Завантаження

  UA

  Монтаж обладнання на фермерському елеваторі
  Монтаж обладнання на фермерському елеваторі

  Українські фермери все більше починають цінити професійний та якісний монтаж елеваторного обладнання. Воно й не дивно, адже грамотний монтаж – це запорука безпроблемної експлуатації обладнання протягом тривалого часу, а в довгостроковій перспективі  – суттєва економія на ремонті та експлуатаційних витратах.

  Обираючи професійну монтажну бригаду, ви позбуваєтеся безлічі можливих проблем, які виникають через неякісний монтаж. KMZ Industries має власні монтажні бригади, які здатні забезпечити одночасний монтаж 3-4 об’єктів. Монтуємо як власне елеваторне обладнання, так і обладнання інших виробників.

  Гарантія на обладнання

  За умови монтажу силами KMZ Industries клієнти отримають розширену гарантію на силоси і транспортне обладнання. Вона становитиме 36 місяців. Таким чином наші замовники отримують додаткову впевненість у працездатності придбаного елеваторного обладнання.

  Щоб бути впевненим, що монтаж вашого обладнання сторонніми підрядними організаціями здійснюється належним чином, замовляйте послугу шефмонтажу. Такий монтаж дає замовнику впевненість у тому, що процес монтажу його майбутнього елеватора – під наглядом, і в разі виникнення питань є компетентна людина, до якої можна звернутися за роз’ясненнями та консультаціями. При цьому не варто плутати поняття «шефмонтаж» і «технагляд»: за якість тут відповідає організація, яка здійснює монтаж.

  Шефмонтаж від KMZ Industries передбачає:

  • Консультування з послідовності та правильності монтажу обладнання.
  • Роз’яснення складальних креслень.
  • Спостереження за процесом монтажу.

  Увага! Гарантія на обладнання надається лише за умови придбання послуги шефмонтажу. Про стандартні умови гарантії читайте за посиланням.

  Основі помилки монтажу:

  Вибір монтажників лише за ціною

  Виконавці не вивчають креслення

  Інтуїтивний монтаж

  Немає контролю процесу монтажу

  Немає проєкту виконаних робіт

  Герметизуючі матеріали

  Переплутування деталей

  Порушення послідовності


  Як уникнути помилок
  1. Вибір виконавця монтажних робіт виключно за одним критерієм «ціна». Як правило, за низькою ціною стоять низькокваліфіковані спеціалісти.
  2. Монтажники та технічний нагляд не вивчають складальні креслення виробника обладнання.
  3. Коли документацію передивилися, проте не розібралися з нею: не зв’язалися із заводом-виробником, не задали жодного питання, монтуючи обладнання на інтуїтивному рівні. Саме через це знаходяться «зайві» деталі.
  4. Технічний нагляд незацікавлений в контролі монтажу. Обладнання зібрали, воно стоїть та працює на холостому ходу, і цього досить, щоб його прийняти. Проте 99% проблем від неякісного монтажу проявляються вже в процесі експлуатації.
  5. Відсутність проєкту виконаних робіт. Це призводить до неправильного вибору вантажопідйомного обладнання, неправильної строповки. Через це деталі деформуються, може статися навіть їх обрив, що тягне за собою руйнування обладнання.
  6. Герметизуючі матеріали: їх неправильне застосування або взагалі повна відсутність.
  7. Переплутування деталей, додавання нових деталей, які не були передбачені виробником обладнання. Пошкодження елементів обладнання.
  8. Порушення послідовності монтажу, зміщення конструкції з проєктних осей та відміток.

  Наслідки від цих та багатьох інших помилок бувають різні: часом, щоб обладнання запрацювало, досить підкрутити декілька гайок. Але буває й таке, що через допущені помилки монтажу замовник мусить повністю замінювати обладнання або для заміни пошкодженого елементу розбирати і повторно збирати пів елеватора.

  Не допустивши першої помилки, можна уникнути всіх інших. Докладніше про те як уникнути помилок під час будівництва фермерського елеватора читайте у нашій статті за посиланням.

  Оснащення та техніка для монтажу елеваторного обладнання

  Монтажний підрозділ KMZ Industries укомплектований професійною оснасткою та інструментом для монтажу обладнання будь-якої конструкції. Це додаткова економія для замовника, оскільки іноді забезпечення будівельної бригади необхідним обладнання лягає на його плечі.

  Грамотний підхід до замовлення підйомно-транспортних механізмів – також додаткова можливість для замовника зекономити. У всіх елеваторників та фермерів –вилкові/ковшові стрілові телескопічні навантажувачі, а також трактори з причепами, а це вже суттєва економія на підвозі обладнання. Крім того, навантажувач типу «Маніту» може встановити та зняти оснащення для силосу на плоскому днищі, вивезти обладнання, змонтувати 3-4 перших яруси сушарки і т.д.

  Давайте розглянемо приклад такого грамотного підходу до замовлення підйомно-транспортних механізмів. 

  Дано:

  • Монтаж конусних силосів – 3 шт., зерносушарка – 1 шт.
  • Тривалість монтажу – 2 місяці.
  • Для монтажу силосів необхідний кран.

  Варіант рішення №1:

  • Орендувати автомобільний кран.
  • Середня вартість крану – 15 000 грн/зміну
  • Вартість крану на весь період монтажу: 15 000 * 30 змін * 2 місяці = 900 000 грн (станом на березень 2020 р.)

  Варіант рішення №2:

  • Використовувати кран типу МКГ/РДК.
  • Вартість складає: 100 000 грн мобілізація + 120 000 грн/міс.*2 місяці = 340 000 грн (станом на березень 2020 р.)

  Економія майже в три рази порівняно з першим рішенням.

  Монтажний підрозділ KMZ Industries здійснює монтаж не тільки для українських, але й для європейських замовників («Kernel Group», «Дакса Бунге Україна» та ін.), які особливо цінують професіоналізм та безпеку монтажу обладнання, а не лише вартість робіт.

  Є питання щодо елеватора?  У наших спеціалістів є відповіді.
  Телефонуйте: +38 (050) 435-76-97

  На фермерському елеваторі також знадобляться: Зерносушарка на теплогенераторі Силоси металеві Сепаратор Транспортне обладнання Автоматизація елеватора

  ПОПУЛЯРНЕ

  Хліб-Агро

  Кожне господарство має свою унікальну історію, несхожу на інші, і за кожною обов'язково стоїть особиста історія фермера та його родини. Шлях до успіху власника ФГ «Хліб-Агро» Володимира Ткаченка був непростим і, можна сказати, відбувся скоріше «всупереч», ніж «завдяки». Докладніше

  Унікальний стрічковий транспортер для зерна

  Нещодавно KMZ Industries представив ринку ще одну свою нову розробку – унікальний стрічковий транспортер для зерна (або стрічковий конвейєр) закритого типу. Докладніше

  Аналітична довідка про зерновий ринок та стан потужностей для зберігання зерна в Україні

  Огляд включає: дані про врожай 2021-2022, експорт за період від початку повномасштабної війни, дані по держпідтримці та міжнародним інвестиціям. А також – втрати елеваторних потужностей по регіонах України, аналіз збитків та ключових наслідки російської агресії на українське довкілля. І зрештою – прогноз по відновленню та необхідному обсягу інвестицій в агросферу України. Докладніше

  ДЕПАРТАМЕНТ АВТОМАТИЗАЦІЇ KMZ INDUSTRIES УСПІШНО РЕАЛІЗУВАВ ЧЕРГОВИЙ ПРОЄКТ

  Наші спеціалісти автоматизували зерносушарку для одного із замовників в Чернігівській області. Докладніше

  ЧОМУ СИЛОСИ З ОДНАКОВОЮ ЄМНІСТЮ ВАЖАТЬ ПО-РІЗНОМУ?

  За розрахунками аналітиків KSE, морська блокада вже обійшлася українським аграріям в 11,9 млрд дол. Це найбільша стаття втрат агропромислового комплексу за період великої війни. Детальна аналітика з коментарями KMZ Industries і замовника нашого заводу. Докладніше

  САМБІРСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР

  Елеватор на Львівщині було розширено обладнанням виробництва KMZ Industries. Докладніше

  Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

  Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

  МАЄМО ДОПОМАГАТИ АГРАРІЯМ ОПЕРАТИВНО ВИРІШУВАТИ ПРОБЛЕМУ З НЕСТАЧЕЮ ЕЛЕВАТОРНИХ ПОТУЖНОСТЕЙ

  За розрахунками аналітиків KSE, морська блокада вже обійшлася українським аграріям в 11,9 млрд дол. Це найбільша стаття втрат агропромислового комплексу за період великої війни. Детальна аналітика з коментарями KMZ Industries і замовника нашого заводу Докладніше
  СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

  ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
  ВТІЛЕНО В СВІТІ

  Поділитися:
  Відправити посилання
  на цю сторінку: