Завантаження

  UA

  Фермерська зерносушарка на теплогенераторі
  Фермерська зерносушарка на теплогенераторі

  Зерносушарка Brice-Baker від KMZ Industries – єдина іноземна зерносушарка, що виробляється в Україні. Сушарка виготовляється з європейської сталі S350GD. І що надзвичайно важливо – вона безпечна для довкілля: згідно з останніми незалежними дослідженнями ефективність роботи аспіраційної системи сушарки Brice-Baker становить 97,85%.

  Зерносушарки Brice-Baker, що працюють на альтернативному паливі, останнім часом у нас замовляють переважно із західних областей України. Адже саме там бачимо «спалах» розвитку фермерського господарства. Хоча є і об’єкти із більш потужними сушарками, де замовник обрав «альтернативу» як паливо.

  Потужність зерносушарок Brice-Baker

  У модельному ряді зерносушарок Brice-Baker – 190 моделей потужністю від 9 до 437 т/год. Зазвичай фермери обирають зерносушарки потужністю від 10 т/год до 25 т/год (або 200–500 тонн/добу) по кукурудзі при знятті вологості від 24% до 14%.

  Якщо цікавить міні сушарка для зерна потужністю 10 т/год по кукурудзі при знятті вологи із 24% до 14%, то це буде Brice-Baker SCN 8/24.

  У наших замовників працюють кілька схожих моделей сушарок – Brice-Baker SCN 10/24, які дещо потужніші – 13 т/год (за тими ж показниками зняття вологи). Саме ці сушарки працюють на альтернативному паливі.

  ВИДЫ ТОПЛИВА, НА КОТОРЫХ РАБОТАЕТ СУШИЛКА:

  Види палива, на яких працює сушарка:

  Зерносушарка Brice-Baker працює як на природньому газу, так і на альтернативному паливі (пелетах, трісці тощо – будь-якому).

  Більше того, можливе підключення обох видів палива одночасно. Таке рішення впроваджене на підприємстві АФ «Відроження», де агент сушіння формується від двох теплогенераторів із пальниками на природному газу та органічному паливі.

  Зокрема, сушарки Brice-Baker, що працюють на альтернативному паливі, встановлені на ПСП «Злагода», ФГ «Барда», ТОВ «Спецземтехніка», «Заводі Кобзаренка», АФ «Відродження», СФГ «Юлія».

  Порівняння витрати альтернативних видів палива та газу

  Порівняння вартості сушіння кукурудзи різними видами палива на зерносушарці Brice-Baker

  Пилопригнічення і рекуперація тепла – додаткова можливість зекономити

  Зерносушилка Brice-Baker c рекуперацией
  Рекуперація тепла
  Зерносушилка Brice-Baker c пылеподавлением
  Пилопригнічення

  Спеціально для фермерів KMZ Industries розробив дві системи, які впливають на вартість придбання та експлуатації зерносушарки Brice-Baker:

  • Рекуперація тепла, яка знижує використання палива на 30% порівняно із зерносушарками без рекуперації. При рекуперації тепла частина відпрацьованого повітря із найменшим вмістом вологи та повітря після охолодження подаються через вентилятор до камери гарячого повітря для повторного використання.
  • Пилопригнічення. Воно є альтернативою системи аспірації, яка для сушарок Brice-Baker стримує виділення 97,85% пилу за межі обладнання. Система пилопригнічення є також ефективною, їй зокрема віддають перевагу фермери – через більш привабливу ціну.

  Витрати палива при знятті 1 т/% вологості

  Зерносушарка Brice-Baker – економічна:

  • Вона працює на розрідженні та використовує на 40% менше енергії порівняно із сушарками, що працюють за принципом нагнітання.
  • Для фермерів буде цікавою система рекуперації тепла, яка знижує використання палива на 30% порівняно із зерносушарками без рекуперації.
  • Для підвищення енергоефективності за рахунок зниження тепловіддачі Brice-Baker утеплюються (корпус та дах) базальтовими негорючими плитами. Які, до того ж, забезпечують звукоізоляцію.
  • Витрати природного газу – від 0,9 м3 на тонно-процент.
  • Витрати альтернативного палива – за інформацією із різних об’єктів фактична середня витрата становить 2-3 кг пелети на 1 т/% по кукурудзі. Звісно, залежно від температури навколишнього середовища, відсотка зняття вологи, гібриду тощо.

  Наприклад, на ПСП «Злагода», яке знаходиться у Рівненській області (с. Малий Шпаків), встановлена зерносушарка Brice-Baker SCN 10/24 із теплогенератором, що працює на альтернативному паливі (трісці та пелетах). Її виробнича потужність – 14 т/год по кукурудзі при знятті 10% вологості. За словами замовника, при знятті вологості із 20% до базису потужність зростає до 20 т/год. Сушарка потребує не більше 3 тонн пелет на добу за умови вологості кукурудзи у 20% (на комплексі сушать 220–240 т кукурудзи на добу). Якщо перевести, то для зняття 1 т/% по кукурудзі зерносушарці Brice-Baker на цьому об’єкті потрібно 2,17 кг пелет. Вказані показники – при використанні пелет як палива.

  Вартість зерносушарки з теплообмінником

  Вартість зерносушарки Brice-Baker SCN 8/24 із продуктивністю 10 т/год – від 1,5 млн гривень. Це модель із пилопригніченням, внутрішніми майданчиками обслуговування, утепленням корпусу та даху та комплектом газових горілок із камерами згоряння.

  У цю вартість входить також система АСУ ТП зерносушарки (електрообладнання, програмування, внутрішній монтаж шаф управління). Ми продаємо лише 100% автоматизовані зерносушарки Brice-Baker.

  KMZ Industries не є виробником теплогенераторів. У всіх наших проєктах його вибором та придбанням займається замовник. Адже існує багато характеристик, за якими обирається потрібне обладнання, у тому числі його виробник та вартість. Ми зі свого боку враховуємо характеристики обраного замовником теплогенератора при виготовленні певної зерносушарки.

  Фінансування

  Придбати обладнання KMZ Industries ви можете за вигідними пільговими умовами від одного з наших банків-партнерів. Детальніше – тут.

  Маєте питання щодо фермерської зерносушарки? Телефонуйте +38 (050) 435 76 97 або звертайтеся через форму зворотного зв’язку.

  ПОПУЛЯРНЕ

  Хліб-Агро

  Кожне господарство має свою унікальну історію, несхожу на інші, і за кожною обов'язково стоїть особиста історія фермера та його родини. Шлях до успіху власника ФГ «Хліб-Агро» Володимира Ткаченка був непростим і, можна сказати, відбувся скоріше «всупереч», ніж «завдяки». Докладніше

  Унікальний стрічковий транспортер для зерна

  Нещодавно KMZ Industries представив ринку ще одну свою нову розробку – унікальний стрічковий транспортер для зерна (або стрічковий конвейєр) закритого типу. Докладніше

  Аналітична довідка про зерновий ринок та стан потужностей для зберігання зерна в Україні

  Огляд включає: дані про врожай 2021-2022, експорт за період від початку повномасштабної війни, дані по держпідтримці та міжнародним інвестиціям. А також – втрати елеваторних потужностей по регіонах України, аналіз збитків та ключових наслідки російської агресії на українське довкілля. І зрештою – прогноз по відновленню та необхідному обсягу інвестицій в агросферу України. Докладніше

  ДЕПАРТАМЕНТ АВТОМАТИЗАЦІЇ KMZ INDUSTRIES УСПІШНО РЕАЛІЗУВАВ ЧЕРГОВИЙ ПРОЄКТ

  Наші спеціалісти автоматизували зерносушарку для одного із замовників в Чернігівській області. Докладніше

  ЧОМУ СИЛОСИ З ОДНАКОВОЮ ЄМНІСТЮ ВАЖАТЬ ПО-РІЗНОМУ?

  За розрахунками аналітиків KSE, морська блокада вже обійшлася українським аграріям в 11,9 млрд дол. Це найбільша стаття втрат агропромислового комплексу за період великої війни. Детальна аналітика з коментарями KMZ Industries і замовника нашого заводу. Докладніше

  САМБІРСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР

  Елеватор на Львівщині було розширено обладнанням виробництва KMZ Industries. Докладніше

  Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

  Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

  МАЄМО ДОПОМАГАТИ АГРАРІЯМ ОПЕРАТИВНО ВИРІШУВАТИ ПРОБЛЕМУ З НЕСТАЧЕЮ ЕЛЕВАТОРНИХ ПОТУЖНОСТЕЙ

  За розрахунками аналітиків KSE, морська блокада вже обійшлася українським аграріям в 11,9 млрд дол. Це найбільша стаття втрат агропромислового комплексу за період великої війни. Детальна аналітика з коментарями KMZ Industries і замовника нашого заводу Докладніше
  СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

  ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
  ВТІЛЕНО В СВІТІ

  Поділитися:
  Відправити посилання
  на цю сторінку: