Завантаження
Новини та події
Новини та події

KMZ Industries та Variant Agro Build оголошують про об’єднання

29.04.2021

Угода передбачає перехід всіх активів елеваторного напряму Variant Agro Build до KMZ Industries. Об‘єднана компанія функціонуватиме від імені ПрАТ «Карлівський машинобудівний завод», 80% акцій якої належатимуть інвестиційній компанії Dragon Capital (до злиття володіла 100% акцій) та 20% — сім’ї Шуфані (до злиття контролювали 100% Variant Agro Build). Виробничі потужності об’єднаної компанії дозволятимуть виготовляти обладнання для 2 млн тонн зберігання на рік, а сукупний обсяг реалізації двох бізнесів в цьому році може досягти 1 млрд грн.

«Це об’єднання найкращих на ринку команд та продуктів, – коментує угоду Андрій Носок, керуючий директор напряму прямих інвестицій Dragon Capital. – В результаті злиття флагманів ринку об’єднана компанія стане найбільшим українським виробником за об’ємом і можливостями виробництва, технологічною експертизою та продуктовою лінійкою. Ми очікуємо, що ця угода дозволить реалізувати в повній мірі позитивний синергетичний ефект від об’єднання, де 1+1>2. Переваги від цього рішення зможуть відчути та оцінити клієнти, постачальники та партнери компаній».

«Український елеваторний ринок отримав потужний поштовх для подальшого розвитку, а аграрії матимуть більше сучасного та високоякісного вітчизняного обладнання. В результаті об’єднання виробничого досвіду та експертизи обох компаній наші клієнти зможуть отримати найбільш передові рішення з одних рук та з найкращим клієнтським сервісом, – коментує Данііл Шуфані, співвласник Variant Agro Build. – Ми бачимо величезні можливості в об’єднанні зусиль із KMZ Industries та з великим оптимізмом дивимося на розвиток спільного бізнесу».

KMZ Industries (ПрАТ «Карлівський машинобудівний завод») – лідируючий постачальник комплексних рішень для галузі зберігання та обробки зерна. Компанія є найбільшим виробником елеваторного обладнання в Україні та виробляє повний спектр обладнання, включаючи  виробництво повного комплексу елеваторного обладнання (силоси, зерносушарки, транспортне обладнання та сепаратори). Компанія успішно реалізувала понад 5 000 об’єктів. Виробничі потужності компанії знаходяться в м. Карлівка Полтавської області.

VARIANT AGRO BUILD (ТОВ «Варіант Агро Буд») — входить в українську виробничу групу з одинадцяти підприємств, які займаються обробкою металу і виготовленням обладнання для його обробки. Елеваторний напрям компанії посідає одну з лідируючих ринкових позицій в Україні. Головний офіс та виробництво знаходяться в Харкові.

Dragon Capital — одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює у сфері прямих інвестицій та фінансових послуг, надаючи повний спектр інвестиційно-банківських та брокерських послуг для корпоративних та приватних клієнтів. Компанія була заснована у 2000 році та має багаторічний успішний досвід прямих інвестицій в Україні.

ПОПУЛЯРНЕ

Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: