Завантаження

  UA

  Автоматизація фермерського елеватора

  Якщо об’єм зберігання на вашому елеваторі досяг 10 000 тонн, то саме час задуматися про його автоматизацію. Адже вона допоможе зробити процеси на зерносховищі прозорими та контрольованими і як наслідок – керувати його прибутковістю.

  Крім того, для фермерів автоматизація є ключем до вирішення ще однієї проблеми – дефіциту кваліфікованих кадрів. Саме автоматизація процесів зменшує необхідність у великій кількості працівників на елеваторі.

  Автоматизація елеватора дозволяє:

  Движение зерна на элеваторе
  • оперативно контролювати якість зерна;
  • максимально нівелювати вплив людського фактору;
  • попереджувати махінації;
  • знизити витрати на персонал;
  • вести точний облік прийнятої та відвантаженої продукції;
  • виявити та своєчасно усунути несправності обладнання;
  • дистанційно контролювати процеси на елеваторі.

  Розрахуйте вартість автоматизація саме вашого елеватора, скориставшись нашим калькулятором за цим посиланням.

  Переваги автоматизації від KMZ Industries

  • Комплексність – повний спектр послуг від одного постачальника (виробництво шаф управління та силових шаф, розробка та інсталяція програмного забезпечення, монтаж і пусконалагоджувальні роботи).
  • Модульний принцип – все елеваторне обладнання управляється однією програмою.
  • Візуалізація технологічних процесів дає можливість зв’язати в одній програмі управління усіма ділянками елеватора (прийом, пробовідбір, аналіз, очищення, сушіння, зберігання, відвантаження).
  • Відсутність прихованих витрат на ліцензії за кількість робочих місць, середовище розробки від постачальника контролерів і т.д.

  Практичні поради з автоматизації елеватора

  1. Проєктування автоматичної системи управління (АСУ) технологічним процесом (ТП)

  Побудова ефективного і прозорого технологічного ланцюга (проєкту) – відправний пункт автоматизації елеватора. Він дозволяє:

  • розрахувати кількість приладів та необхідних матеріалів;
  • спланувати бюджет на проєкт;
  • отримати дозвіл на експлуатацію.

  Впровадження автоматизації без проєкту збільшує його вартість у 2 рази. Інвестиції у розробку проєкту – це економія до 50% бюджету його реалізації. Це можливо за рахунок виключення можливих доробок та переробок проєкту (послуги, матеріали).

  Важливо проєктувати рішення з урахуванням перспективи розширення елеватора, так би мовити на виріст. Впроваджувати проєкт можна поетапно: безпека транспортної лінії, сепаратор та зерносушарка (відповідають за якість продукту), прийом зерна (для уникнення махінацій).

  2. Автоматизація існуючих зерносховищ

  Реалізувати автоматизацію можна і на новому елеваторі, і на вже діючому (для цього його не потрібно зупиняти, тому не варто прив’язуватися до сезону).

  Більш того, повної автоматизації усіх процесів на елеваторі вимагає система НАССР (обов’язкова для підприємств, які працюють з харчовими продуктами).

  3. Термін реалізації та окупність

  Повна автоматизація елеватора потужністю 40 000 тонн одночасного зберігання триватиме від 3 до 4 місяців – від програмування технологічних потоків і до монтажу обладнання та установки програмного забезпечення (ПЗ).

  Повністю автоматизований елеватор окупається на 1,5 року швидше порівняно з аналогічним неавтоматизованим елеватором. Це можливо завдяки мінімізації витрат на персонал елеватора, зниження енерговитрат та оптимізації технологічних маршрутів. Як правило, першим етапом на шляху до повної автоматизації є автоматизація зерносушарки.

  Від річного обороту на експлуатаційні витрати вивільняється 15%.

  На фермерському елеваторі також знадобляться: Зерносушарка на теплогенераторі Силоси металеві Сепаратор Транспортне обладнання Монтаж обладнання

  Термін окупності автоматизованого елеватора

  Є питання щодо елеватора? У наших спеціалістів є відповіді. Телефонуйте: +38 (050) 435-76-97

  ПОПУЛЯРНЕ

  Хліб-Агро

  Кожне господарство має свою унікальну історію, не схожу на інші, і за кожною обов’язково стоїть особиста історія фермера та його сім’ї. Шлях до успіху власника ФГ «Хліб-Агро» Володимира Ткаченка був непростим і, можна сказати, відбувся швидше «всупереч», ніж «завдяки». Докладніше

  Унікальний стрічковий транспортер для зерна

  Нещодавно KMZ Industries представив ринку ще одну свою нову розробку – унікальний стрічковий транспортер для зерна (або стрічковий конвейєр) закритого типу. Докладніше

  Глобальне розширення виробництва: на завод KMZ Industries переїздить обладнання елеваторного напрямку «Варіант Агро Буд»

  Після об’єднання у квітні цього року KMZ Industries та елеваторного напрямку «Варіант Агро Буд» виробничі майданчики обох заводів поєднуються в єдине виробництво/ Докладніше

  ЕФЕКТИВНІСТЬ ШАХТНОЇ ЗЕРНОСУШАРКИ

  Забезпечення відповідної якості зневоднення зерна потребує вправного використання наявної сировини та обладнання. Зменшення втрат та витрат, або раціональне використання ресурсів, – це не гасло, це підґрунтя сталого розвитку підприємства. Докладніше

  ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНА ТА ЯК ПРАЦЮЄ СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ ОБЛАДНАННЯ НА ЕЛЕВАТОРІ

  У цій статті докладно розглянемо, як відпрацьовує система автоматизації елеваторів від KMZ Industries за другим завданням – в аварійних та передаварійних ситуаціях. Докладніше

  DANUBE OIL COMPANY SRL

  Для нового олійнопресового заводу в Молдові KMZ Industries виготовила та змонтувала силоси. Докладніше

  Досвід екплуатації фермерським господарством

  Зерносушарки на альтернативі стають все більш популярними. 40% наших клієнтів вже обрали сушарки з теплогенератором. Серед них – СФГ «Юлія» що на Черкащині. Докладніше

  Ірина Редченко: «Якщо все зроблено правильно і довіряєш колегам – брати на себе відповідальність нескладно»

  Спілкуємося з керівницею технічного відділу Іриною Володимирівною Редченко в рамках проєкту «Обличчя заводу»/ Докладніше
  СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

  ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
  ВТІЛЕНО В СВІТІ

  Поділитися:
  Відправити посилання
  на цю сторінку: