Завантаження
Новини та події
Новини та події

KMZ Industries розпочав співпрацю із борошномельним підприємством у Чернівецькій області

24.06.2020

Позитивні тенденції

Виробники обладнання, певно, найпершими відчувають глобальні тенденції на ринку. Часто – ще до того, як вони з’являються у звітах профільних установ і цифрах офіційної статистики. Одна з таких тенденцій (і тенденцій надзвичайно позитивних!) – поступовий розвиток зернопереробної галузі в нашій країні. І відображається вона в тому числі й у замовленнях від наших нових і постійних клієнтів!

Новий контракт

Виготовляємо й постачаємо обладнання для елеваторів переробних підприємств будь-якого масштабу і специфіки. Днями підписали угоду на постачання 3 силосів СМВУ місткістю зберігання 163 тонни кожний для невеликого борошномельного підприємства в Чернівецькій області. Силоси виготовлені з високоміцної сталі з покриттям цинку 450 г/м кв., відповідають сніговим і вітровим навантаженням, характерним для нашої країни. Основним аргументом для замовника на користь співпраці з KMZ Industries стала значна експертиза щодо оснащення саме цього сегменту елеваторів.

Плідна співпраця з переробниками

Наряду із співпрацею з переробниками-«початківцями» маємо контракти із великими замовленнями від постійних клієнтів – серед останніх: виготовлення 56 посилених конусних силосів  для чотирьох маслоекстракційних заводів групи  Kernel й поставка 16 цільнозварних конусних силосів типу ХЕ для нового заводу по переробці кукурудзи на крупу та борошно, який будує наш постійний клієнт ТОВ «Золотоніський бекон». Кожне із замовлень має свою специфіку, над якою ретельно працювало наше власне конструкторське бюро.

Раді бути частиною позитивних змін!

«Щороку наша держава експортує мільйони тонн зерна. І кожного разу, продаючи його за кордон як сировину, втрачає гроші, бо, як відомо, готова продукція в рази дорожча, – зазначає заступник генерального директора з розвитку KMZ Industries Борис Рибачук. –  Фахівці одностайно наголошують на необхідності переходу України від сировинної держави до країни, яка експортує товари з доданою вартістю. За їхніми оцінками, глибока переробка сільгоспсировини на стадії експорту, наприклад, продаж борошна замість зерна або ж олії замість соняшнику, дозволить мінімум в 1,5-2 рази збільшити експортну виручку. Це, крім іншого, і нові робочі місця, і збереження кваліфікованих кадрів від необхідності трудової міграції за кордон, і багато інших можливостей для країни.

Раді відзначати, що позитивні зрушення в цьому напрямку, нехай і поступово, невеличкими кроками, але все ж відбуваються. Раді допомагати переробникам – як великим, так і початківцям, забезпечувати їх якісним елеваторним обладнанням, що повністю враховує специфіку виробництва, і бути частиною розвитку і змін на краще!

ПОПУЛЯРНЕ

Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: