Завантаження

    UA

    Азбука елеватора
    Азбука елеватора

    Замовлення транспортного обладнання: з чого почати?

    31.01.2021

    Транспортне обладнання: ланцюгові, стрічкові та гвинтові конвеєри, норії

    1. Характеристики продукту, що буде транспортуватися:
    • питому вагу;
    • температуру (для продуктів переробки – жому, шроту);
    • кусковатість продукту,
    • гранульований чи не гранульований продукт.

    Питома вага продукту – важливий параметр, адже у одного і того ж транспортера буде різна продуктивність при переміщенні одного і того ж продукту. Наприклад, транспортер, який переміщує пшеницю зі швидкістю 100 т/год., кукурудзу вже транспортуватиме зі швидкістю 90 т/год.

    Продуктивність транспортного обладнання при зміні культури транспортування

    КультураПшеницяКукурудзаСоняшникСояРіпакРисЯчмінь
    Продуктивність, %1009030–507030–505070–80
    1. Продуктивність обладнання (т/год. або т/добу).

    Для її розрахунку потрібно розуміти, яку кількість зерна елеватор буде приймати на добу (1 000 т, 5 000 т, 10 000 т і т.д.). Наприклад, якщо ваш елеватор буде приймати 1 000 т/добу, то добовий потік зерна потрібно розділити на 24 години, і ви отримаєте необхідну продуктивність транспорту для вашого елеватора:

    Продуктивність транспортного обладнання = 1000/24 = 41,6 т/год.

    1. Довжину – для стрічкових та ланцюгових конвеєрів, висоту – для норій.

    Довжину потрібно вказувати від крайньої точки завантаження до крайньої точки вивантаження, а висоту – від низу черевика (від фундаменту) до точки вивантаження (патрубка розвантаження).

    Габаритні розміри транспортерів при одній і тій же довжині можуть відрізнятися.

    Габаритні розміри транспортера

         4. Кількість точок завантаження та вивантаження.

    Ланцюгові і стрічкові конвеєри можуть мати кілька/необмежену кількість точок завантаження та вивантаження, а у норії максимальна кількість можливих точок завантаження – дві.

    ПОПУЛЯРНЕ

    Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

    Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

    Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

    Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

    Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

    Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

    Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

    Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

    ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

    У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

    Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

    Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
    Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

    USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

    СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

    ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
    ВТІЛЕНО В СВІТІ

    Поділитися:
    Відправити посилання
    на цю сторінку: