Завантаження

    UA

    Статті та огляди
    Статті та огляди

    Елеватори готуються до нового сезону

    17.05.2022

    Попри складнощі роботи в умовах війни підприємства працюють на продовольчу безпеку країни і наразі активно готуються до нового сезону: зачищають силоси, проводять ретельний огляд обладнання, оцінюють стан футерування.

    Що і коли перевіряють?

    Існує три типи регулярних оглядів на елеваторі: щоденний, плановий і власне міжсезонний. Останній, як стверджують спеціалісти, – наймасштабніший та, що називається, найприскіпливіший.

    «Тут обладнання оглядається максимально ретельно: в тому числі вимірюються товщини самопливних систем, оцінюється стан футерування, за необхідності замінюють вузли й деталі обладнання, – пояснює директор з монтажу та будівництва KMZ Industries В’ячеслав Степанчук. – Також саме для цього огляду компанії зазвичай запрошують нас як виробника, щоб провести огляд обладнання, яке вже знаходиться в експлуатації».

    Перевагами огляду саме від заводу-виробника експлуатанти називають його зацікавленість у грамотній експлуатації виробленого обладнання і незаангажованість спеціалістів: вони не приховуватимуть виявлених недоліків (чим іноді грішить персонал), а їхній професійний досвід допоможе виявити огріхи в експлуатації й одразу запропонувати коригуючі дії.

    Залучення професіоналів убезпечить і від нещасних випадків: які трапляються, коли обладнання експлуатують несправним або ж лагодити його береться робітник без відповідної кваліфікації.

    А кому довірити щоденний та плановий огляди?

    Щоденний огляд проводиться персоналом елеватора: оглядаючи силоси, у першу чергу перевіряють, щоб фундаменти не мали видимих кренів і тріщин, стінові панелі та ребра жорсткості – деформацій, щоб були відсутні протікання, не порушені гідроізоляція і антикорозійний захист.

    Транспортне обладнання в процесі експлуатації оглядається на предмет сторонніх шумів і вібрацій, підвищених температур підшипникових вузлів, а також чи не просипається продукція в самопливних системах.

    Усі невідповідності та відхилення обов’язково фіксуються в журналах щоденного огляду обладнання. Недоліки, які можна швидко усунити, виправляються персоналом елеватора. Також на підставі таких оглядів ухвалюються рішення щодо проведення позапланового огляду.

    «Ще один огляд – плановий. Він проводиться відповідно до внутрішнього регламенту проведення оглядів: окрім іншого, відкриваються кришки обладнання, оглядаються приводні/натяжні вузли, натяг ланцюгів/стрічок, контролюється прямолінійність і плавність ходу тягових органів. Усі дії обов’язково фіксуються, невідкладні проблеми оперативно усуваються, – розповідає про деталі процесу директор з будівництва та монтажу KMZ Industries. – Саме на основі цього огляду іплануються поточніта капітальні ремонти елеваторного обладнання».

    Апгрейд елеватора: міжсезоння – найкращий час

    Перервою міжсезоння користуються й підприємства, які проводять не лише ремонт, а й запланували реконструкцію та модернізацію – у тому числі, для посилення власних потужностей та швидкостей. Це, зокрема, стосується і транспортного обладнання на елеваторі.

    «З-поміж партій обладнання для будівництва нових зерносховищ цього тижнядо Черкаської області, наприклад,відвантажуємоі транспортне обладнання для модернізації – наоб’єктісаме заплановано заміну транспортних систем, їх продуктивність складатиме 175 т/г, – розповідає В’ячеслав Степанчук. – Монтаж нового обладнання виконуватимуть спеціалісти KMZ Industries – тож оновлений елеватор вчасно увійде у новий сезон».

    Оригінал статті опубліковано на сайті Agroreview.com

    ПОПУЛЯРНЕ

    Розширили потужності елеватора на Полтавщині більш як на 10 тис. тонн зберігання

    Завершуємо монтажні роботи на елеваторному комплексі в Полтавській області, де встановили два силоси лінійки Brice-Baker загальною місткістю 13200 м³ Докладніше

    Тримаємо обраний курс на експорт: здійснили комплексне постачання елеваторного обладнання в Румунію

    Тепер українські аграрії можуть отримати страхове покриття за зовсім невеликий, у порівнянні з лімітом відшкодування, платіж Докладніше

    Нарешті власникам елеваторів доступне страхування від воєнних ризиків

    Розроблено та випробувано нові лінійки ланцюгових транспортерів та норій продуктивністю 100 та 175 т/год. Докладніше

    Виконали заміну корпусу шротового силосу іноземного виробництва без зупинки виробничої лінії

    Завдання, яке було поставлено перед монтажниками, інженерно-технічними та технічними фахівцями виходило за межі стандартного Докладніше

    Автоматизація елеваторів: просто про складне

    Системи автоматизації елеваторів зазвичай виконують функцію «підказки та попередження». Підказка допомагає оператору швидко орієнтуватися та приймати рішення, а попередження запобігає травматизму персоналу та виходу обладнання з ладу. Програма або блокує неправильні дії, або попереджає оператора – виводить відповідні підказки на монітор Докладніше

    Ключові імпортери елеваторного обладнання KMZ Industries – з найближчих країн

    Найбільшу частку в експорті обладнання KMZ Industries має Румунія

    Докладніше

    Нюанси монтажу фермерського елеватора

    Вячеслав Степанчук, директор з монтажу та будівництва KMZ Industries розповідає про нюанси монтажу елеватора. Докладніше
    СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

    ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
    ВТІЛЕНО В СВІТІ

    Поділитися:
    Відправити посилання
    на цю сторінку: