Завантаження

  UA

  Статті та огляди
  Статті та огляди

  Автоматизований ваговий контроль

  02.09.2019

  На сьогоднішній день при таких великих і швидкоплинних обсягах інформації ми вже не можемо обходитися без автоматизації процесів. Навіть в нашому повсякденному житті: у транспорті, в маркетах і магазинах, і навіть на відпочинку сформувався такий тренд, як «автоматизація».

  Коли ми говоримо «автоматизація вагового контролю», то говоримо не про ваги, а про вагові комплекси і системи, які можуть зводити дані з необмеженої кількості пристроїв в 1С або іншу CRM-систему підприємства і здійснювати автоматизований ваговий контроль. Сьогодні «просто ваги» – це не актуально, це не ефективно, це непідконтрольно, це не прибутково!

  Як бізнес виграє від автоматизації?

  • Швидкість отримання і обробки інформації. А час – це гроші! Зникнення черг, нормальний темп роботи підприємства, без уповільнень і прискорень.
  • Зменшення штату співробітників.
  • Достовірні дані, не викривлені людиною. Виключення конфліктів і судових спорів із партнерами і клієнтами.
  • Виключення розкрадань і несанкціонованого використання ваг. Наприклад, якщо на кожній машині може бути «втрачено» від 100 до 500 кг зерна, ціну продукту і кількість машин на добу (місяць) можете самі підставити в розрахунок…
  • Тотальний контроль в реальному часі. До того ж, віддалений. Це надійне зберігання даних на хмарних сервісах або віддалених серверах.
  • Мобільний додаток, що дозволяє отримати всю інформацію про технічний стан ваг та результати зважування в своєму смартфоні.

  Ми розробили цілий набір систем автоматизації, які дозволяють повністю автоматизувати процес зважування:

  1. Система контролю розташування транспортного засобу на вагах, або система позиціонування:

  Автоматизация ВИС
  • Скорочення часу на постановку транспорту на ваги.
  • Збільшення пропускної здатності вагового комплексу.
  • Виключення махінацій, пов’язаних із неправильним розташуванням транспорту в момент фіксації ваги.

  2. Система управління вантажопотоком із використанням дублюючих табло:

  дублююче табло не тільки відображає вагу, але і має функцію світлофора і може відображати будь-яку текстову та символьну інформацію.

  Завдання, які вирішуються за допомогою даної системи:

  • збільшення пропускної здатності;
  • значне спрощення і прискорення процесу взаємодії між водієм і персоналом вагової;
  • комфортна робота персоналу в зв’язку з відсутністю необхідності залишати робоче місце для передачі інформації;
  • можливість для водія бачити результати зважування, не покидаючи кабіни.

  3. Система відеоспостереження і фотофіксації: система призначена для відеоспостереження за вагами в режимі реального часу, з можливістю відеозапису, фотофіксації в момент зважування і відправкою потрібної інформації в існуючу мережу підприємства.

  4. Система ідентифікації транспорту за допомогою RFID-міток: дана система найбільш актуальна при наявності власного постійного парку транспорту. Автотранспорт ідентифікується в системі підприємства за допомогою RFID-карток. Немає необхідності постійно вводити або записувати дані автомобіля.

  Із вище сказаного можна зробити висновок, що підприємство, яке взяло курс на автоматизацію, значно збільшить свій прибуток!

  Автор – Альона Чміль, фахівець з методів розширення ринку збуту KMZ Industries (Facebook, Linkedin)

  ПОПУЛЯРНЕ

  Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

  Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

  Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

  Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

  Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

  Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

  Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

  Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

  ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

  У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

  Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

  Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
  Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

  USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

  СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

  ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
  ВТІЛЕНО В СВІТІ

  Поділитися:
  Відправити посилання
  на цю сторінку: