Завантаження

  UA

  Новини та події
  Новини та події

  Як працює KMZ Industries, і які рішення для зберігання зерна сьогодні найбільш оптимальні

  11.05.2022

  Рыбачук Борис KMZ Industries
  Борис Рибачук, заступник генерального директора KMZ Industries з розвитку

  Чи збільшилися замовлення в зв’язку з тим, що аграрії потребують більше потужності для зберігання зерна, бо відсутній експорт портами?

  – В умовах війни навряд чи можна говорити про збільшення замовлень. Проте справді збільшилась кількість звернень від клієнтів, які в умовах скорочення можливостей по швидкому відвантаженню зерна на експорт вирішили розширити свої елеваторні потужності, щоб мати змогу зберігати більшу кількість врожаю у себе. Основна маса таких замовлень – із Західної України, яка менше на цей час постраждала від російської агресії та логістично ближче до країн Євросоюзу.

  Можливо, компанія пропонує якісь швидкі рішення?

  – На жаль, значна частина контрактів за бажанням наших замовників з регіонів, що найбільше постраждали від війни, на сьогодні призупинена. Як найбільший український виробник елеваторного обладнання у зв’язку з цим ми маємо як значні запаси необхідних для виробництва матеріалів, так і багато вже готового обладнання, або такого, яке можна повністю доробити дуже швидко. Це дає KMZ Industries можливість формувати пропозиції «швидких рішень» для замовників.

  Руслан Демчук
  Руслан Демчук, регіональний представник KMZ Industries у Черкаській та Хмельницькій областях

  За скільки часу можна збудувати елеватор?

  – Все залежить від потужності та комплектації елеватора. Якщо охопити повний комплекс робіт: проєктування, будівництво, виготовлення обладнання, його монтаж та автоматизацію, то можна орієнтуватися на такі терміни:

  • Якщо це розширення вже існуючого, наприклад збільшення потужності зберігання на 3000 тонн, тоді 2-3 місяці.
  • Якщо це фермерський елеватор з нуля із завальною ямою, очисткою, сушкою та зберіганням на 3–5 тисяч тонн, то 5-6 місяців.
  • Якщо це новий елеватор потужністю 50 тис. тонн одночасного зберігання, з очисткою, сушаркою та відвантаженням на залізницю або на авто, то 9-10 місяців.

  В портфелі виконаних замовлень KMZ  Industries є випадки, коли повнокомплектний елеватор потужністю 50 тис. тонн було збудувано за 5 місяців. У таких стислих по строках проєктах будівництво відбувається 7 днів на тиждень, від світанку до заходу сонця.

  Які рішення зі зберіганням в нинішній ситуації є найбільш оптимальними?

  – В нинішній ситуації найбільш оптимальним буде розширення та модернізація існуючих потужностей зі зберігання. Мається на увазі будівництво нових ємностей для зберігання зернових поряд ж уже існуючими ємностями (найбільш популярні наразі силоси об’ємом 3000 тонн, 5000 тонн, 10000 тонн), збільшення продуктивності ліній відвантаження та приймання. А також – технологічна модернізація (підвищення оборотності) елеватора. Тобто якщо раніше підприємство, наприклад, могло приймати зернові на склад тільки з автотранспорту, то наразі елеватори додають нові технологічні маршрути, щоб приймати як з автотранспорту, так і з залізничних вагонів. Або якщо раніше елеватор не міг паралельно приймати та відвантажувати зернові, то в нинішній ситуації більшість зерносховищ хочуть мати таку опцію. Наразі вони прагнуть бути більш гнучкими.

  ПОПУЛЯРНЕ

  Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

  Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

  Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

  Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

  Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

  Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

  Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

  Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

  ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

  У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

  Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

  Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
  Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

  USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

  СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

  ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
  ВТІЛЕНО В СВІТІ

  Поділитися:
  Відправити посилання
  на цю сторінку: