Завантаження

    UA

    Азбука елеватора
    Азбука елеватора

    Досвід використання бункерів-накопичувачів перевантажувальних на елеваторах України

    19.03.2021

    Під час гарячої пори жнив дуже важливо не гаяти часу, адже кожна хвилина має свою ціну. Щоб пришвидшити процес збирання та доставки врожаю, фермерські господарства використовують різні методики, у яких пов’язують в єдину ланку різну сільськогосподарську техніку в певних комбінаціях. Головне завдання – якнайшвидше доставити збіжжя до елеватору.

    Господарства, які володіють великим земельним банком, вирішують цю проблему переважно за допомогою зерновозів.

    Однак малі та середні господарства, землі яких знаходяться на невеликій відстані від елеваторів, цілком можуть задовольнятися наявністю виключно бункерів-накопичувачів або тракторних напівпричепів великого обсягу. Заощаджуючи при цьому на придбанні іншої техніки – зерновозів, причепів, напівпричепів-зерновозів.

    Ефективна логістична технологія

    Суть використання бункера-накопичувача перевантажувача полягає в тому, що в ситуації, коли поля агропідприємства знаходяться на не великій відстані від елеватора, урожай з поля можна вивозити, використовуючи тільки бункер-накопичувач. У цьому випадку ланка буде мати вигляд «комбайн-бункер-накопичувач». Така логістична технологія є ефективною за умови, що віддаленість поля від елеватора складає до 20 км.

    Витривалість на дорозі

    Також важливим чинником є стан шляхів, які ведуть від полів до елеватора. Переважна більшість таких шляхів є ґрунтовими, а асфальтована дорога починається тільки на під’їзді до елеватора. Звісно, що автотехніці складно виконувати перевезення по ґрунтових шляхах, у той час як трактор з причепом легко долають такі шляхи.

    Реальний кейс

    ФГ «Олгріс»  –  господарство  на Житомирщині, що використовує саме таку технологію збирання врожаю, коли функцію доставки збіжжя на елеватор бере на себе бункер-накопичувач перевантажувальний виробництва Egritech. Після завантаження від комбайну бункер прямує просто на елеватор, де і відбувається процес розвантажування зерна. Відсутність необхідності перевантажування зерна з бункерів до зерновозів також заощаджує і час, що є не менш важливим фактором.

    Бункер-накопичувач у такому разі стає просто незамінною технікою, яка дозволяє:

    • ефективно витрачати час іншої зернозбиральної техніки;
    • покращити логістичну складову роботи господарства;
    • заощаджувати витрати на збір урожаю;
    • розумно використовувати людські та часові ресурси.

    А оснащений ваговою системою, бункер-накопичувач дозволяє не тільки  оперативно зважувати врожай, але й визначати багато інших, важливих для аграріїв параметрів зерна.

    Однак, зауважимо, що земельний банк  цього підприємства досить невеликий – 700 га, і таке рішення працює ефективніше в господарствах саме такого типу.

    Подробиці на https://egritech.org/uk/

    ПОПУЛЯРНЕ

    Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

    Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

    Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

    Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

    Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

    Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

    Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

    Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

    ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

    У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

    Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

    Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
    Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

    USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

    СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

    ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
    ВТІЛЕНО В СВІТІ

    Поділитися:
    Відправити посилання
    на цю сторінку: