Завантаження
Новини та події
Новини та події

KMZ Industries підписав договір на оснащення першої черги маршрутного елеватора на 140 тисяч тонн одночасного зберігання

05.08.2020

KMZ Industries підписав договір на оснащення першої черги маршрутного елеватора на 140 тисяч тонн одночасного зберігання, що буде розташоване в Центральній Україні.

У 2020-му будуть збудовані:

  • Вузол приймання зернових.
  • Вузол сушіння потужністю 1 560 тонн/добу по кукурудзі (24–14%).
  • Ємності для зберігання на 27 065 тонн.
  • Відвантаження на залізничний транспорт.

Для першого етапу будівництва KMZ Industries поставить:

  1. 8 силосів загальною місткістю зберігання 33 831 м3: силос СМВУ із конусним днищем 4,6 м в діаметрі; три силоси СМВУ із плоским днищем 11 м в діаметрі; плюс 4 силоси BBK 22 м в діаметрі.
  2. Повний комплект транспортного обладнання з потужністю 200 т/г: 6 норій, стрічкові та скребкові транспортери. Сумарна довжина маршруту становитиме 832,8 м.
  3. Зерносушарку Вrice-Baker SCN.16/72 із системою аспірації 97,85%; сушарка потужністю 168 т/год. (по пшениці) працюватиме на альтернативному паливі.

Особливості  проєкту

«Усе обладнання для елеватора вироблено «під ключ» нашим заводом. Такий принцип співробітництва останнім часом набирає все більше популярності: клієнт хоче мати менше контрагентів на будівництві, бажає перекласти задачу на плечі професіоналів і отримати усе «з одних рук», а не збирати зерносховище по частинах з обладнання різних виробників, – розповідає регіональний представник KMZ Industries Руслан Демчук.

 Як і будь-який проєкт KMZ Industries, цей також мав свої особливості. По-перше, на прохання замовника 90% горизонтального транспортування зерна буде виконано виключно за допомогою стрічкових транспортерів продуктивністю 200–250 т/г.  Це дасть підприємству можливість заощаджувати на електроенергії та в рази зменшить ризик бою зерна. 

 Крім того, аби забезпечити елеватору можливість економії, ми запропонували зерносушарку Brice-Baker, що працює від теплогенератора на альтернативному паливі. Для цих цілей підприємство використовуватиме пелети соняшника».

ПОПУЛЯРНЕ

Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: