Завантаження

    UA

    Автоматизація фермерського елеватора
    Автоматизація фермерського елеватора

    Якщо об’єм зберігання на вашому елеваторі досяг 10 000 тонн, то саме час задуматися про його автоматизацію. Адже вона допоможе зробити процеси на зерносховищі прозорими та контрольованими і як наслідок – керувати його прибутковістю.

    Крім того, для фермерів автоматизація є ключем до вирішення ще однієї проблеми – дефіциту кваліфікованих кадрів. Саме автоматизація процесів зменшує необхідність у великій кількості працівників на елеваторі.

    Автоматизація елеватора дозволяє:

    Движение зерна на элеваторе
    • оперативно контролювати якість зерна;
    • максимально нівелювати вплив людського фактору;
    • попереджувати махінації;
    • знизити витрати на персонал;
    • вести точний облік прийнятої та відвантаженої продукції;
    • виявити та своєчасно усунути несправності обладнання;
    • дистанційно контролювати процеси на елеваторі.

    Розрахуйте вартість автоматизація саме вашого елеватора, скориставшись нашим калькулятором за цим посиланням.

    Переваги автоматизації від KMZ Industries

    • Комплексність – повний спектр послуг від одного постачальника (виробництво шаф управління та силових шаф, розробка та інсталяція програмного забезпечення, монтаж і пусконалагоджувальні роботи).
    • Модульний принцип – все елеваторне обладнання управляється однією програмою.
    • Візуалізація технологічних процесів дає можливість зв’язати в одній програмі управління усіма ділянками елеватора (прийом, пробовідбір, аналіз, очищення, сушіння, зберігання, відвантаження).
    • Відсутність прихованих витрат на ліцензії за кількість робочих місць, середовище розробки від постачальника контролерів і т.д.

    Практичні поради з автоматизації елеватора

    1. Проєктування автоматичної системи управління (АСУ) технологічним процесом (ТП)

    Побудова ефективного і прозорого технологічного ланцюга (проєкту) – відправний пункт автоматизації елеватора. Він дозволяє:

    • розрахувати кількість приладів та необхідних матеріалів;
    • спланувати бюджет на проєкт;
    • отримати дозвіл на експлуатацію.

    Впровадження автоматизації без проєкту збільшує його вартість у 2 рази. Інвестиції у розробку проєкту – це економія до 50% бюджету його реалізації. Це можливо за рахунок виключення можливих доробок та переробок проєкту (послуги, матеріали).

    Важливо проєктувати рішення з урахуванням перспективи розширення елеватора, так би мовити на виріст. Впроваджувати проєкт можна поетапно: безпека транспортної лінії, сепаратор та зерносушарка (відповідають за якість продукту), прийом зерна (для уникнення махінацій).

    2. Автоматизація існуючих зерносховищ

    Реалізувати автоматизацію можна і на новому елеваторі, і на вже діючому (для цього його не потрібно зупиняти, тому не варто прив’язуватися до сезону).

    Більш того, повної автоматизації усіх процесів на елеваторі вимагає система НАССР (обов’язкова для підприємств, які працюють з харчовими продуктами).

    3. Термін реалізації та окупність

    Повна автоматизація елеватора потужністю 40 000 тонн одночасного зберігання триватиме від 3 до 4 місяців – від програмування технологічних потоків і до монтажу обладнання та установки програмного забезпечення (ПЗ).

    Повністю автоматизований елеватор окупається на 1,5 року швидше порівняно з аналогічним неавтоматизованим елеватором. Це можливо завдяки мінімізації витрат на персонал елеватора, зниження енерговитрат та оптимізації технологічних маршрутів. Як правило, першим етапом на шляху до повної автоматизації є автоматизація зерносушарки.

    Від річного обороту на експлуатаційні витрати вивільняється 15%.

    На фермерському елеваторі також знадобляться: Зерносушарка на теплогенераторі Силоси металеві Сепаратор Транспортне обладнання Монтаж обладнання

    Термін окупності автоматизованого елеватора

    Є питання щодо елеватора? У наших спеціалістів є відповіді. Телефонуйте: +38 (050) 435-76-97

    ПОПУЛЯРНЕ

    Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

    Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

    Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

    Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

    Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

    Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

    Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

    Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

    ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

    У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

    Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

    Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
    Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

    USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

    СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

    ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
    ВТІЛЕНО В СВІТІ

    Поділитися:
    Відправити посилання
    на цю сторінку: