Завантаження
Кар'єра

KMZ Industries – сучасна виробнича компанія, що надає широкі можливості для професійного зростання.

Керівництво розуміє, що головна цінність компанії – це її співробітники, тому для всіх працівників KMZ Industries створюються комфортні умови праці.

Тут працює справжня команда, панує сприятливий мікроклімат в колективі. Компанія підтримує принципи гендерної рівності.

Соціальна підтримка працівників

Оформлення трудових відносин здійснюється відповідно до чинного законодавства, завдяки чому кожен співробітник соціально захищений.

  • KMZ Industries піклується про стан здоров’я своїх працівників, тому на підприємстві створені умови надання екстреної медичної допомоги та фізіотерапевтичних процедур за призначенням лікаря.
  • Працівникам, які проживають в м. Полтава та в м. Красноград, забезпечуємо щоденну комфортну доставку до місця роботи в м. Карлівка.
  • Іногороднім працівникам надаємо житло в м. Карлівка.
  • Активно залучаємо до роботи внутрішньо-переміщених осіб, як на кваліфіковані робочі професії так і до керівної ланки, створюємо комфортні побутові умови для працівників та їх родин.

KMZ Industries стабільно працююча компанія незалежно від сезонності

Співробітники мають можливості вертикального та горизонтального кар’єрного зростання, конкурентний рівень заробітної плати та інші матеріальні та нематеріальні  мотиваційні інструменти заохочення.

Потрібні до нашої команди талановиті спеціалісти та керівники як на виробничі потужності, так і у регіональні офіси:

  • Шукаємо керівників, які впроваджували LEAN-стандарти вдосконалення виробництва за інструментами Kaizen, на практиці знають процеси машинобудування, мають релевантний досвід та навички.
  • Запрошуємо до співпраці конструкторів, що розуміються в обробці листового металу.
  • В компанії є робота для професійного бухгалтера, економіста, програміста АСУ чи регіонального менеджера з продажу.
  • Запрошуємо працівників робітничих професій, які вміють працювати на верстатах токарної та фрезерної групи, верстатах з числовим програмним керуванням для обробки листового металу, сучасним зварювальним обладнання та ін.

Підтримка молодих спеціалістів

На підприємстві відкриті вакансії не тільки для кваліфікованих фахівців. Також залучаємо молодь, яка хоче працювати та мати впевненість в завтрашньому дні.

Маємо можливість навчання робочим спеціальностям на виробництві. Від наших майбутніх працівників ми очікуємо бажання навчатися, розвиватися в професії та якісно виконувати свою роботу.

Ми відкриті до співробітництва з амбітними, відповідальними, ініціативними спеціалістами.

Приєднуйтесь до нашої команди!

Контактна особа – Шевцова Олена
Телефон +38 (050) 435 89 32
Email o.shevtsova@kmzindustries.ua

___________________________________________________________

АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ

ПОПУЛЯРНЕ

KMZ INDUSTRIES ОГОЛОШУЄ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ СТРАТЕГІЧНОЮ РАДНИЦЕЮ КОЛИШНЮ ТОП-МЕНЕДЖЕРКУ AGI

KMZ Industries – провідний український виробник рішень для зберігання та обробки зерна – оголошує про призначення Вікторії Умін на посаду Стратегічної радниці. Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Курс на енергоефективність: нові транспортери та норії KMZ Industries знайшли своїх перших покупців

Розроблено та випробувано нові лінійки ланцюгових транспортерів та норій продуктивністю 100 та 175 т/год. Докладніше

«АГРО ГРАНТИ»: відтепер інформація про актуальні гранти та фінансові програми для агро в одному Telegram-каналі

Ефективність служби головного інженера можна визначити за кількістю проблем, що виникають саме в незручний час: коли обладнання працює з продуктом

Про важливість служби головного інженера та про необхідні заходи, які дозволяють запобігти проблемам на елеваторі, директор з монтажу та будівництва KMZ Industries Вячеслав Степанчук. Докладніше

Ключові імпортери елеваторного обладнання KMZ Industries – з найближчих країн

Найбільшу частку в експорті обладнання KMZ Industries має Румунія

Докладніше

Синергія | KMZ Industries

Синергія між виробництвом, командою та аграріями є основою успіху кожного у цьому переліку. Разом ми створюємо нові можливості для розвитку галузей та сприяємо розбудові України. Об'єднуємо зусилля та допомагаємо один одному реагувати на нові виклики та змінні обставини. Докладніше

НОТАТКИ З ПЕРЕДЗАЯВОЧНОГО ВЕБІНАРУ USAID АГРО ПРО ГРАНТИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПОТУЖНОСТЕЙ З ДОРОБКИ, СУШІННЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНА

USAID АГРО надасть до 270 млн грн співфінансування на розвиток потужностей з доробки, сушіння та зберігання зерна. Ось що треба знати перед тим, як подати заявку на участь у конкурсі та збільшити свої шанси на отримання гранту. Докладніше
СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: