Завантаження
Новини та події
Новини та події

Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

19.04.2023

Днями на випробувальному стенді заводу відбулося тестування нової норії потужністю 175 т/год.

Випробування обладнання пройшло успішно і продемонструвало запас продуктивності по пшениці більше 30% при стандартних обертах. Уже найближчим часом його буде запущене у масове виробництво заводу.

Ткаченко Александр KMZ Industries

Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Першу – потужністю 100 т/год – зібрали та протестували ще наприкінці минулого року.

«Розвиток нового модельного ряду – це нормальний еволюційний процес, коли обладнання модернізується, вдосконалюється, впроваджуються нові технологічні розробки, вивчаються та адаптуються до вимог українського аграрія найкращі світові рішення. І звісно ж, у першу чергу ми орієнтуємося на потреби нашого споживача», – зазначає керівник відділу технічної підтримки та продуктового маркетингу Олександр Ткаченко.

Нова норія: які відмінності?

Серед найвагоміших переваг нової норії – менша металоємність і покращена енергоефективність. А отже, нижча ціна й коротші терміни виготовлення.

«Завдяки новій методиці розрахунку руху продукту наші фахівці змогли суттєво зменшити діаметр барабана, що у свою чергу дозволило зменшити габарити, вагу і металоємність головки норії, – розповідає Олександр Ткаченко. – А зменшена металоємність – це: а) зменшена вартість без втрати якісних характеристик; б) покращена енергоефективність; в) і легший  монтаж. Адже при розрахунку необхідної вантажопідйомності крану для підйому головки норії на висоту – навіть 10 кг ваги мають значення. Наша ж норія «схудла» майже вдвічі – на 350 кг».

Що стосується ціни, то завдяки модернізації економія – залежно від висоти обладнання –сягає 15%.

При цьому фахівці зазначають: при розробці особливий акцент робили і на ощадність в роботі із зерном.

«Багато європейських виробників пропонують норії із невеликим діаметром барабана, але в них висока швидкість, що спричинює суттєвий  бій продукту. Ми ж витримали швидкість від 2,4 до 2,7 м/с,  яка дозволяє обладнанню бути ощадним  до зерна, – розповідає головний конструктор KMZ Industries Сергій Бойко. – На випробуваннях підбирали стрічку, тестували ківші український виробників – і обрали з оптимальним кутом черпання і оптимальною траєкторією розвантаження. Витримали усі норми, аби не збільшувати бій продукту».

Ще більш захищене обладнання

Крім того, додають спеціалісти, нова норія стала більш захищеною. Тепер в базове оснащення цього обладнання входить армування головки поліуретаном – найбільш зносостійким матеріалом проти стирання продуктом. Тож футерування можна буде замінювати рідше, що теж економитиме гроші та час.

Мінімізована ймовірність сходження стрічки

Можливість тонкого регулювання підшипника в двох осях дозволяє більш точно виставляти приводний барабан, що своєю чергою зменшує ймовірність сходження стрічки. Також норії комплектуються новими індуктивними датчиками сходження стрічки Stif, які активуються при фізичному контакті зі стрічкою. На відміну від звичайних кінцевих вимикачів такі датчики не мають рухомих частин, які можуть зламатися, а також виключають можливість хибних спрацювань.

Випробування норії KMZ Industries

Нова технологія

На відміну від полого барабану в попередній лінійці – кріплення валу барабану в новій норії виконується розрізними конічними втулками по принципу втулок Taper Bush: ця технологія значно полегшує монтаж/демонтаж  барабана.

Сучасна конструкція

Більш сучасний короб вимагає менше згинань, а отже, меншого часу на виготовлення. Результат – нижча собівартість. Фланці секцій виконані з’єднанням шип-паз, що надає додаткову жорсткість конструкції.

Мінімізовано зворотній сип продукту

Стрічка тепер зшивається не через ківші, а з’єднується за допомогою замків. Завдяки цьому вдалося зменшити відстань між ківшами та фліпером, а отже мінімізувати зворотній сип продукту, який знижує продуктивність, а також виключити необхідність підрізати ківші на стиках стрічки.

До кінця року завод планує оновити усю лінійку норій

Наразі технічний відділ заводу працює над розробкою нових ланцюговий конвеєрів, а також модернізованих норій потужністю 50 і 250 т/год. До кінця поточного року планується запустити в продаж повністю оновлену лінійку норій.

ПОПУЛЯРНЕ

KMZ INDUSTRIES ОГОЛОШУЄ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ СТРАТЕГІЧНОЮ РАДНИЦЕЮ КОЛИШНЮ ТОП-МЕНЕДЖЕРКУ AGI

KMZ Industries – провідний український виробник рішень для зберігання та обробки зерна – оголошує про призначення Вікторії Умін на посаду Стратегічної радниці. Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Курс на енергоефективність: нові транспортери та норії KMZ Industries знайшли своїх перших покупців

Розроблено та випробувано нові лінійки ланцюгових транспортерів та норій продуктивністю 100 та 175 т/год. Докладніше

«АГРО ГРАНТИ»: відтепер інформація про актуальні гранти та фінансові програми для агро в одному Telegram-каналі

Ефективність служби головного інженера можна визначити за кількістю проблем, що виникають саме в незручний час: коли обладнання працює з продуктом

Про важливість служби головного інженера та про необхідні заходи, які дозволяють запобігти проблемам на елеваторі, директор з монтажу та будівництва KMZ Industries Вячеслав Степанчук. Докладніше

Ключові імпортери елеваторного обладнання KMZ Industries – з найближчих країн

Найбільшу частку в експорті обладнання KMZ Industries має Румунія

Докладніше

Синергія | KMZ Industries

Синергія між виробництвом, командою та аграріями є основою успіху кожного у цьому переліку. Разом ми створюємо нові можливості для розвитку галузей та сприяємо розбудові України. Об'єднуємо зусилля та допомагаємо один одному реагувати на нові виклики та змінні обставини. Докладніше

НОТАТКИ З ПЕРЕДЗАЯВОЧНОГО ВЕБІНАРУ USAID АГРО ПРО ГРАНТИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПОТУЖНОСТЕЙ З ДОРОБКИ, СУШІННЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНА

USAID АГРО надасть до 270 млн грн співфінансування на розвиток потужностей з доробки, сушіння та зберігання зерна. Ось що треба знати перед тим, як подати заявку на участь у конкурсі та збільшити свої шанси на отримання гранту. Докладніше
СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: