Завантаження

  UA

  Новини та події
  Новини та події

  Почали виготовлення зерносушарки Brice-Baker SCN-10/24 для литовського замовника

  15.12.2021

  Почали виготовлення зерносушарки Brice-Baker SCN-10/24 для експорту в Литву. Потужність обладнання – 36 т/г по пшениці (при зниженні вологості з 20% до 15%). Сушарка замовлена у базовій комплектації – з автоматизацією і системою пилопригнічення.

  Замовник – велике місцеве фермерське господарство, що працює із пшеницею та ріпаком. Господарство використовує підлогове зберігання, а придбанням сушарки українського виробництва розпочинає свій шлях до елеваторної справи.

  Поставка сушарки запланована на березень 2022-го.

  «KMZ Industries вже має успішний досвід співпраці з аграріями Прибалтики, – розповідає  Сергій Блінов, керівник експортного напрямку KMZ Industries. – Цей експортний рік ми відкрили контрактом із Латвією, також наразі завершується монтаж трьох хоперів нашого виробництва для елеватора фермерського господарства в Естонії. І от зараз маємо черговий контракт із Литвою – цього разу на поставку сушарки.

  Слід сказати, ще до придбання нашим заводом англійської компанії Brice-Baker вона здійснювала поставки зерносушарок в Прибалтійські країни. І, звісно, ми теж продовжили ці співпрацю, ставши власником торгової марки і всіх розробок, і успішно постачаємо замовникам із цих країни модернізовані високоефективні сушарки, які тепер виготовляємо в Україні».

  ПОПУЛЯРНЕ

  Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

  Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

  Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

  Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

  Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

  Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

  Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

  Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

  ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

  У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

  Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

  Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
  Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

  USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

  СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

  ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
  ВТІЛЕНО В СВІТІ

  Поділитися:
  Відправити посилання
  на цю сторінку: