Завантаження
Новини та події
Новини та події

Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

19.04.2023

Днями на випробувальному стенді заводу відбулося тестування нової норії потужністю 175 т/год.

Випробування обладнання пройшло успішно і продемонструвало запас продуктивності по пшениці більше 30% при стандартних обертах. Уже найближчим часом його буде запущене у масове виробництво заводу.

Ткаченко Александр KMZ Industries

Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Першу – потужністю 100 т/год – зібрали та протестували ще наприкінці минулого року.

«Розвиток нового модельного ряду – це нормальний еволюційний процес, коли обладнання модернізується, вдосконалюється, впроваджуються нові технологічні розробки, вивчаються та адаптуються до вимог українського аграрія найкращі світові рішення. І звісно ж, у першу чергу ми орієнтуємося на потреби нашого споживача», – зазначає керівник відділу технічної підтримки та продуктового маркетингу Олександр Ткаченко.

Нова норія: які відмінності?

Серед найвагоміших переваг нової норії – менша металоємність і покращена енергоефективність. А отже, нижча ціна й коротші терміни виготовлення.

«Завдяки новій методиці розрахунку руху продукту наші фахівці змогли суттєво зменшити діаметр барабана, що у свою чергу дозволило зменшити габарити, вагу і металоємність головки норії, – розповідає Олександр Ткаченко. – А зменшена металоємність – це: а) зменшена вартість без втрати якісних характеристик; б) покращена енергоефективність; в) і легший  монтаж. Адже при розрахунку необхідної вантажопідйомності крану для підйому головки норії на висоту – навіть 10 кг ваги мають значення. Наша ж норія «схудла» майже вдвічі – на 350 кг».

Що стосується ціни, то завдяки модернізації економія – залежно від висоти обладнання –сягає 15%.

При цьому фахівці зазначають: при розробці особливий акцент робили і на ощадність в роботі із зерном.

«Багато європейських виробників пропонують норії із невеликим діаметром барабана, але в них висока швидкість, що спричинює суттєвий  бій продукту. Ми ж витримали швидкість від 2,4 до 2,7 м/с,  яка дозволяє обладнанню бути ощадним  до зерна, – розповідає головний конструктор KMZ Industries Сергій Бойко. – На випробуваннях підбирали стрічку, тестували ківші український виробників – і обрали з оптимальним кутом черпання і оптимальною траєкторією розвантаження. Витримали усі норми, аби не збільшувати бій продукту».

Ще більш захищене обладнання

Крім того, додають спеціалісти, нова норія стала більш захищеною. Тепер в базове оснащення цього обладнання входить армування головки поліуретаном – найбільш зносостійким матеріалом проти стирання продуктом. Тож футерування можна буде замінювати рідше, що теж економитиме гроші та час.

Мінімізована ймовірність сходження стрічки

Можливість тонкого регулювання підшипника в двох осях дозволяє більш точно виставляти приводний барабан, що своєю чергою зменшує ймовірність сходження стрічки. Також норії комплектуються новими індуктивними датчиками сходження стрічки Stif, які активуються при фізичному контакті зі стрічкою. На відміну від звичайних кінцевих вимикачів такі датчики не мають рухомих частин, які можуть зламатися, а також виключають можливість хибних спрацювань.

Випробування норії KMZ Industries

Нова технологія

На відміну від полого барабану в попередній лінійці – кріплення валу барабану в новій норії виконується розрізними конічними втулками по принципу втулок Taper Bush: ця технологія значно полегшує монтаж/демонтаж  барабана.

Сучасна конструкція

Більш сучасний короб вимагає менше згинань, а отже, меншого часу на виготовлення. Результат – нижча собівартість. Фланці секцій виконані з’єднанням шип-паз, що надає додаткову жорсткість конструкції.

Мінімізовано зворотній сип продукту

Стрічка тепер зшивається не через ківші, а з’єднується за допомогою замків. Завдяки цьому вдалося зменшити відстань між ківшами та фліпером, а отже мінімізувати зворотній сип продукту, який знижує продуктивність, а також виключити необхідність підрізати ківші на стиках стрічки.

До кінця року завод планує оновити усю лінійку норій

Наразі технічний відділ заводу працює над розробкою нових ланцюговий конвеєрів, а також модернізованих норій потужністю 50 і 250 т/год. До кінця поточного року планується запустити в продаж повністю оновлену лінійку норій.

ПОПУЛЯРНЕ

Розширили потужності елеватора на Полтавщині більш як на 10 тис. тонн зберігання

Завершуємо монтажні роботи на елеваторному комплексі в Полтавській області, де встановили два силоси лінійки Brice-Baker загальною місткістю 13200 м³ Докладніше

Тримаємо обраний курс на експорт: здійснили комплексне постачання елеваторного обладнання в Румунію

Тепер українські аграрії можуть отримати страхове покриття за зовсім невеликий, у порівнянні з лімітом відшкодування, платіж Докладніше

Нарешті власникам елеваторів доступне страхування від воєнних ризиків

Розроблено та випробувано нові лінійки ланцюгових транспортерів та норій продуктивністю 100 та 175 т/год. Докладніше

Виконали заміну корпусу шротового силосу іноземного виробництва без зупинки виробничої лінії

Завдання, яке було поставлено перед монтажниками, інженерно-технічними та технічними фахівцями виходило за межі стандартного Докладніше

Автоматизація елеваторів: просто про складне

Системи автоматизації елеваторів зазвичай виконують функцію «підказки та попередження». Підказка допомагає оператору швидко орієнтуватися та приймати рішення, а попередження запобігає травматизму персоналу та виходу обладнання з ладу. Програма або блокує неправильні дії, або попереджає оператора – виводить відповідні підказки на монітор Докладніше

Ключові імпортери елеваторного обладнання KMZ Industries – з найближчих країн

Найбільшу частку в експорті обладнання KMZ Industries має Румунія

Докладніше

Нюанси монтажу фермерського елеватора

Вячеслав Степанчук, директор з монтажу та будівництва KMZ Industries розповідає про нюанси монтажу елеватора. Докладніше
СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: