Завантаження
Фото і відео

Команда KMZ Industries: Роман Жолонко працює на лінії Bradbury

05.03.2019

І знову на початку місяця знайомимо з командою KMZ Industries.   Що важливіше: сім’я чи робота?   Дивне питання, згодні. Але ж буває так, коли ти з колегами пліч-о-пліч понад 6 років – і вони стають для тебе другою сім’єю. Саме так почувається бригада автоматичних та напівавтоматичних ліній.   Ці хлопці працюють із 2012 року на лінії Bradbury. Саме там народжуються всі силоси нашого заводу. А за бригадира в них – Роман Жолонко. Та ви вже його бачили, чи ні?

KMZ Industries для «КАЙМАН-ПІВНІЧ»

01.03.2019

«КАЙМАН-ПІВНІЧ» розширює потужності силосами KMZ Industries. Основне зберігання зерна тут забезпечують 18 конусних силосів виробництва KMZ Industries. Встановлювали їх у два етапи, перший реалізували ще у 2014 році.   «При виборі силосів орієнтувалися на поради колег із «КАЙМАН-ПІВДЕНЬ», – розповідає директор підприємства Ігор Іванович Бовнегра. – Вже близько 10 років вони експлуатують силоси KMZ Industries. Силоси надійні, прості в обслуговуванні й головне – обладнані системою активного вентилювання та термометрії. Це дає змогу запобігти самозігріванню під час зберігання та забезпечити належну якість зерна, особливо за тривалого зберігання».

Команда KMZ Industries: Сергій Шевченко

04.02.2019

Продовжуємо знайомити з командою KMZ Industries.   Сьогодні це інженер-конструктор Сергій Шевченко.   Молоді й завзяті. Яким цікавий кожен із проектів, у яких бере участь компанія.   У KMZ Industries їх понад 60%, бо саме з такою командою спроможні звернути й гори.   Хоча…   Краще не гори руйнувати, а будувати елеватори. І ми це вміємо, бо на нашому заводі зібралися саме творці:)

KMZ Industries. У вашого зерна буде дім

30.12.2018

Рішення побудувати елеватор – це не тільки про бізнес.   Це сміливість брати на себе більшу відповідальність і досягати більшого.   Це відео про те, як будуємо елеватор. Із вибору майданчика. Із чистого аркуша. Використовуючи сучасні технології та потужне виробництво. Довіряючи досвідченим шефмонтажникам.   Щоб ви стали на крок ближче до цього рішення.   KMZ Industries. У вашого зерна буде дім.

Команда KMZ Industies: Юрій Дібрівний

05.11.2018

Які вони, ті, хто виробляє елеваторне обладнання KMZ Industries? Не роботи, авжеж. Люди. В кожного є свої мрії та бажання. Кожного надихає до роботи щось своє, особливе, подекуди дуже особисте.   Знайомтесь сьогодні з Юрієм Дібривним, свердлувальником котельного цеху.   «Із самого першого дня тут працюю. За день, буває, сотні, а то і тисячі деталей виходить. 0% браку. Подобається те,  що тут мозок не атрофується. Подобається робити те, що нове і складне. Саме тому я стільки років в KMZ Industries».

Запрошуемо до нашого стенду на InterAGRO-2018

05.08.2018

У виставці «ІнтерАГРО» KMZ Industries традиційно бере участь. Тож, давайте планувати зустрічі заздалегідь!

Скільки коштує автоматизація елеватора?

05.07.2018

Бажаєте дізнатися вартість автоматизації елеватора?   Якщо «так», приходьте на стенд KMZ Industries на виставці «ІнтерАгро-2018». Олексій Ломакін, керівник відділу автоматизації та електрифікації нашої компанії, разом із вами обговорить усі можливості та нюанси саме вашого проекта.   Додому ви повернетеся вже з повним розумінням цінності та ціни автоматизації зерносховища. Ви управлятимете прибутком елеватора.   Чекаємо на вас!

Про тих, хто створює силоси KMZ Industries

03.06.2018

Красиве і сильне відео. Про магію народження елеватора. Про людей, які її творять. Про справжнє виробництво і технології, що змінюють світ.

KMZ INDUSTRIES (презентаційне відео, 2018)

22.02.2018

KMZ Industries – лідер із виробництва елеваторного обладнання в Україні.   Пропагуємо та впроваджуємо комплексний підхід у своїх проектах.

Лінія Bradbury з виробництва силосів (титри російською)

01.01.2018

На заводі KMZ Industries встановлено виробничу лінію Bradbury (США). Це найкращий світовий виробник верстатів та обладнання для виготовлення конструкцій силосів.   Автоматизована виробнича лінія – це нівелювання помилок людського фактора. Абсолютно безпечне виробництво: доступ людини до механізмів лінії обмежений. Геометрична точність готових виробів. Програмне забезпечення контролює виробництво по заданих параметрах.   Виробнича лінія Bradbury випускає панелі та ребра для всієї модельної лінійки силосів KMZ Industries  (BBK та СМВУ).

Реконструкція зерносушарок ДСП

15.05.2017

Що вигідніше: нова зерносушарка чи реконструкція старої?   Чи можна відремонтувати зерносушарку ДСП, яка працювала понад 30 років?   Інтерв’ю комерційного директора KMZ Industries Попова А.О.   2017 р.

СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: