Завантаження
Новини та події
Новини та події

Наразі на об’єктах працюють понад 150 досвідчених монтажників та шефмонтажників власного підрозділу KMZ Industries

06.11.2020

У жовтні розпочали роботи на одному новому об‘єкті, на чотирьох продовжили, а на трьох завершили роботу.

Готовність 100%

  • Успішно завершили роботи з автоматизації Ніжинського жиркомбінату. Перед цим на об’єкті під наглядом шефмонтажника нашого заводу було встановлено 4 конусних силоси для гранульованого шроту спеціальної розробки конструкторського бюро KMZ Industries.
  • У Чернігівській області завершили монтаж другої черги елеватора «Батьківщина» загальною місткістю зберігання понад 54 тисячі тонн – звели додаткові чотири ємності СМВУ.275.22.В12.А по 13,5 т кожна.
  • Приймають зерно три силоси СМВУ діаметром 22 м в Одеській області.

Триває монтаж

  • Продовжуємо здійснювати шефмонтаж першої черги маршрутного елеватора в Центральній Україні, який буде повністю оснащений обладнанням KMZ Industries. Загалом у цьому році будуть збудовані ємності для зберігання на 27 тисяч тонн, вузол приймання зернових та вузол сушіння потужністю 1560 тонн/добу по кукурудзі (24–14%), а також відвантаження на залізничний транспорт.
  • У Київській області, на майбутньому зерносушильному комплексі працюють майже 100 монтажників нашого підрозділу, а також бригади електриків. Зерносушарка Brice-Baker SCN.16/48 змонтована повністю. Розпочато монтаж трьох силосів діаметром 32 м: за місяць перший ВВК 32.20.В12 вже вийшов на проєктну висоту, підростає другий, а для третього збирається дах. Наприкінці місяця встановили конусний силос. Наразі готуємось прокладати транспортне обладнання.
  • На Старокостянтинівському ОЕЗ завершено монтаж 5 з 32 конусних силосів нашого виробництва, які забезпечуватимуть зберігання сухого зерна, шроту, гранульованої та негранульованої лузги.
  • У Полтавській області завершено монтаж першої черги – 66 500 тонн зберігання готові. Розпочато монтаж другої черги: зводяться одразу три з п‘яти силосів ВВК.32.20.В12.

Розпочато монтаж

  • Розпочато та активно триває монтаж зерносушильного комплексу для спільного українсько-німецького фермерського господарства, що знаходиться у Вінницькій області. Транспортне обладнання потужністю 50 т/г майже готове. Зерносушарка Brice-Baker BB.SCN 12/24 із рекуперацією та пилопригніченням, що працюватиме на альтернативному паливі, готова приймати дах.

ПОПУЛЯРНЕ

Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: