Завантаження

    UA

    Азбука елеватора
    Азбука елеватора

    Замовлення зерносушарки: з чого почати?

    31.01.2021

    Зерносушарки шахтні

    1. Продуктивність (т/год. або т/добу).

    Знаючи кількість вологого зерна, яке надходить на ваш елеватор, ви можете розрахувати потрібну вам продуктивність. Наприклад, за добу до вас надходить 700 тонн вологої кукурудзи, і ви плануєте працювати 20* годин на добу.

    Продуктивність зерносушарки = 700 т / 20 год. = 35 т/год.

    *Саме 20 годин, а не 24 – максимально можливий час роботи зерносушарки на добу, беручи до уваги необхідність проведення технологічних зупинок цього обладнання. Зерносушарка може працювати і 24 години на добу, але таке допустимо лише кілька днів поспіль – потім її все одно потрібно буде зупинити для обслуговування.

    1. Культури, з якими будете працювати.

    Під час сушіння різних культур продуктивність тієї самої зерносушарки буде різною. Якщо продуктивність по пшениці – 100 т/год., то по кукурудзі – втричі менше.

    1. % зняття вологи.

    У кожної культури є свій % вологи, при якому вона вважається сухою. Наприклад, пшениця і кукурудза вважаються сухими при 14% вологості. Знаючи, що до вас ці культури надходять з вологістю 24%, ви розумієте, що знімати вам потрібно буде: 24% – 14% = 10% вологості.

    1. Аспірація чи пилопригнічення?

    Якщо зерносушарка розташована в населеному пункті, то краще віддати перевагу аспірації. Адже у Brice-Baker вона, наприклад, утримує виділення 97,85% пилу за межі обладнання, а значить, у вас не буде скарг від людей, які живуть поряд.

    Якщо сушарка розташована в полі, то можна обрати пилопригнічення, адже це більш бюджетне рішення.

    1. На чому буде працювати зерносушарка: на газових пальниках або на теплогенераторі.

    Якщо у вас є можливість підключення газу – обирайте його. Але з лютого 2022 р. геополітична ситуація є такою, що краще мати сушарку, яка може працювати, як на газу, так і на альтернативному паливі. Таким чином ви зможете обирати дешевший вид палива у певному сезоні. Якщо є доступ до альтернативи (наприклад, елеватор при МЕЗ), то можна розглядати обидва варіанти (зерносушарки Brice-Baker, наприклад, можуть працювати одночасно на двох видах палива, таке рішення реалізовано на АФ «Відродження»).

    Нижче наведена таблиця з порівнянням вартості сушіння кукурудзи різними видами палива.

    ПОПУЛЯРНЕ

    Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

    Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

    Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

    Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

    Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

    Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

    Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

    Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

    ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

    У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

    Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

    Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
    Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

    USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

    СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

    ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
    ВТІЛЕНО В СВІТІ

    Поділитися:
    Відправити посилання
    на цю сторінку: