Завантаження

    UA

    Статті та огляди
    Статті та огляди

    Багаторівнева діджиталізація

    15.03.2019

    Ще одним трендом сезону в еру переходу людства до цифрових технологій доповідачі назвали тотальну автоматизацію зерносховищ. Питанню присвятили окремий блок, співорганізатором якого виступив один із провідних вітчизняних виробників елеваторного обладнання – компанія KMZ Industries.

    Про реальні переваги та підводні камені автоматизації розповів начальник відділу автоматизації та електропостачання KMZ Industries Олексій Ломакін. Представники компанії «Ваговимірювальні системи» розкрили тонкощі автоматизації обліку продукції. Німецький електротехнічний гігант «PHOENIX CONTACT» акцентував на впроваджені інтелектуальних рішень в елеваторному бізнесі. А спеціалісти «ХІМЛАБОРРЕАКТИВ» присвятили доповідь автоматизації пробовідбору і лабораторного аналізу проб.

    Ера елеваторів без персоналу настає вже сьогодні. Повсюдна автоматизація дозволить уникнути махінацій і впливу людського фактора, максимально контролювати якість продукції й попередити несправність дороговартісного елеваторного обладнання. Проте впроваджувати її треба розумно, застерігають спеціалісти. Зокрема, створювати проект і враховувати його ще на стадії планування будівництва новітніх комплексів. Інакше подальші витрати на впровадження можуть збільшитися удвічі.

    «У елеваторному бізнесі є розуміння важливості адаптації бізнесу до настання ери глобальної діджиталізації й необхідності інвестувати в неї, – резюмувала модератор блоку, директор з маркетингу KMZ Industries Наталія Кулаковська.

    Коли клієнт замислюється про автоматизацію елеватора, то в першу чергу мова йде про автоматизацію елеваторного обладнання. І в результаті отримує окремі автоматизовані ділянки, що, звісно, полегшує їх роботу, але не вирішує управлінських задач – керування прибутком свого підприємства, користуючись у тому числі достовірними даними з усіх ланок.

    Власник, який турбується передусім про бізнес-задачі, автоматизує технологічний ланцюг: від приймання й лабораторного аналізу – до обробки, зберігання й відвантаження продукції. А до технологічного додасть автоматизацію двох наступних рівнів – бізнес-процесів та ERP (фінансів, аналітичної звітності тощо). Все це має бути поєднано в єдину систему і, звісно, ж забезпечено точним і надійним обладнанням.

    До речі, рішення по автоматизації від KMZ Industries ми реалізуємо на платформі німецького електротехнічного гіганта «PHOENIX CONTACT», представник якого доповідав на конференції. Саме завдяки співпраці з провідними гравцями ринку, які мали нагоду виступити у блоці «Діджіталізація елеватора», маємо можливість в одній програмі об’єднати управління всіма етапами роботи елеватора: зважувальний комплекс, пробовідбір, лабораторний аналіз проб, очищення та сушіння зерна, транспортування до силосів, контроль показників при зберіганні, подальше відвантаження. Це значно полегшує адміністрування і виключає потребу в безлічі програм під кожну складову елеватора.

    До того ж, ми надаємо весь спектр послуг з автоматизації: самостійно виготовляємо шафи енергопостачання, програмованого контроллера, комунікаційного обладнання тощо; встановлюємо власне програмне забезпечення; здійснюємо монтаж і пусконалагодження.

    Серед особливостей нашого програмного забезпечення – модульний принцип побудови: тож кожне наступне підключення нового обладнання, наприклад, зерносушарки, не потребуватиме окремого робочого місця для управління – все знову таки керуватиметься в одній програмі. У нас немає прихованих витрат на ліцензії за кількість робочих місць, середовище розробки від постачальника контроллерів тощо. А максимально простий інтерфейс програми зрозумілий навіть співробітникам без спеціальної підготовки.

    Ми в KMZ Industries впевнені: тільки така, багаторівнева, системна, справжня діджиталізація справді полегшить життя елеватора, дасть власнику повний контроль над бізнесом, можливість точно прогнозувати, приймати обґрунтовані управлінські рішення і керувати власним прибутком».

    Оригінал статті опубліковано у виданні «Аграрний тиждень. Україна» за лютий 2019:
    a7d.com.ua

    ПОПУЛЯРНЕ

    Розширили потужності елеватора на Полтавщині більш як на 10 тис. тонн зберігання

    Завершуємо монтажні роботи на елеваторному комплексі в Полтавській області, де встановили два силоси лінійки Brice-Baker загальною місткістю 13200 м³ Докладніше

    Тримаємо обраний курс на експорт: здійснили комплексне постачання елеваторного обладнання в Румунію

    Тепер українські аграрії можуть отримати страхове покриття за зовсім невеликий, у порівнянні з лімітом відшкодування, платіж Докладніше

    Нарешті власникам елеваторів доступне страхування від воєнних ризиків

    Розроблено та випробувано нові лінійки ланцюгових транспортерів та норій продуктивністю 100 та 175 т/год. Докладніше

    Виконали заміну корпусу шротового силосу іноземного виробництва без зупинки виробничої лінії

    Завдання, яке було поставлено перед монтажниками, інженерно-технічними та технічними фахівцями виходило за межі стандартного Докладніше

    Автоматизація елеваторів: просто про складне

    Системи автоматизації елеваторів зазвичай виконують функцію «підказки та попередження». Підказка допомагає оператору швидко орієнтуватися та приймати рішення, а попередження запобігає травматизму персоналу та виходу обладнання з ладу. Програма або блокує неправильні дії, або попереджає оператора – виводить відповідні підказки на монітор Докладніше

    Ключові імпортери елеваторного обладнання KMZ Industries – з найближчих країн

    Найбільшу частку в експорті обладнання KMZ Industries має Румунія

    Докладніше

    Нюанси монтажу фермерського елеватора

    Вячеслав Степанчук, директор з монтажу та будівництва KMZ Industries розповідає про нюанси монтажу елеватора. Докладніше
    СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

    ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
    ВТІЛЕНО В СВІТІ

    Поділитися:
    Відправити посилання
    на цю сторінку: