Завантаження

Зерносушарка Brice-Baker від KMZ Industries – єдина іноземна зерносушарка, що виробляється в Україні. Сушарка виготовляється з європейської сталі S350GD. І що надзвичайно важливо – вона безпечна для довкілля: згідно з останніми незалежними дослідженнями ефективність роботи аспіраційної системи сушарки Brice-Baker становить 97,85%.

Зерносушарки Brice-Baker, що працюють на альтернативному паливі, останнім часом у нас замовляють переважно із західних областей України. Адже саме там бачимо «спалах» розвитку фермерського господарства. Хоча є і об’єкти із більш потужними сушарками, де замовник обрав «альтернативу» як паливо.

Потужність зерносушарок Brice-Baker

У модельному ряді зерносушарок Brice-Baker – 190 моделей потужністю від 9 до 437 т/год. Зазвичай фермери обирають зерносушарки потужністю від 10 т/год до 25 т/год (або 200–500 тонн/добу) по кукурудзі при знятті вологості від 24% до 14%.

Якщо цікавить міні сушарка для зерна потужністю 10 т/год по кукурудзі при знятті вологи із 24% до 14%, то це буде Brice-Baker SCN 8/24.

У наших замовників працюють кілька схожих моделей сушарок – Brice-Baker SCN 10/24, які дещо потужніші – 13 т/год (за тими ж показниками зняття вологи). Саме ці сушарки працюють на альтернативному паливі.

Види палива, на яких працює сушарка:

Зерносушарка Brice-Baker працює як на природньому газу, так і на альтернативному паливі (пелетах, трісці тощо – будь-якому).

Більше того, можливе підключення обох видів палива одночасно. Таке рішення впроваджене на підприємстві АФ «Відроження», де агент сушіння формується від двох теплогенераторів із пальниками на природному газу та органічному паливі.

Зокрема, сушарки Brice-Baker, що працюють на альтернативному паливі, встановлені на ПСП «Злагода», ФГ «Барда», ТОВ «Спецземтехніка», «Заводі Кобзаренка», АФ «Відродження», СФГ «Юлія».

Порівняння витрати альтернативних видів палива та газу

Порівняння вартості сушіння кукурудзи різними видами палива на зерносушарці Brice-Baker

Вартість сушіння кукурудзи різними видами пального

Пилопригнічення і рекуперація тепла – додаткова можливість зекономити

Зерносушилка Brice-Baker c рекуперацией
Рекуперація тепла
Зерносушилка Brice-Baker c пылеподавлением
Пилопригнічення

Спеціально для фермерів KMZ Industries розробив дві системи, які впливають на вартість придбання та експлуатації зерносушарки Brice-Baker:

  • Рекуперація тепла, яка знижує використання палива на 30% порівняно із зерносушарками без рекуперації. При рекуперації тепла частина відпрацьованого повітря із найменшим вмістом вологи та повітря після охолодження подаються через вентилятор до камери гарячого повітря для повторного використання.
  • Пилопригнічення. Воно є альтернативою системи аспірації, яка для сушарок Brice-Baker стримує виділення 97,85% пилу за межі обладнання. Система пилопригнічення є також ефективною, їй зокрема віддають перевагу фермери – через більш привабливу ціну.

Витрати палива при знятті 1 т/% вологості

Зерносушарка Brice-Baker – економічна:

  • Вона працює на розрідженні та використовує на 40% менше енергії порівняно із сушарками, що працюють за принципом нагнітання.
  • Для фермерів буде цікавою система рекуперації тепла, яка знижує використання палива на 30% порівняно із зерносушарками без рекуперації.
  • Для підвищення енергоефективності за рахунок зниження тепловіддачі Brice-Baker утеплюються (корпус та дах) базальтовими негорючими плитами. Які, до того ж, забезпечують звукоізоляцію.
  • Витрати природного газу – від 0,9 м3 на тонно-процент.
  • Витрати альтернативного палива – за інформацією із різних об’єктів фактична середня витрата становить 2-3 кг пелети на 1 т/% по кукурудзі. Звісно, залежно від температури навколишнього середовища, відсотка зняття вологи, гібриду тощо.

Наприклад, на ПСП «Злагода», яке знаходиться у Рівненській області (с. Малий Шпаків), встановлена зерносушарка Brice-Baker SCN 10/24 із теплогенератором, що працює на альтернативному паливі (трісці та пелетах). Її виробнича потужність – 14 т/год по кукурудзі при знятті 10% вологості. За словами замовника, при знятті вологості із 20% до базису потужність зростає до 20 т/год. Сушарка потребує не більше 3 тонн пелет на добу за умови вологості кукурудзи у 20% (на комплексі сушать 220–240 т кукурудзи на добу). Якщо перевести, то для зняття 1 т/% по кукурудзі зерносушарці Brice-Baker на цьому об’єкті потрібно 2,17 кг пелет. Вказані показники – при використанні пелет як палива.

Вартість зерносушарки з теплообмінником

Вартість зерносушарки Brice-Baker SCN 8/24 із продуктивністю 10 т/год – від 1,5 млн гривень. Це модель із пилопригніченням, внутрішніми майданчиками обслуговування, утепленням корпусу та даху та комплектом газових горілок із камерами згоряння.

У цю вартість входить також система АСУ ТП зерносушарки (електрообладнання, програмування, внутрішній монтаж шаф управління). Ми продаємо лише 100% автоматизовані зерносушарки Brice-Baker.

KMZ Industries не є виробником теплогенераторів. У всіх наших проєктах його вибором та придбанням займається замовник. Адже існує багато характеристик, за якими обирається потрібне обладнання, у тому числі його виробник та вартість. Ми зі свого боку враховуємо характеристики обраного замовником теплогенератора при виготовленні певної зерносушарки.

Фінансування

Придбати обладнання KMZ Industries ви можете за вигідними пільговими умовами від одного з наших банків-партнерів. Детальніше – тут.

Маєте питання щодо фермерської зерносушарки? Телефонуйте +38 (050) 435 76 97 або звертайтеся через форму зворотного зв’язку.

ПОПУЛЯРНЕ

KMZ INDUSTRIES ОГОЛОШУЄ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ СТРАТЕГІЧНОЮ РАДНИЦЕЮ КОЛИШНЮ ТОП-МЕНЕДЖЕРКУ AGI

KMZ Industries – провідний український виробник рішень для зберігання та обробки зерна – оголошує про призначення Вікторії Умін на посаду Стратегічної радниці. Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Курс на енергоефективність: нові транспортери та норії KMZ Industries знайшли своїх перших покупців

Розроблено та випробувано нові лінійки ланцюгових транспортерів та норій продуктивністю 100 та 175 т/год. Докладніше

«АГРО ГРАНТИ»: відтепер інформація про актуальні гранти та фінансові програми для агро в одному Telegram-каналі

Ефективність служби головного інженера можна визначити за кількістю проблем, що виникають саме в незручний час: коли обладнання працює з продуктом

Про важливість служби головного інженера та про необхідні заходи, які дозволяють запобігти проблемам на елеваторі, директор з монтажу та будівництва KMZ Industries Вячеслав Степанчук. Докладніше

Ключові імпортери елеваторного обладнання KMZ Industries – з найближчих країн

Найбільшу частку в експорті обладнання KMZ Industries має Румунія

Докладніше

Синергія | KMZ Industries

Синергія між виробництвом, командою та аграріями є основою успіху кожного у цьому переліку. Разом ми створюємо нові можливості для розвитку галузей та сприяємо розбудові України. Об'єднуємо зусилля та допомагаємо один одному реагувати на нові виклики та змінні обставини. Докладніше

НОТАТКИ З ПЕРЕДЗАЯВОЧНОГО ВЕБІНАРУ USAID АГРО ПРО ГРАНТИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПОТУЖНОСТЕЙ З ДОРОБКИ, СУШІННЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНА

USAID АГРО надасть до 270 млн грн співфінансування на розвиток потужностей з доробки, сушіння та зберігання зерна. Ось що треба знати перед тим, як подати заявку на участь у конкурсі та збільшити свої шанси на отримання гранту. Докладніше
СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: