Завантаження

  UA

  Статті та огляди
  Статті та огляди

  Елеватори готуються до нового сезону

  17.05.2022

  Попри складнощі роботи в умовах війни підприємства працюють на продовольчу безпеку країни і наразі активно готуються до нового сезону: зачищають силоси, проводять ретельний огляд обладнання, оцінюють стан футерування.

  Що і коли перевіряють?

  Існує три типи регулярних оглядів на елеваторі: щоденний, плановий і власне міжсезонний. Останній, як стверджують спеціалісти, – наймасштабніший та, що називається, найприскіпливіший.

  «Тут обладнання оглядається максимально ретельно: в тому числі вимірюються товщини самопливних систем, оцінюється стан футерування, за необхідності замінюють вузли й деталі обладнання, – пояснює директор з монтажу та будівництва KMZ Industries В’ячеслав Степанчук. – Також саме для цього огляду компанії зазвичай запрошують нас як виробника, щоб провести огляд обладнання, яке вже знаходиться в експлуатації».

  Перевагами огляду саме від заводу-виробника експлуатанти називають його зацікавленість у грамотній експлуатації виробленого обладнання і незаангажованість спеціалістів: вони не приховуватимуть виявлених недоліків (чим іноді грішить персонал), а їхній професійний досвід допоможе виявити огріхи в експлуатації й одразу запропонувати коригуючі дії.

  Залучення професіоналів убезпечить і від нещасних випадків: які трапляються, коли обладнання експлуатують несправним або ж лагодити його береться робітник без відповідної кваліфікації.

  А кому довірити щоденний та плановий огляди?

  Щоденний огляд проводиться персоналом елеватора: оглядаючи силоси, у першу чергу перевіряють, щоб фундаменти не мали видимих кренів і тріщин, стінові панелі та ребра жорсткості – деформацій, щоб були відсутні протікання, не порушені гідроізоляція і антикорозійний захист.

  Транспортне обладнання в процесі експлуатації оглядається на предмет сторонніх шумів і вібрацій, підвищених температур підшипникових вузлів, а також чи не просипається продукція в самопливних системах.

  Усі невідповідності та відхилення обов’язково фіксуються в журналах щоденного огляду обладнання. Недоліки, які можна швидко усунити, виправляються персоналом елеватора. Також на підставі таких оглядів ухвалюються рішення щодо проведення позапланового огляду.

  «Ще один огляд – плановий. Він проводиться відповідно до внутрішнього регламенту проведення оглядів: окрім іншого, відкриваються кришки обладнання, оглядаються приводні/натяжні вузли, натяг ланцюгів/стрічок, контролюється прямолінійність і плавність ходу тягових органів. Усі дії обов’язково фіксуються, невідкладні проблеми оперативно усуваються, – розповідає про деталі процесу директор з будівництва та монтажу KMZ Industries. – Саме на основі цього огляду іплануються поточніта капітальні ремонти елеваторного обладнання».

  Апгрейд елеватора: міжсезоння – найкращий час

  Перервою міжсезоння користуються й підприємства, які проводять не лише ремонт, а й запланували реконструкцію та модернізацію – у тому числі, для посилення власних потужностей та швидкостей. Це, зокрема, стосується і транспортного обладнання на елеваторі.

  «З-поміж партій обладнання для будівництва нових зерносховищ цього тижнядо Черкаської області, наприклад,відвантажуємоі транспортне обладнання для модернізації – наоб’єктісаме заплановано заміну транспортних систем, їх продуктивність складатиме 175 т/г, – розповідає В’ячеслав Степанчук. – Монтаж нового обладнання виконуватимуть спеціалісти KMZ Industries – тож оновлений елеватор вчасно увійде у новий сезон».

  Оригінал статті опубліковано на сайті Agroreview.com

  ПОПУЛЯРНЕ

  Хліб-Агро

  Кожне господарство має свою унікальну історію, не схожу на інші, і за кожною обов’язково стоїть особиста історія фермера та його сім’ї. Шлях до успіху власника ФГ «Хліб-Агро» Володимира Ткаченка був непростим і, можна сказати, відбувся швидше «всупереч», ніж «завдяки». Докладніше

  Унікальний стрічковий транспортер для зерна

  Нещодавно KMZ Industries представив ринку ще одну свою нову розробку – унікальний стрічковий транспортер для зерна (або стрічковий конвейєр) закритого типу. Докладніше

  Глобальне розширення виробництва: на завод KMZ Industries переїздить обладнання елеваторного напрямку «Варіант Агро Буд»

  Після об’єднання у квітні цього року KMZ Industries та елеваторного напрямку «Варіант Агро Буд» виробничі майданчики обох заводів поєднуються в єдине виробництво/ Докладніше

  ЕФЕКТИВНІСТЬ ШАХТНОЇ ЗЕРНОСУШАРКИ

  Забезпечення відповідної якості зневоднення зерна потребує вправного використання наявної сировини та обладнання. Зменшення втрат та витрат, або раціональне використання ресурсів, – це не гасло, це підґрунтя сталого розвитку підприємства. Докладніше

  ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНА ТА ЯК ПРАЦЮЄ СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ ОБЛАДНАННЯ НА ЕЛЕВАТОРІ

  У цій статті докладно розглянемо, як відпрацьовує система автоматизації елеваторів від KMZ Industries за другим завданням – в аварійних та передаварійних ситуаціях. Докладніше

  DANUBE OIL COMPANY SRL

  Для нового олійнопресового заводу в Молдові KMZ Industries виготовила та змонтувала силоси. Докладніше

  Досвід екплуатації фермерським господарством

  Зерносушарки на альтернативі стають все більш популярними. 40% наших клієнтів вже обрали сушарки з теплогенератором. Серед них – СФГ «Юлія» що на Черкащині. Докладніше

  Ірина Редченко: «Якщо все зроблено правильно і довіряєш колегам – брати на себе відповідальність нескладно»

  Спілкуємося з керівницею технічного відділу Іриною Володимирівною Редченко в рамках проєкту «Обличчя заводу»/ Докладніше
  СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

  ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
  ВТІЛЕНО В СВІТІ

  Поділитися:
  Відправити посилання
  на цю сторінку: