Завантаження
Фінансування

Елеваторне обладнання KMZ Industries стало більш доступним завдяки програмам фінансування від провідних українських банків та державній підтримці аграріїв.

Для отримання актуальних умов фінансування та діючих програм звертайтеся до нашого спеціаліста Павлик Альони за телефоном +38 (095) 288-50-24.

Державні програми

Уповноважені банки 2021

Перелік банків, які підписали Меморандум з Мінекономіки і є уповноваженими з питань реалізації державної підтримки сільгосптоваровиробників. Переглянути перелік можливо на сайті міністерства.

Докладно

Компенсація вартості с/г техніки у 2021

Урядова програма здешевлення обладнання та сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва, а саме компенсація 25% вартості. Доклажно про програму можна ознайомитись на сайті міністерства.

Докладно

Здешевлення кредитів 2021

Здешевлення кредитів для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі у 2021 році. Детальніше про програму здешевлення кредитів для аграріїв на сайті міністерства.

Докладно

Банківські програми

Агропросперіс Банк

Партнерська програма фінансування купівлі елеваторного обладнання від KMZ Industries та Агропросперіс Банку. Для отримання актуальних умов фінансування звертайтеся до нашого спеціаліста Павлик Альони за телефоном +38 (095) 288 50 24.

Докладно

ProCredit Bank

Партнерська програма фінансування елеваторного обладнання KMZ Industries від ProCredit Bank. Для отримання актуальних умов фінансування звертайтеся до нашого спеціаліста Павлик Альони за телефоном +38 (095) 288 50 24.

Докладно

Credit Agricole

Партнерська програма фінансування елеваторного обладнання KMZ Industries від банку Crédit Agricole. Для отримання актуальних умов фінансування звертайтеся до нашого спеціаліста Павлик Альони за телефоном +38 (095) 288 50 24.

Докладно

Райффайзен Банк

Партнерська програма фінансування елеваторного обладнання KMZ Industries від Райффайзен Банк. Для отримання актуальних умов фінансування звертайтеся до нашого спеціаліста Павлик Альони за телефоном +38 (095) 288 50 24.

Докладно

Ощадбанк

Партнерська програма кредитування покупки елеваторного обладнання KMZ Industries від державного банку Ощадбанк. Для отримання актуальних умов фінансування звертайтеся до нашого спеціаліста Павлик Альони за телефоном +38 (095) 288 50 24.

Докладно

OTP Банк

Умови партнерської програми фінансування придбання елеваторного обладнання KMZ Industries від банку OTP Bank. Для отримання актуальних умов фінансування звертайтеся до нашого спеціаліста Павлик Альони за телефоном +38 (095) 288 50 24.

Докладно

ПриватБанк

Партнерська програма KMZ Industries та «ПриватБанку» зі спрощеної схеми фінансового лізингу елеваторного обладнання. Для отримання актуальних умов надання фінансового лізингу звертайтеся до нашого спеціаліста Павлик Альони за телефоном +38 (095) 288 50 24.

Докладно

ПОПУЛЯРНЕ

Хліб-Агро

Кожне господарство має свою унікальну історію, несхожу на інші, і за кожною обов'язково стоїть особиста історія фермера та його родини. Шлях до успіху власника ФГ «Хліб-Агро» Володимира Ткаченка був непростим і, можна сказати, відбувся скоріше «всупереч», ніж «завдяки». Докладніше

Унікальний стрічковий транспортер для зерна

Нещодавно KMZ Industries представив ринку ще одну свою нову розробку – унікальний стрічковий транспортер для зерна (або стрічковий конвейєр) закритого типу. Докладніше

ПРО СИТУАЦІЮ ІЗ ФІНАНСУВАННЯМ БУДІВНИЦТВА ЕЛЕВАТОРІВ В УКРАЇНІ

Про потреби в цільових програмах фінансування усіх напрямків українського агробізнесу. Чи будують наразі елеватори, і як будується? З якими фінансовими проблемами стикаються ті, хто будує нове зерносховище, чи хотів би додати пару силосів на існуючий елеватор? Докладніше

ДЕПАРТАМЕНТ АВТОМАТИЗАЦІЇ KMZ INDUSTRIES УСПІШНО РЕАЛІЗУВАВ ЧЕРГОВИЙ ПРОЄКТ

Наші спеціалісти автоматизували зерносушарку для одного із замовників в Чернігівській області. Докладніше

ЧОМУ СИЛОСИ З ОДНАКОВОЮ ЄМНІСТЮ ВАЖАТЬ ПО-РІЗНОМУ?

За розрахунками аналітиків KSE, морська блокада вже обійшлася українським аграріям в 11,9 млрд дол. Це найбільша стаття втрат агропромислового комплексу за період великої війни. Детальна аналітика з коментарями KMZ Industries і замовника нашого заводу. Докладніше

САМБІРСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР

Елеватор на Львівщині було розширено обладнанням виробництва KMZ Industries. Докладніше

Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

МАЄМО ДОПОМАГАТИ АГРАРІЯМ ОПЕРАТИВНО ВИРІШУВАТИ ПРОБЛЕМУ З НЕСТАЧЕЮ ЕЛЕВАТОРНИХ ПОТУЖНОСТЕЙ

За розрахунками аналітиків KSE, морська блокада вже обійшлася українським аграріям в 11,9 млрд дол. Це найбільша стаття втрат агропромислового комплексу за період великої війни. Детальна аналітика з коментарями KMZ Industries і замовника нашого заводу Докладніше
СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: