Загрузка
Новости и события
Новости и события

Глобальне розширення виробництва: на завод KMZ Industries переїздить обладнання елеваторного напрямку «Варіант Агро Буд»

09.12.2021

Після об’єднання у квітні цього року KMZ Industries та елеваторного напрямку «Варіант Агро Буд» виробничі майданчики обох заводів поєднуються в єдине виробництво, і верстати для виготовлення елеваторного обладнання з Харкова переїжджають на «Карлівський машинобудівний завод» до Полтавської області.

Переїзд виходить на фінішну пряму

Генеральний директор KMZ Industries Валерія Калашник зазначила, що переміщення харківських виробничих потужностей елеваторного напрямку «Варіант Агро Буд» до Карлівки – а це 47 одиниць обладнання – йде чітко за графіком і цього місяця виходить на фінішну пряму. Станом на кінець листопада в цеху повністю виконано демонтаж обладнання, яке не використовуватиметься у новому технологічному процесі, й підготовлені фундаменти під обладнання з Харкова та релокацію власних верстатів. Наступного тижня очікується встановлення перших верстатів.

 «До кінця грудня встановимо верстати на нові фундаменти, підключимо та проведемо пусконалагодження як самих верстатів, так і програм їхньої роботи. І з січня плануємо розпочати експлуатувати нове обладнання. Найвищий пік виробництва припадає на весну-літо, тому в новий сезон ми увійдемо з розширеними виробничими потужностями», – зазначила керівниця заводу, відповідаючи на запитання Elevatorist.com.

На заводі говорять, що безпосередньо переїзд розпочали нещодавно, – аби не постраждали операційні завдання. До цього були виконані всі підготовчі роботи та розроблена дорожня карта релокації. Зараз кінець сезону, замовлень залишилося менше, тому переїзд перейшов в активну фазу.

Удвічі швидше

Зазвичай переїзд такого масштабу у підприємств займає в середньому близько року. В KMZ Industries же графік передбачає лише половину цього терміну. Як вдалося досягти цього? У першу чергу завдяки участі у процесі власних досвідчених фахівців, стверджують на заводі. Більшу частину завдань переїзду закриває власне бюро організації ремонту обладнання, постійні бригади монтажно-будівельного підрозділу компанії й відділ автоматизації та електрифікації KMZ Industries.

Розширення, релокація, чергова модернізація й будівництво нових ділянок

Найбільші зміни на заводі чекають на цех, який зараз називається заготівельним, – вже скоро йому доведеться змінити назву. Сюди із Харкова перевозять листозгинальне обладнання, верстат для лазерного різання, гільйотини та координатно-пробивні машини. Після оновлення в цеху випускатимуть деталі з оцинкованої сталі, які не вимагають подальшої обробки і після виробництва одразу йдуть на розміщений поруч склад для подальшого відвантаження клієнтам.

Компанія постійно відстежує передові технології машинобудування й щорічно оптимізує виробничі процеси – і цей рік не став виключенням. На модернізацію та розширення чекають й інші цехи – чергове оновлення заводу йде повним ходом.

Окрема увага — реорганізації та релокації ділянок виробництва. Все це робиться для покращення  внутрішньоцехової логістики та можливості розширення складських площ та площ для пакування продукції. Зокрема планується будівництво другого великого складського приміщення – воно дозволить одночасно відвантажувати обладнання для п‘ятьох замовників.

Переобладнання цехів, як і перевезення харківського обладнання, на заводі планують завершити вже до кінця поточного року. А будівництво нового складу готової продукції — у березні 2022-го.

Розширення команди

За словами Валерії Калашник, переїзд та модернізація – це не лише верстати, а й працівники: саме вони в центрі виробничого процесу. Вже зараз на заводі активно збільшують команду, загалом набрати планують до 100 нових співробітників.

ПОПУЛЯРНОЕ

Хлеб-Агро

Каждое хозяйство имеет свою уникальную историю, непохожую на другие, и за каждой обязательно стоит личная история фермера и его семьи. Путь к успеху владельца ФХ «Хлеб-Агро» Владимира Ткаченка был непростым и, можно сказать, состоялся скорее «вопреки», чем «благодаря». Детальнее

Уникальный ленточный транспортер для зерна

Недавно KMZ Industries представил рынку еще одну свою новую разработку – уникальный ленточный транспортер для зерна (или ленточный конвейер) закрытого типа. Детальнее

Глобальное расширение производства: на завод KMZ Industries переезжает оборудование элеваторного направления «Вариант Агро Строй»

После объединения в апреле этого года KMZ Industries и элеваторного направления «Вариант Агро Строй» производственные площадки обоих заводов объединяются в единое производство/ Детальнее

ЭФФЕКТИВНОСТЬ ШАХТНОЙ ЗЕРНОСУШИЛКИ

Обеспечение соответствующего качества обезвоживания зерна требует умелого использования имеющегося сырья и оборудования. Уменьшение потерь и затрат, или рациональное использование ресурсов, – это не лозунг, это основа устойчивого развития предприятия. Детальнее

ЗАЧЕМ НУЖНА И КАК РАБОТАЕТ СИСТЕМА МОНИТОРИНГА ОБОРУДОВАНИЯ НА ЭЛЕВАТОРЕ

В этой статье мы подробно рассмотрим, как отрабатывает система автоматизации элеваторов от KMZ Industries по второй задаче – в аварийных и предаварийных ситуациях. Детальнее

DANUBE OIL COMPANY SRL

Для нового маслопрессового завода в Молдове KMZ Industries произвела и смонтировала силосы. Детальнее

Опыт эксплуатации фермерский хозяйством

Зерносушилки на альтернативе становятся все популярнее. 40% наших клиентов уже выбрали сушилки с теплогенератором. Среди них – СФХ «Юлия», расположенное в Черкасской области. Детальнее

Ирина Редченко: «Если все сделано правильно и доверяешь коллегам – брать на себя ответственность несложно»

Спілкуємося з керівницею технічного відділу Іриною Володимирівною Редченко в рамках проєкту «Обличчя заводу»/ Детальнее
СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поделиться:
Отправить ссылку
на эту страницу: