Завантаження
Новини та події
Новини та події

KMZ Industries обладнає новий елеваторний комплекс на Уманщині

02.05.2019

Приватне акціонерне товариство «Укрзерноімпекс» спільно із сільськогосподарським товариством «Лан» планують побудувати на території села Ладижинка Уманського району сучасний елеваторний комплекс потужністю 20 тисяч тонн одночасного зберігання.

Постачальником усього обладнання для комплексу виступить KMZ Industries.

Будівництво проходитиме в 3 етапи:

  1. На першому етапі планується спорудження силосу на плоскому днищі ємністю 5 тис. тонн одночасного зберігання, 2 буферних ємностей – по 500 тонн кожна, завальної ями на 80 м3, норії продуктивністю 100 т/г. Також буде встановлена зерносушарка Brice-Baker SCN 8/48 продуктивністю 11 т/г по кукурудзі при знятті вологості з 35% до 15%.
  2. Другий етап передбачає встановлення ще двох силосів на плоскому днищі ємністю по 5 тис. тонн кожний і транспортного обладнання (загальна довжина маршруту складатиме 50 м).
  3. На третьому етапі побудують ще один силос аналогічної місткості.

У комплексі планують зберігати кукурудзу, пшеницю, соняшник, горох і сою власного виробництва, а 20% потужностей виділяти під комерційне зберігання для фермерів.

Критерії вибору постачальника

Компанії, що ініціювали створення комплексу, особливий акцент роблять на соціальній відповідальності. СТОВ «Лан» зареєстровано в Уманському районі, тому всі податки і орендна плата за землю надходитимуть до бюджету Ладижинської об’єднаної територіальної громади. А завдяки будівництву елеватора вже найближчим часом тут забезпечать роботою близько 30 жителів навколишніх сіл. Для цього вони пройдуть навчання у спеціалістів KMZ Industries та отримають відповідні сертифікати.

Особливу увагу при виборі постачальника обладнання звертали й на екологічну безпеку. Зерносушарка Brice-Baker, що буде встановлена на елеваторі в першу чергу будівництва, зокрема, обладнана системою аспірації, заявлена ефективність якої 97,85% підтверджена нещодавніми незалежними випробуваннями на інших елеваторах, де працює таке обладнання.

Серед важливих аргументів вибору – і той факт, що елеваторне обладнання виробництва KMZ Industries підпадає під державну програму часткової компенсації вартості обладнання українського виробництва. Тож держава поверне елеваторникам 25% вартості придбаного обладнання, які власники зможуть використати для подальшого розширення потужностей.

Реалізація першої черги будівництва планується уже цього року, тож ділитимемося з вами фотозвітами і подробицями.

ПОПУЛЯРНЕ

Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: