Завантаження

    UA

    Новини та події
    Новини та події

    KMZ Industries розширила виробничі потужності токарним оброблювальним центром Samsung SMEC SL3500LM із функцією фрезерування

    13.12.2019

    KMZ Industries розширила виробничі потужності токарним оброблювальним центром Samsung SMEC SL3500LM із функцією фрезерування. Установка здійснена в рамках другого етапу модернізації виробництва, запланованої заводом на 2019 рік.

    «Причини придбання цього обладнання криються в бізнес-задачах, – пояснює Валерія Калашник, генеральний директор KMZ Industries. – У 2018 році обсяг виробництва транспортного обладнання в нашому продуктовому портфелі виріс в 2,5 рази порівняно із 2017-м. Тенденція продовжилася  і на 2019 рік. Виходячи з цих завдань, ми плануємо мінімум вдвічі збільшити швидкість виробництва транспортного устаткування, тож інвестували в необхідне обладнання».

    На що орієнтувалися при виборі

    Вибір обладнання був нелегким: обирали з 10 постачальників і моделей устаткування. Ключову роль відіграли технічні характеристики Samsung SMEC SL3500LM:

    • Діаметр до 600 мм – для можливості обробки основного модельного ряду зірочок ТСЦ;
    • Довжина до 1500 мм – для виготовлення валів.

    Можливості обладнання

    Раніше деталі для транспортного обладнання виготовлялися на універсальних токарних верстатах і вертикально-фрезерних верстатах з ЧПУ. Центр Samsung SMEC SL3500LM, якому тепер доручена ця задача, дозволить здійснювати токарні та фрезерні операції при виготовленні валів і зірочок за одну установку заготовки. Потужний револьвер з приводними аксіальним і радіальними головками забезпечить високу точність виготовлення деталей. Перехід на нову технологію збільшить продуктивність у 2-3 рази. Також у 2-3 рази скоротиться штучний час виготовлення деталей, оскільки будуть виключені зайві операції переміщення і переустановлення.

    Виробничі потужності KMZ Industries

    Придбаний станок укомплектований новітньою системою ЧПУ Siemens: вона інтуїтивно зрозуміла, має візуалізацію процесів. Це допомагає робочому оперативно адаптуватися і виконувати поставлені завдання.

    Також встановлено автоматичний слідкуючий люнет, який дозволяє здійснювати токарні роботи на довгих заготовках з великою точністю (запобігає прогинанню деталі в місці обробки). Приводні аксіальні й радіальні блоки дозволяють розширити спектр виконуваних операцій на станку.

    Нагадаємо: перший етап нинішньої модернізації виробничих потужностей завершено навесні цього року. Свердлильна лінія Ficep експлуатується з квітня і дозволила оптимізувати процес свердління, підвищити швидкість операцій і забезпечити високу повторюваність виробів.

    ПОПУЛЯРНЕ

    Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

    Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

    Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

    Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

    Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

    Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

    Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

    Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

    ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

    У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

    Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

    Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
    Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

    USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

    СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

    ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
    ВТІЛЕНО В СВІТІ

    Поділитися:
    Відправити посилання
    на цю сторінку: