Завантаження
Фото і відео

Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

06.10.2022

⚠️ Дане відео було знято до повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну 24.02.2022. Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build. Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер.

Сушарка на альтернативі: досвід екплуатації фермерським господарством 

06.06.2022

Зерносушарки на альтернативі стають все більш популярними. 40% наших клієнтів вже обрали сушарки з теплогенератором. Серед них – СФГ «Юлія» що на Черкащині. Директор господарства Отенія Микола поділився досвідом експлуатації такої сушарки.

Які проблеми виникають під час будівництва елеватора?

14.02.2022

Як зменшити або й взагалі запобігти проблемам, які виникають під час будівництва елеватора? На що звернути особливу увагу? Що додатково проконтролювати? Відповідає на ці всі питання регіональний представник KMZ Industries Руслан Демчук.

Сімейне фермерське господарство Хліб-Агро

11.01.2022

Елеваторне обладнання для зерносушильного комплексу «Хліб-Агро», який знаходиться у Вінницькій області поставила компанія KMZ Industries. Ткаченко Володимир Васильович, власник і директор підприємства, розповідає про власну систему вирощування кукурудзи та економіку будівництва елеватора.

Експлуатація та обслуговування елеваторного обладнання

13.12.2021

Правильна експлуатація та своєчасне обслуговування елеваторного обладнання – це запорука його довгої та надійної роботи. Про те, як безпечно та правильно експлуатувати обладнання на елеваторі, розповідає директор департаменту клієнтського сервісу KMZ Industries Штельмах Роман Юрійович.

Елеваторне обладнання для СТОВ «Інтер»

01.11.2021

Елеваторне обладнання для СТОВ «Інтер» KMZ Industries постачає вже більше 7 років. Результат співпраці – один із найбільших елеваторних комплексів в Чернігівській області: 200 000 тонн одночасного зберігання. Співвласник ГК «Форсаж» Валерій Кулич та директор СТОВ «Інтер» Михайло Бондар розповідають про незвичайну нішу, яку займає підприємство на скандинавському ринку, про принципи ведення бізнесу та вибору партнерів.

Зерносушарка Brice-Baker

18.10.2021

Про британські зерносушарки Brice-Baker, які в Україні виготовляє KMZ Industries, розповідає директор департаменту клієнтського сервісу Штельмах Роман.

Елеваторне обладнання для фермерського господарства «Україна Агро-2С»

22.09.2021

Елеваторне обладнання для фермерського господарства «Україна Агро-2С», що розташоване у Хмельницькій області, встановлене у 2018 році. На об’єкті експлуатується обладнання лінійки Variant Agro Build: 3 силоси діаметром 22 м, загальною місткістю 15 000 тонн одночасного зберігання; норії та 3 ланцюгових скребкових транспортери ТСЦ продуктивністю 100 т/год.

Будівництво елеватора має починатися з проєкту

22.09.2021

Будь-яке будівництво, будь-яка інвестиція незалежно від її масштабу, і в тому числі будівництво елеватора – повинно починатися із проєкту і базуватися виключно на ньому. Якщо ви плануєте будуватися наступного року, то найкращий час для робіт із проєктування – осінь. Дізнайтесь з нашого відео про найпоширеніші помилки, про технічне завдання та про те, що повинен враховувати проєкт.

Типові помилки при будівництві елеваторів

20.07.2021

Безпосередньо про самі помилки та про те, як їх уникнути, розповідає директор з монтажу та будівництва KMZ Industries Вячеслав Степанчук.

Погляд інвестора на виробництво елеваторного обладнання

20.07.2021

Елеваторний форум 2021 – справді гарна можливість відверто обговорити проблеми і задачі учасників ринку, знайти шляхи більш активного розвитку галузі, й у першу чергу можливостей для елеваторників. Адже елеваторний комплекс — це бізнес-проєкт, який повинен приносити максимальний прибуток із першого дня свого запуску і якнайшвидше виходити на окупність.

Особливості фермерського елеватора

15.07.2021

Для фермерського сегменту KMZ Industries розробила ряд рішень, які роблять процес будівництва елеватора більш простим та доступним. Серед таких рішень: система бічного розвантаження силосу; вивантаження у фундаменті.

СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: