01.02.2023
Елеваторні господарства, навіть попри умови повномасштабної війни, вкладають у розвиток і модернізацію підприємств. Про це журналу «The Ukrainian Farmer» розповів очільник «Самбірського елеватора» Тарас Панахид.
Докладно29.12.2022
Редакція Kurkul.com поспілкувалась з фермерами та галузевими експертами про те, як підготуватись до блекауту. Роботу елеваторів у період відключення світла і блекауту обговорили з начальником відділу автоматизації та електропостачання компанії KMZ Industries Миколою Чешихіним. Фахівець розповів, що є найбільш критичним під час відключення світла, та надав рекомендації, як підстрахуватись та налагодити роботу елеватора в цей період.
Докладно30.11.2022
Огляд зібраний та підготовлений Наталією Кулаковською, директоркою з маркетингу KMZ Industries, і, зокрема, включає: дані про врожай 2021-2022, експорт за період від початку повномасштабної війни, дані по держпідтримці та міжнародним інвестиціям. А також – втрати елеваторних потужностей по регіонах України, аналіз збитків та ключових наслідки російської агресії на українське довкілля. І зрештою – прогноз по відновленню та необхідному обсягу інвестицій в агросферу України.
Докладно28.10.2022
Заступник гендиректора з розвитку KMZ Industries дав інтерв’ю спеціалізованому виданню GMK Center і зокрема розповів про те, як компанія в умовах війни змогла зберегти 70% довоєнних замовників.
Докладно19.09.2022
За розрахунками аналітиків KSE, морська блокада вже обійшлася українським аграріям в 11,9 млрд дол. Це найбільша стаття втрат агропромислового комплексу за період великої війни. Детальна аналітика з коментарями KMZ Industries і замовника нашого заводу опублікована в спеціалізованному виданні «Агробізнес Україна».
Докладно16.09.2022
Які «критичні точки» перевірити, аби подбати про безпеку заздалегідь, читачам видання «Agro Review»розповів Руслан Демчук, регіональний представник компанії KMZ Industries .
Докладно20.06.2022
На відкритій зустрічі Trend&Hedge Club із представниками IFC говорили про потреби в цільових програмах фінансування усіх напрямків українського агробізнесу. Чи будують наразі елеватори, і як будується? З якими фінансовими проблемами стикаються ті, хто будує нове зерносховище, чи хотів би додати пару силосів на існуючий елеватор?
Докладно25.05.2022
Компанія «Ланнівська МТС» кілька років тому збудувала сучасний елеватор на додачу до низки підлогових сховищ, обравши обладнання вітчизняного виробника.
Докладно17.05.2022
Весна – час, коли зерносховища в основному завершують активні роботи із зерном й починають готуватися до нового сезону. Аби технічний стан підприємства гарантував його безперебійну роботу в прийдешній найвідповідальніший період.
Докладно25.04.2022
На початку лютого журналісти газети «Село Полтавське» відвідали карлівських машинобудівельників: дізналися, які зміни відбулися на заводі, особисто поспілкувалися зі спеціалістами і запитали, в кого є шанси потрапити до успішної команди однодумців.
Докладно22.04.2022
Кожне господарство має свою унікальну історію, не схожу на інші, і за кожною обов’язково стоїть особиста історія фермера та його сім’ї. Шлях до успіху власника ФГ «Хліб-Агро» Володимира Ткаченка був непростим і, можна сказати, відбувся швидше «всупереч», ніж «завдяки». Про те, як будував успішний бізнес і яку роль у ньому відіграє елеватор, фермер розповів журналістам AgroPortal.ua.
Докладно25.02.2022
Із 24 по 27 січня у Вінниці проходили курси підвищення кваліфікації для працівників зерносушильних установок Школи елеваторників «Grain Storage School», призначені для керівників та фахівців по роботі із зерносушильними установками.
Докладно
+38 (05346) 221 38 ,
39500, Україна, Полтавська обл.,
м. Карлівка, вул. Сергія Нігояна, 2
+38 (050) 435 76 97 ,
sales@kmzindustries.ua ,
02002, Україна, м. Київ,
вул. Микільсько-Слобідська, 2В