Завантаження

    UA

    Новини та події
    Новини та події

    8 запитань та відповідей щодо об'єднання KMZ Industries та Variant Agro Build

    30.04.2021

    Слияние KMZ Industries и Variant Agro Build
    1. Хто буде керівником об’єднаної компанії? Генеральний директор ПрАТ «Карлівський машинобудівний завод» залишається незмінним – це Калашник Валерія Михайлівна.
    2. Чи зміниться асортимент об’єднаної компанії? Після підписання угоди про злиття об’єднана компанія пропонуватиме клієнтам повний асортимент продукції обох компаній. Але згодом планується оптимізація продуктових лінійок, у рамках якої ми візьмемо краще з лінійок обох компаній та створимо одну, більш сучасну.
    3. Що буде з персоналом? Люди – наш головний актив. Це об’єднання надасть безліч можливостей співробітникам для реалізації своїх професійних амбіцій у рамках провідної компанії, що швидко розвивається. Акціонери об’єднаної компанії зацікавлені у максимальному збереженні людського потенціалу обох компаній.
    4. Хто виготовить обладнання за підписаними контрактами? З моменту підписання угоди всі нові контракти укладатимуться із ПрАТ «Карлівський машинобудівний завод» і відповідальність за ними нестиме об’єднана компанія «KMZ Industries-Variant Agro Build». За всіма контрактами, що були укладені до цього, відповідатимуть юридичні особи, що вказані виконавцями у контрактах. Сім’я Шуфані продовжуватиме контролювати юридичну особу ТОВ «Варіант Агро Буд» та гарантує клієнтам, що у повному обсязі виконає свої зобов’язання перед ними.
    5. Якими є причини об’єднання? Як поява такого 2-в-1 гравця впливатиме на український ринок? Останні 10 років українські виробники поступово нарощували свою ринкову частку та зменшували частку імпортного обладнання. Об’єднання KMZ Industries та Variant Agro Build, по-перше, дозволить прискорити цей тренд та легше виборювати великі проєкти на ринку, конкуруючи із найбільшими глобальними компаніями в нашій галузі; по-друге, пришвидшить впровадження інновацій; і по-третє, дозволить пропонувати клієнтам більш ціннісну пропозицію. Злиття двох провідних українських компаній дає потужний поштовх елеваторному ринку для подальшого розвитку, а аграрії матимуть більше сучасного та високоякісного вітчизняного обладнання.
    6. Що хорошого берете від кожної компанії? Найкраще, що є в обох компаніях, – люди. Плануємо максимально використовувати знання та досягнення кожної з компаній, а також довірчі відносини з клієнтами та постачальниками.
    7. Що ж поганого залишається за бортом? Ходіння по муках. По муках вибору для замовника, з ким із нас двох працювати:)
    8. Тож тепер вибір у клієнтів став меншим? Насправді на ринку досить багато гравців, як локальних, так і глобальних. Але причин обрати нас у клієнта буде більше.

    ПОПУЛЯРНЕ

    Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

    Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

    Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

    Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

    Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

    Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

    Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

    Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

    ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

    У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

    Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

    Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
    Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

    USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

    СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

    ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
    ВТІЛЕНО В СВІТІ

    Поділитися:
    Відправити посилання
    на цю сторінку: