Послуги | KMZ Industries

Послуги

Проектування / Монтаж обладнання / Пусконалагоджувальні роботи / Навчання персоналу / Післяпродажний сервіс

Монтаж

Монтажний підрозділ KMZ Industries успішно будує зерносховища не тільки в Україні, але й в Россії, Казахстані, Білорусі, Молдові та країнах Ближнього Сходу. Можливості компанії дозволяють забезпечувати одночасний монтаж до 20 об’єктів.

Детальніше

Проектування

KMZ Industries пропонує комплексні проектні рішення, забезпечуючи технічну підтримку на всіх етапах реалізації проекту: від концепції до запуску в експлуатацію. Багаторічне співробітництво з провідними проектними інститутами і компаніями в Українії втілено в сотні успішно реалізованих проектів.

Пусконалагоджувальні роботи

Спеціалісти KMZ Industries здійснюють комплекс технічних заходів по пусконалагоджувальним роботам. Ми забезпечуємо безаварійний і безпечний запуск об’єкту і виведення обладнання на проектні показники.

Тренінг персоналу

Спеціалісти KMZ Industries проводять тренінги персоналу замовника по експлуатації обладнання, що дозволяє уникнути зайвих витрат, пов’язаних з помилками в роботі і можливими негативними наслідками.

Автоматизація

KMZ Industries пропонує автоматизацію елеваторів “під ключ”, а також автоматизацію зерносушарних комплексів, силосів, транспортного та очисного обладнання.

Детальніше

Сервіс

Ми добре розуміємо, що успішно працюючі об’єкти з нашим обладнанням — це наша краща реклама. Саме тому ми приділяємо особливу увагу питанням сервісу та післяпродажного обслуговування клієнтів. Ми здійснюємо сервісне обслуговування в форматі 24х7х365.

Не знайшли потрібну інформацію? Ми обов'язково відповімо на всі ваші запитання

Дивитися контакти
Прокрутити до верху

Натисніть «Подобається», щоб читати
KMZ Industries у Facebook