Завантаження
Новини та події
Новини та події

26 березня на аграрній конференції «Зберігання та переробка зерна 2021» виступатиме директор з монтажу та будівництва KMZ Industries Вячеслав Степанчук

18.12.2020

26 березня на аграрній конференції «Зберігання та переробка зерна 2021» виступатиме директор з монтажу та будівництва KMZ Industries Вячеслав Степанчук.

Про що розповідатимемо

Побудувати елеватор швидко і дешево – це бажання інвесторів часом закінчується протилежними результатами. Виходить і дорого, і довго. Незважаючи на те, що металеві силоси в Україні будуються вже не одне десятиліття, практика показує, що помилки у будівництві елеватора та, зокрема, в монтажі ємностей – не рідкість, причому помилки серйозні.

Наш фахівець розповість, які помилки при будівництві елеватора є типовими і головне – як їх уникнути.

Як відвідати подію?

Подія відбудеться в рамках Grain Storage Forum «Elevator» – найбільшого в Україні щорічного аграрного форуму галузей зберігання, переробки, логістики та трейдингу зерна.

Організатори події – Інформаційно-аналітична Група компаній «ProAgro Group» та Українська зернова асоціація (УЗА).

Промокод «KMZ ELEVATOR-2021» надає можливість зберегти 10% вартості для слухачів та делегатів від агрокомпаній та елеваторів.

Форум – концентрація активностей та інформації:

  • 3 Конференції: «Зберігання та Переробка 2021», «Трейдинг та логістика 2021», «Комбікормовий Форум 2020».
  • Семінари-презентації від постачальників товарів та послуг для галузей зберігання та переробки ( 10+ ).
  • Семінари-практикуми від науковців та експертів ( 10+ ).
  • Презентації бізнесу посольствами країн торгових партнерів АПК України.
  • Круглістолизлідерамидумок, експертамизінновацій.
  • Урочиста церемонію нагородження переможців конкурсу «Елеватор року 2020», «Переробник року 2020», «Логіст аграрного ринку 2020», «Комбікормовиробник 2019»
  • Виступи понад 100 спікерів з кейсами ефективного ведення агробізнесу
  • VIP-зона для бізнес-переговорів
  • Понад 1000 учасниківфоруму
  • Прес-конференція

Детальніше про Форум дивіться тут.

До зустрічі 26 березня 2021 р. в Києві!

ПОПУЛЯРНЕ

Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: