Завантаження
Новини та події
Новини та події

25% клієнтів KMZ Industries скористалися перевагами програми та отримали держкомпенсацію

20.09.2019

«Участь KMZ Industries у програмі компенсації ніколи не була однією з основних конкурентних переваг компанії на ринку. Ми успішно будували бізнес до її впровадження і будемо продовжувати це робити з нею чи після неї – за рахунок постійної роботи над поліпшенням наших продуктів і послуг, а також тісної комунікації з клієнтами.

Щодо цифр: у 2018 році 17% наших клієнтів скористалися перевагами програми та отримали держкомпенсацію. Цього року цей показник сягнув уже 25%. Це невеликий показник відносно загального обсягу продажів компанії, частково тому, що KMZ Industries активно працює з комерційними елеваторами, агротрейдерами та переробниками, які не підпадають під дію програми компенсації. До того ж велика частка цьогорічних продажів – маслоекстракційні заводи, які на таку допомогу держави також не можуть розраховувати.

Проте ми завдячуємо компенсації тим, що вона привернула увагу багатьох агрокомпаній до українського виробника. Аграрії, які раніше користувалися лише закордонним обладнанням, звернули увагу на українське. Мотивовані програмою держкомпенсації, вони придбали вітчизняне обладнання, залишилися задоволеними його якістю, і впевнена, обиратимуть і надалі – навіть якщо програма компенсації вже не діятиме наступні роки. Особливо хотілося б виділити прозорість та точність програми у строках виплат, що відзначали всі наші клієнти як у минулому, так і у цьому році.

Думаю, ситуація дещо вплине на плани невеликих і середніх агрокомпаній і їхні можливості щодо обсягів придбання елеваторного обладнання. Проте такі компанії наступні 2-3 роки ще не стануть ринкоутворюючими; наразі їхня частка в загальному обсязі закупівель елеваторного обладнання незначна.

Ми вдячні державі, яка допомагає аграріям будувати нові сучасні зерносховища. Що ж стосується ринку елеваторного обладнання в цілому, на мою думку, відміна держкомпенсації не справить аж надто значного впливу: адже зростання ринку підігріте в першу чергу великою незакритою потребою у потужностях для зберігання, і вона, ця потреба, залишається високою».

ПОПУЛЯРНЕ

Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: