробізнес Сьогодні» розповів представник компанії KMZ Industries по південному регіону Костянтин Дяченко.

11.07.2019
Далі

Основне завдання футерування – захистити конвеєри і самопливи елеваторів від зносу, уникнути витрат на регулярні ремонти і збільшити термін їхньої експлуатації.

 

 

14.06.2019
Далі

«ЖЗЛ: Життя. Зерно. Люди» – спільний проект компанії KMZ Industries та Agravery.com. Це нетривіальний погляд на особистостей, яких добре знає українська зернова спільнота. Чим вони живуть, які нові бізнес-ідеї мають, про що мріють і навіть що роблять у вільний час – у цій серії публікацій.

10.05.2019
Далі

На що звернути увагу при виборі транспортного обладнання, аби воно працювало продуктивно й ідеально вписалося в цілісну систему елеватора, виданню «Агробізнес Сьогодні» розповів інженер-конструктор KMZ Industries Сергій Шевченко.

19.04.2019
Далі

У класичному розумінні елеватор – це підприємство зі зберігання й обробки зерна. А от з погляду екологічного законодавства – ще й суб’єкт, що володіє стаціонарними джерелами викидів. В першу чергу йдеться, звісно ж, про зерносушарки. На прохання KMZ Industries експерт-еколог Світлана Гресь роз’яснює нюанси отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин для зерносушарки і описує законодавчу базу цього питання.

17.04.2019
Далі

«ЖЗЛ: Життя. Зерно. Люди» – новий спільний проект компанії KMZ Industries та Agravery.com. Це нетривіальний погляд на особистостей, яких добре знає українська зернова спільнота. Чим вони живуть, які нові бізнес-ідеї мають, про що мріють і навіть що роблять у вільний час – у цій серії публікацій.

15.04.2019
Далі

До Вашої уваги – інтерв’ю з технічним директором KMZ Industries Романом Штельмахом про ТОП-6 технічних новинок минулого року.

12.04.2019
Далі

Падіння силосів – явище не масове, але все ж трапляється. Про його можливі причини і про те, як їх уникнути, сайту Elevatorist.com розповів технічний директор KMZ Industries Роман Штельмах.

18.03.2019
Далі

Самозігрівання – явище комплексне і є результатом сукупності багатьох процесів. Що його спричиняє, як запобігти і що робити, коли все ж вже трапилося, – виданню «Агробізнес Сьогодні» розповів регіональний менеджер KMZ Industries Владислав Переходько.

18.03.2019
Далі

На конференції «Елеватор–2019» KMZ Industries виступив партнером і співорганізатором блоку «Диджіталізація роботи елеватора: від прийомки до завантаження». Про реальні переваги та підводні камені цього процесу розповів начальника відділу автоматизації та електропостачання KMZ Industries Олексій Ломакін (опубліковано у виданні «Аграрний тиждень. Україна»).

15.03.2019
Далі

Як розумно впровадити автоматизацію на елеваторі, аби вона не стала непотрібною, а то й відверто шкідливою надбудовою? В коментарі виданню «Агробізнес Сьогодні» розповідає начальник відділу автоматизації та електрифікації KMZ Industries Олексій Ломакін.

15.03.2019
Далі

Сучасний світ диктує свої умови, ера діджиталізації настала, і це стосується в тому числі елеваторного бізнесу. Як сьогодні завдяки автоматизації оптимізуються процеси на зерносховищах і чому це справді виправданий крок – представники KMZ Industries розповіли на конференції «Элеватор–2019».

15.03.2019
Далі

Виробники норій винаходять «тисячу і один» спосіб удосконалення конструкції, аби зменшити собівартість та кінцеву ціну виробу. Чи завжди це виправдано? Що треба знати про фатальну економію, журналу «Зерно» розповів керівник групи технічного відділу KMZ Industries Юрій Борщ.

15.03.2019
Далі

Сьогодні аграрії здебільшого зводять сучасні металеві силоси, а підлогові склади — це зазвичай про те, що «дісталося у спадок», «немає коштів на сучасне рішення», «шкода зносити – спробую вдосконалити». Проте все ж трапляється, що з певних причин зерновиробники віддають перевагу традиційним технологіям зберігання, а тому подекуди підлогові склади будують і тепер. Які плюси такого вибору і чи здатні вони переважити від початку наявні мінуси? Сергій Головін, регіональний менеджер KMZ Industries, розбирався на прохання The Ukrainian Farmer.

21.01.2019
Далі

Хронічне несприйняття різного роду інструкцій і правил у нас в крові. Багатьом вони здаються ледь не зайвим, відірваним від дійсності архаїзмом. І правила з експлуатації обладнання, у тому числі елеваторного, тут, на жаль, не виняток. Про сумні наслідки такого ставлення всі вже чули – зараз не про них. На прохання сайту elevatorist.com технічний директор KMZ Industries Роман Штельмах відкрив завісу фізичних процесів, які відбуваються в силосі, щоб інструкції стали «ближчими», а ви стежили за правильною експлуатацією вашого зерносховища, розуміючи, як воно працює.

17.01.2019
Далі

Норія – недорогий і ефективний спосіб транспортування сипучих продуктів на велику висоту. На що звернути увагу при її виборі, журналу “Агробізнес Сьогодні” радить старший регіональний менеджер KMZ Industries Владислав Переходько.

14.12.2018
Далі

Коментар заступника генерального директора з комерційних питань KMZ Industries Бориса Рибачука журналу «ЗЕРНО» про тенденції на ринку та про реагування компанії на них.

12.12.2018
Далі

Норія – недорогий та ефективний спосіб транспортування сипучих продуктів на велику висоту. Як отримати максимум від даного обладнання, обійти слабкі місця й розумно зекономити при покупці – Elevatorist.com  розповідає керівник групи технічного відділу KMZ Industries Юрій Борщ.

27.11.2018
Далі

Що потрібно враховувати щодо організації сушіння зерна кукурудзи, яке має високу вологість?

 

Коментар старшого регіонального менеджера KMZ Industries Владислава Переходька для журналу “Агробізнес Сьогодні”.

14.11.2018
Далі

Досвідчені монтажники, як ніхто інший, знають про небезпеку економії на якісному монтажі. Виїжджаючи на об’єкти для визначення і усунення причин поломки обладнання, вони бачили вже стільки, що могли б написати важелезний двотомник про те, «як не треба монтувати». Чому грамотний монтаж закладає подальшу успішну роботу елеватора і як не допустити помилок, Agravery розповів начальник будівельно-монтажного відділу KMZ Industries Вячеслав Степанчук.

05.11.2018
Далі

Коментар старшого регіонального менеджера KMZ Industries Владислава Переходька для журналу “Агробізнес Сьогодні”.

05.11.2018
Далі

Про досвід «Ланнівський агропромислової групи» розповів Agravery.com.

26.10.2018
Далі

Перше, що спадає на думку, коли йдеться про оптимізацію елеватора, – почати економити. Проте бездумну економію оптимізацією не назвеш, і навіть навпаки – вона може зашкодити бізнесу і перетворитися на ще більші витрати. Як не дивно, щоб почати управляти прибутком по-справжньому, спочатку потрібно інвестувати. Чому вигідна інвестиція в автоматизацію і на що звернути увагу, організовуючи цей процес, виданню The Ukrainian Farmer розповідає начальник відділу автоматизації та електропостачання KMZ Industries Олексій Ломакін.

23.10.2018
Далі

Користуючись чужим елеватором, фермер несе суттєві витрати за його послуги. Якщо має власний невеликий елеватор, це може створити додаткові клопоти та іноді змушує продавати частину зерна за невигідною ціною. Завеликий елеватор — невиправдані інвестиції. У проекті “АгроЗнавці” для портала Kurkul.com експерти компанії KMZ Industries дають свої рекомендації про те, як вибрати силос оптимального розміру, правильно розрахувати потужність зерносушарки та підібрати тип пального для отримання максимальної вигоди й ефективної роботи господарства.

 

22.10.2018
Далі

На що звернути увагу при виборі автоматизованої зерносушарки, як саме вона буде корисною вашому бізнесу і чи готова зайняти місце в Індустрії 4.0, Agravery.com розповідає начальник відділу автоматизації і електропостачання KMZ INDUSTRIES Олексій Ломакін.

22.10.2018
Далі

Оптимістичні метеорологічні прогнози на липень 2018-го не справдилися. Обіцянка українського Гідрометцентру щодо місячної кількості опадів «в межах норми, або навіть менше» розбилася об «мокру» дійсність. Тому фермерів сьогодні турбують два питання: «Чи встигне дозріти зерно» та «Як правильно обробити і зберегти збіжжя з підвищеною вологістю?» Відповіді редакція журналу «ЗЕРНО» шукала в розмові з регіональним представником KMZ Industries Владиславом Переходьком.

03.09.2018
Далі

Коментар до статті “Приховані резерви” від регіонального представника компанії KMZ Industries, Головіна Сергія, для журналу Landlord №7/2018

15.08.2018
Далі

Про сучасні вимоги до автоматизації елеваторів от А до Я – розповідає начальник відділу автоматизації та електропостачання KMZ Industries Олексій Ломакін, журналу LANDLORD №7/2018.

14.08.2018
Далі

Зустріч представників компанії KMZ Industries та COFCO Engineering. Про сучасні китайські тенденції і технології у сфері розробки проектів елеваторного обладнання та найцікавіші відповіді на питання, які прозвучали під час зустрічей у статті на Elevatorist.com.

13.07.2018
Далі

Про досвід будівництва елеваторів в Азії, вартості робіт і можливі труднощі при зведенні зерносховищ в цьому регіоні розповідає керівник експортного напрямку KMZ Industries Олександр Ткаченко.

11.07.2018
Далі

Спеціалізована стаття, яка присвячена питанням про вибір елеваторів та основні помилки при його будівництві, в журналі Зерно №5/2018, порада від старшого регіонального представника компанії KMZ Industries Руслана Демчука.

18.06.2018
Далі

Ексклюзивне інтерв’ю заступника генерального директора  з комерційних питань KMZ Industries Бориса Рибачука, про серійні моделі елеваторної техніки враховуючи індивідуальні потреби замовників, журналу “The Ukrainian Farmer”.

15.06.2018
Далі

Елеватор біля зони бойових дій – не тільки ризикований бізнес, а й зручний логістичний хаб для місцевих аграріїв. Один із таких об’єктів з’явився поблизу міста Ізюм – в с. Капитолівка.

Комплекс потужністю в 8000 тонн зерна одноразового зберігання побудував KMZ Industries. Для зберігання було змонтовано чотири силоси: для пшениці 3-го класу, фуражного зерна, ячменю і кукурудзи, а для переміщення – весь комплекс транспортного обладнання».

Як планують розвивати бізнес і якими бачать перспективи елеватора – в інтерв’ю з директором ТОВ «Ізюм-Агро Інвест» Романом Бондаренко.

14.06.2018
Далі

Співробітництво KMZ Industries та ТОВ «Ізюм Агро Інвест». Стаття з розділу “Логістика” на Agravery.com.

12.06.2018
Далі

Коментар регіонального представника KMZ Industries Владислава Переходько до статті “Зазираючи в «шахту»” в журналі “Агробізнес Сьогодні” №10/2017.

11.06.2018
Далі

Коментар про важливі технологічні процеси сушіння олійних культур, до статті “Резерв підвищення врожаїв льону олійного” в журналі “Аграрний тиждень. Україна”, від регіонального представника  KMZ Industries  Анатолія ТРЕТЯКА

30.05.2018
Далі

Стаття зі спецпроекту “В сухому залишку” на Agravery.com.

Про особливості експлуатації, переваги та недоліки шахтних сушарок розповідає регіональний представник KMZ Industries Олександр Небеський.

14.05.2018
Далі

Стаття зі спецпроекту “В сухому залишку” на Agravery.com.

Дванадцять пунктів, що стануть в нагоді аграріям, які купують шахтну зерносушарку.

 

14.05.2018
Далі

Ексклюзивне інтерв’ю заступника генерального директора з комерційних питань KMZ Industries Бориса Рибачука, про участь у виставці “Зернові технології-2018”, журналу “ЗЕРНО”.

 

05.03.2018
Далі

Які нюанси проектування та монтажу силосу слід врахувати замовнику, щоб об’єкт слугував довго та надійночитайте в татті спеціалістів KMZ Industries для Agravery.com

13.02.2018
Далі

Семінар-дискусія на тему: “Будуємо елеватор: як вибрати оптимальну “банку” організований компанією “ПроАгро Груп”. Доповідь Руслана Демчука, старшого регіонального представника KMZ Industries.

05.02.2018
Далі

У грудні 2017 року KMZ Industries разом із “Заводом Кобзаренка” встановили та запустили першу зерносушарку Brice-Baker на альтернативному паливі. Редакція The Ukrainian Farmer опублікувала статтю про це в першому номері за 2018 рік!

26.01.2018
Далі

На що звернути увагу, зберігаючи зерно? Порада від старшого регіонального представника компанії KMZ Industries Руслана Демчука, на Agravery.com 

19.01.2018
Далі

Який саме елеватор обрати, допоможе тест від Agravery.com, відповіді на який допоміг зробити Руслан Демчук, старший менеджер з продажу найбільшого українського виробника елеваторів та обладнання для сушіння зерна KMZ Industries.

26.12.2017
Далі

Які фактори треба враховувати при будівництві та в процесі експлуатації сучасних зерносховищ? Поради від старшого регіонального представника компанії KMZ Industries Руслана Демчука, на Agravery.com

14.12.2017
Далі

Стаття про елеваторний комплекс ТК “Агромаркет” (смт Помічна Кіровоградскої області) в журналі The Ukrainian Farmer (№7 (91), липень 2017 року)

04.08.2017
Далі

Стаття про елеваторний комплекс СТОВ «Інтер» в м. Ічня, Чернігівської області в журналі The Ukrainian Farmer (№5 (89), травень 2017 року)

29.05.2017
Далі

Интерв’ю Генерального директора KMZ Industries Калашник Валерії для порталу agravery.com

10.05.2017
Далі

Стаття в журналі “Хранение и переработка зерна” (№3 (211) березень 2017) про новий механізм, розроблений спеціалістами KMZ Industries, для переміщення зачисних пристроїв у силосах з плоским дном.

18.04.2017
Далі

Обзорна стаття в журналі Agroexpert №3 (104) 2017

04.04.2017
Далі

Матеріал журнала “Зерно” про участь KMZ Industries у виставціі «Зернові технології-2017»

01.04.2017
Далі

Товариство з обмеженою відповідальністю «Вороновицьке ХПП», яке входить до групи компаній Alebor Group, сьогодні вважається одним із найпотужніших елеваторів України. Споглядаючи на цей масштабний об’єкт, аж не віриться, що два роки тому на цьому місці була пустка. Як удалося в період кризи збудувати масштабне підприємство, в інтерв’ю нашому кореспонденту розповів директор Вороновицького хлібоприймального підприємства Олексій Борщенко.

21.09.2016
Далі
Прокрутити до верху