Завантаження

    UA

    Новини та події
    Новини та події

    KMZ Industries збільшує виробництво і глобально розширює команду!

    17.09.2021

    Містоутворююче підприємство і нові можливості для жителів регіону

    «Наразі плануємо найняти більше 100 нових працівників: це ще більше посилить наш статус одного з місцеутворюючих підприємств і допоможе бути ще більш корисними, в тому числі для розвитку регіону», – зазначила генеральний директор KMZ Industries Валерія Калашник, відповідаючи на питання регіональних ЗМІ Полтавщини, де розташовано потужності Карлівського машинобудівного заводу.

    Оскільки об’єднання відбулося на базі KMZ Industries, то вже найближчим часом сюди із Харкова перевезуть обладнання, яке використовувалося в елеваторному напрямку Variant Agro Build. Зрештою все виробництво буде сконцентроване в Карлівці, потужності оновленої компанії дозволятимуть виготовляти елеваторне обладнання для 2 мільйонів тонн зберігання на рік. Тож уже зараз KMZ Industries готова надавати нові робочі місця і кар’єрні можливості для спеціалістів.

    Які спеціальності в пріоритеті?

    Можливості працевлаштування на заводі є для будь-яких професій: інженер чи токар, бухгалтер чи конструктор, економіст чи зварювальник – місця знайдуться для багатьох професіоналів.

    «Якщо ви є спеціалістом високого рівня – приходьте, – запрошує Валерія Калашник. – Як підприємство із багаторічною історією ми справді цінуємо і розвиваємо робочі традиції, популяризуємо професію машинобудівника. Поважають у нас фахівців із досвідом (на заводі працюють цілі трудові династії, загальний трудовий стаж яких складає майже 240 років!), й так само ми раді молодим працівникам, які мають змогу швидко навчатися і зростати в нашій компанії».

    Працювати в Україні має бути вигідно!

    Генеральний директор розповідає, що свого часу завод свідомо вступив у запеклу конкуренцію із роботодавцями із сусідніх країн: «Дуже боляче було спостерігати, як достойні працьовиті робітники мусять виїжджати в ті ж Польщу чи Чехію у пошуках кращої долі. І така ситуація була майже в кожному регіоні нашої країни. Тому ми тут, у себе, намагаємось створити не гірші умови, аби наші співвітчизники, і в першу чергу жителі Полтавщини, могли гідно працювати і гідно заробляти, не полишаючи рідної домівки».

    Соціальна складова і можливість гідно заробляти

    Наразі завод забезпечує для співробітників всі обов’язкові опції соціально відповідального підприємства. Наприклад, на початку 2020-го, коли в Україні зафіксували спалах коронавірусу, підприємство уклало договори з лабораторними мережами для проведення лабораторної діагностики та виявлення захворювання на ранніх стадіях. Жорсткі карантинні умови дозволили тримати мінімальний рівень захворюваності. І досі на заводі на Covid-19 перехворіло лише 1% працівників.

    Спеціалістів, що приїхали з інших міст, тут забезпечують житлом, на підприємстві працює медичний пункт, а для працівників із Полтави та інших населених пунктів передбачений корпоративний транспорт.

    «Кваліфікованим працівникам підприємство завжди пропонує конкурентну заробітну плату, – резюмує Валерія Калашник. – Наша система мотивації для співробітників розроблена з урахуванням особливостей кожної професії і саме тому надає змогу справедливо оцінювати внесок кожної людини в загальний результат. Тому чим краще та якісніше працюєш – тим більшу винагороду отримуєш».

    Наші двері завжди відкриті для тих, хто хоче працювати і заробляти й разом із нами щодня розвивати високотехнологічне українське машинобудування!

    Калашник_нанять 100 сотрудников

    ПОПУЛЯРНЕ

    Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

    Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

    Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

    Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

    Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

    Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

    Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

    Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

    ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

    У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

    Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

    Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
    Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

    USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

    СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

    ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
    ВТІЛЕНО В СВІТІ

    Поділитися:
    Відправити посилання
    на цю сторінку: