Завантаження
Фото і відео

Нюанси монтажу фермерського елеватора

20.05.2024

Вячеслав Степанчук, директор з монтажу та будівництва KMZ Industries розповідає про нюанси монтажу елеватора.

Хто зараз будує елеватори та за чиї гроші?

20.02.2024

Олександр Небеський, комерційний директор KMZ Industries про те, хто з аграріїв наразі будує елеватори та де шукають фінансування.

Синергія | KMZ Industries

04.07.2023

❗ Музичний твір даного відео цілком створений зі звуків, записаних в полі, на елеваторі та на виробництві. Синергія між виробництвом, командою та аграріями є основою успіху кожного у цьому переліку. Разом ми створюємо нові можливості для розвитку галузей та сприяємо розбудові України. Об'єднуємо зусилля та допомагаємо один одному реагувати на нові виклики та змінні обставини.

Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

06.10.2022

⚠️ Дане відео було знято до повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну 24.02.2022. Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build. Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер.

Сушарка на альтернативі: досвід екплуатації фермерським господарством 

06.06.2022

Зерносушарки на альтернативі стають все більш популярними. 40% наших клієнтів вже обрали сушарки з теплогенератором. Серед них – СФГ «Юлія» що на Черкащині. Директор господарства Отенія Микола поділився досвідом експлуатації такої сушарки.

Які проблеми виникають під час будівництва елеватора?

14.02.2022

Як зменшити або й взагалі запобігти проблемам, які виникають під час будівництва елеватора? На що звернути особливу увагу? Що додатково проконтролювати? Відповідає на ці всі питання регіональний представник KMZ Industries Руслан Демчук.

Сімейне фермерське господарство Хліб-Агро

11.01.2022

Елеваторне обладнання для зерносушильного комплексу «Хліб-Агро», який знаходиться у Вінницькій області поставила компанія KMZ Industries. Ткаченко Володимир Васильович, власник і директор підприємства, розповідає про власну систему вирощування кукурудзи та економіку будівництва елеватора.

Експлуатація та обслуговування елеваторного обладнання

13.12.2021

Правильна експлуатація та своєчасне обслуговування елеваторного обладнання – це запорука його довгої та надійної роботи. Про те, як безпечно та правильно експлуатувати обладнання на елеваторі, розповідає директор департаменту клієнтського сервісу KMZ Industries Штельмах Роман Юрійович.

Елеваторне обладнання для СТОВ «Інтер»

01.11.2021

Елеваторне обладнання для СТОВ «Інтер» KMZ Industries постачає вже більше 7 років. Результат співпраці – один із найбільших елеваторних комплексів в Чернігівській області: 200 000 тонн одночасного зберігання. Співвласник ГК «Форсаж» Валерій Кулич та директор СТОВ «Інтер» Михайло Бондар розповідають про незвичайну нішу, яку займає підприємство на скандинавському ринку, про принципи ведення бізнесу та вибору партнерів.

Зерносушарка Brice-Baker

18.10.2021

Про британські зерносушарки Brice-Baker, які в Україні виготовляє KMZ Industries, розповідає директор департаменту клієнтського сервісу Штельмах Роман.

Елеваторне обладнання для фермерського господарства «Україна Агро-2С»

22.09.2021

Елеваторне обладнання для фермерського господарства «Україна Агро-2С», що розташоване у Хмельницькій області, встановлене у 2018 році. На об’єкті експлуатується обладнання лінійки Variant Agro Build: 3 силоси діаметром 22 м, загальною місткістю 15 000 тонн одночасного зберігання; норії та 3 ланцюгових скребкових транспортери ТСЦ продуктивністю 100 т/год.

Будівництво елеватора має починатися з проєкту

22.09.2021

Будь-яке будівництво, будь-яка інвестиція незалежно від її масштабу, і в тому числі будівництво елеватора – повинно починатися із проєкту і базуватися виключно на ньому. Якщо ви плануєте будуватися наступного року, то найкращий час для робіт із проєктування – осінь. Дізнайтесь з нашого відео про найпоширеніші помилки, про технічне завдання та про те, що повинен враховувати проєкт.

СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: