Завантаження
Новини та події
Новини та події

Продовжуємо співпрацю із українсько-німецьким фермерським господарством «Соняшний двір»

01.03.2021

Днями отримали замовлення на виготовлення чергової партії обладнання для нашого замовника – спільного українсько-німецького фермерського господарства «Соняшний двір», яке знаходиться в селі Сиваківці Липовецького району, що на Вінниччині.

Згідно з контрактом для ТОВ СП «Соняшний двір» KMZ Industries виготовить і поставить:

  • 2 конусні силоси СМВУ.73.09.К45.В12 об’ємом 533 м3 кожний, загальною місткістю зберігання 1066 м3;
  • Оцинкований ланцюговий конвеєр ТСЦ-200-17 продуктивністю 50 т/год.

Початок співпраці

Співпраця заводу із ТОВ СП «Соняшний двір» почалася влітку минулого року – тоді KMZ Industries виграв тендер на поставку і монтаж зерносушильного комплексу для господарства. За контрактом ми поставили:

  1. Автоматизовану зерносушарку Brice-Baker SCN 12/24 із рекуперацією продуктивністю 36 т/г по пшениці при зниженні вологості із 20% до 15%.
  2. Транспортне елеваторне обладнання загальною протяжністю маршруту 40 метрів:
  • дві норії потужністю 50 т/г,
  • три футеровані ланцюгові конвеєри потужністю 50 т/г кожний.

Роботою обладнання експлуатанти задоволені, тож і перші силоси для свого господарства (раніше тут зберігали лише у безкаркасних ангарах) теж замовили у KMZ Industries. Розпочати монтаж обладнання планують вже наприкінці весни, аби мати змогу зберігати зерно нового врожаю у сучасних силосах, що повністю забезпечують необхідні умови для збереження якості продукції. Пишаємося довірою замовника й активно продовжуємо співпрацю!

«На новій Brice-Baker, як і планували, зараз просушили уже майже 2 тис. тонн кукурудзи – тож за 8 днів, можна сказати, успішно завершила «сезон» по цій культурі. Роботою обладнання і продуктивністю задоволені, – розповідає Улян Сацик, директор ТОВ СП «Соняшний двір». –  Взагалі спочатку замовили у KMZ Industries сушарку меншої потужності, але вже після підписання договору зрозуміли, що потребуємо більшої продуктивності, аби повністю закривати задачі по сушінню зерна для потреб нашого господарства. І виробник пішов нам назустріч.

Зерносушарка повністю автоматизована, спеціалісти заводу інтегрували її в загальну систему автоматизації господарства. Наявна система рекуперації тепла дозволяє знижувати витрати палива, до того ж, це обладнання працює на пелетах, що також дає нам змогу заощаджувати. Найближчим часом плануємо розширити можливості зерносушарки ще деякими корисними опціями, які є в арсеналі виробника.

Свого часу про KMZ Industries дізналися з рекомендацій колег. Серед інших переваг співробітництва із заводом була можливість отримати 25% компенсації за придбане обладнання від держави. Нині маємо в арсеналі ще й власноруч перевірену в роботі якість їхнього обладнання, тож силоси й транспорт для будівництва повного елеваторного комплексу для нашого господарства теж замовили у KMZ Industries. Співробітництвом із цим українським виробником задоволені й справді раді його продовженню».

ПОПУЛЯРНЕ

Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: