Завантаження
Новини та події
Новини та події

Наразі монтажний підрозділ KMZ Industries працює у 7 областях України

16.10.2020

Наразі монтажний підрозділ KMZ Industries працює у 7 областях України. У вересні розпочали роботи на 3-х нових об’єктах, а ще на п’яти продовжили роботу та завершили роботу на двох. На об’єктах працюють понад 150 досвідчених монтажників та шефмонтажників.

Розповідаємо, як відбувалася робота монтажного підрозділу у вересні.

  • Готовність 100%. Завершено роботи з монтажу, пусконалагодження та автоматизації на розширенні фермерського елеватора в Миколаївській області. Два силоси ВВК 18.18.В12 сукупною ємністю зберігання 11,4 тисячі тонн і транспортне обладнання (норії і ланцюгові скребкові транспортери) продуктивністю 100 т/г готові приймати зерно. Транспортні артерії на цьому елеваторі складають 441 м.
  • На об’єкті в Ніжині, де закінчився монтаж усіх чотирьох силосів цього проєкту, тривають роботи з пусконалагодження та автоматизації.
  • Здійснюємо шефмонтаж першої черги маршрутного елеватора в Центральній Україні, який буде повністю оснащений обладнанням KMZ Industries. На початку вересня тут розпочався монтаж зерносушарки Brice-Baker SCN.16/72 та першого з чотирьох оперативних конусних силосів. Загалом у цьому році будуть збудовані ємності для зберігання на 27 тисяч тонн, вузол приймання зернових та вузол сушіння потужністю 1560 тонн/добу по кукурудзі (24–14%), а також відвантаження на залізничний транспорт.
  • У Київській області, на майбутньому зерносушильному комплексі, розпочався монтаж зерносушарки Brice-Baker SCN.16/48, уже готові 12 секцій. Готуємось до монтажу трьох силосів діаметром 32 метри. І на цьому об’єкті також працюватиме повний комплекс обладнання нашого виробництва.
  • Комбікормовий завод у Вінницькій області розширюється силосом СМВУ 22.15.В12 (об’єм 7 503 куб.м). Це продовження співпраці: у першій черзі будівництва заводу обладнання нашого виробництва було представлено оперативними силосами та зерносушаркою Brice-Baker. При розширенні замовник обрав ємність KMZ Industries, надавши їй перевагу перед силосами іноземного виробництва, які було змонтовано у першій черзі.
  • У Чернігівській області – монтаж другої черги елеватора загальною місткістю зберігання понад 54 тисячі тонн – зводимо додаткові чотири ємності СМВУ.275.22.В12.А по 13,5 т кожна. Обладнання чекало 4 роки на складі замовника і знаходиться у відмінному стані, адже зберігалося за всіма рекомендаціями виробника. Менше ніж 2 місяці знадобилось нашим спеціалістам, щоб змонтувати 2 перші силоси. У вересні вже почали підійматись ще два.
  • Тривають роботи з монтажу в Одеській області: два силоси СМВУ діаметром 22 м повністю готові, третьому залишилось ще трішки підрости.
  • На Старокостянтинівському ОЕЗ тривають роботи з монтажу 32 конусних силосів нашого виробництва, які забезпечуватимуть зберігання сухого зерна, шроту, гранульованої та негранульованої лузги.
  • У Сумській області, де роботи виконуються під наглядом нашого шефмонтажника, зведено перший та почав зростати другий силос СМВУ 275.18.В12 із замком V-rib на даху. Транспортне обладнання продуктивністю 250 т/г вже давно змонтовано.
  • У Полтавській області триває монтаж силосів ВВК.32.20.В12. Два силоси вже зведено, поряд ростуть 3-й та 4-й. У одному такому силосі вміщуватиметься понад 16 тисяч тонн зерна (16 625 т), тобто 250 вагонів пшениці.

ПОПУЛЯРНЕ

Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: