Завантаження

    UA

    Новини та події
    Новини та події

    Agriplanta-Romagrotec: Як відрізняються вимоги до елеваторного обладнання?

    22.05.2018


    17-20 травня 2018 р. KMZ Industries прийняв участь у найбільшій внутрішній сільськогосподарській виставці Румунії – Agriplanta-Romagrotec. У 2018 році виставкова площа склала 36 га.

    З 2011 року виставка об`єднує все найбільш важливе для румунського аграрного бізнесу: польову виставку та демонстрацію сільськогосподарської техніки. Фермери заходять тут якісні технології, ефективні моделі техніки, найновіші матеріали або нестандартні рішення. Але, в першу чергу, –  це платформа для спілкування між фермерами та спеціалістами.

    Як відрізняються вимоги українських та румунських аграріїв до елеваторів?

    Різниця масштабів

    Вимоги у румунських фермерів до елеваторного обладнання логічно випливають зі структури сільського господарства країни.

    • По-перше, кукурудза, пшениця та соя є основними зерновими культурами, що вирощуються, а третина валової сільськогосподарської продукції відноситься до скотарства.

    • По-друге, середній розмір приватних господарств суттєво менший за українські; найбільші місцеві господарства мають до 50 тисяч га землі у володінні.

    Саме тому найбільшим попитом у Румунії користуються силоси невеликої ємності зберігання. Вони застосовуються для одночасного зберігання різних видів зернових культур. Конусні силоси активно використовуються для зберігання зернових на комбікормових заводах.

    Технологічні особливості

    «Якщо ж говорити про технологічні нюанси, то при спілкуванні з відвідувачами виставки особливо запам`ятався такий аспект, –  коментує керівник експортного напрямку KMZ Industries Олександр Ткаченко. – Серед румунських фермерів популярним є виробництво органічної с/г продукції для подальшого продажу на переробку та виробництво органічних харчових продуктів.

    Вимоги до органічного виробництва впливають и на вимоги зберігання культур у силосах. Наприклад, для протравлення зерна неможливо використовувати фумігацію з додаванням інсектицидів. Саме тому, для зберігання органічного зерна до силоса підключають холодильну установку та продувають його холодним повітрям, щоб заморозити можливих шкідників».

    KMZ Industries завжди находить рішення нестандартних завдань.

    ПОПУЛЯРНЕ

    Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

    Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

    Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

    Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

    Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

    Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

    Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

    Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

    ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

    У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

    Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

    Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
    Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

    USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

    СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

    ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
    ВТІЛЕНО В СВІТІ

    Поділитися:
    Відправити посилання
    на цю сторінку: