Завантаження

  UA

  Новини та події
  Новини та події

  «Самбірський елеватор» розширився обладнанням KMZ Industries

  22.07.2022

  Рішення про розширення «Самбірського елеватора» прийняли ще до війни. В листопаді минулого року тут почали бурити палі – а місяць тому два новенькі силоси BBK виробництва KMZ Industries об’ємом 3471 м куб. кожний вже були здані в експлуатацію й прийняли ячмінь нового врожаю. Також на елеваторі працює транспортне обладнання нашого виробництва – ланцюговий конвеєр продуктивністю 175 т/год із довжиною маршруту 70 метрів. Після розширення потужність елеватора складає 20 тисяч тонн одночасного зберігання.

  З імпортного – на українське

  «Перша черга в нас була збудована у 2017 році, з обладнанням іноземного виробництва, – розповідає директор елеватора Тарас Панахид. – Коли прийняли рішення про будівництво другої черги, послуговувалися досвідом елеватора сусіднього холдингу. Раніше вони теж брали польське, а тепер почали купувати обладнання у KMZ  Industries – залишилися задоволені й радили нам.

  До того ж, пропозиція українського заводу була найцікавіша з усіх і по ціні, і по термінах. З останніми війна, звісно, внесла невеликі корективи – та попри все обладнання доставили й елеватор побудували вчасно».

  Склалося в пазл

  «Єдине, що цього разу в нас було багато підрядників на майданчику – іноді по 4-5 одночасно, що не завжди добре для будівництва, – пояснює пан Тарас. – Проте все пройшло добре і склалося, так би мовити, в єдиний пазл. Завершальним акордом традиційно була електрифікація нових потужностей, яку також здійснили професіонали з KMZ Industries».

  Будувати елеватор – слушна думка

  «Самбірський елеватор» від початку планувався як комерційний. Своя сировина в групі компаній також є, проте вона складає незначний процент у загальному обсязі. На елеваторі приймають зерно від локальних фермерів, а також на постійній основі співпрацюють з великими агрохолдингами, серед яких МХП, «АГРОКУЛЬТУРА МОСТИСЬКА» та ін.

  Про рішення щодо розширення директор елеватора не шкодує. А навпаки вважає, що будівництво, навіть у теперішніх умовах – слушна думка. 

  «Ситуація з дефіцитом потужностей для зберігання відома всім, – говорить Тарас Панахид. – Залишки кукурудзи в господарствах є ще з минулого року, якщо порти не розблокують, складати її буде ніде. Ціни на ячмінь немає, а його логістика в Європу дуже дорога, більше ста доларів на тонну. Звісно, фермери шукають виходи: і зимівля урожаю в полі, і рукави, і вивіз тентованими автомобілями в бігбегах та іншими альтернативними видами транспорту, проводять і сертифікацію зерновозів для виїзду за кордон. Просяться навіть на вузьку колію до підприємств іншого профілю діяльності, щоб експортувати урожай. 

  Звісно, в такій ситуації й ми отримуємо десятки звернень від фермерських об’єднань з різних областей – елеваторне зберігання зараз надзвичайно актуальне, отже і будуватися, розширювати потужності попри складнощі вважаю доцільним, тому на перспективу плануємо збільшення об’єму складських потужностей ще на 10 тис. тонн».

  ПОПУЛЯРНЕ

  Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

  Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

  Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

  Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

  Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

  Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

  Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

  Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

  ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

  У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

  Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

  Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
  Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

  USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

  СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

  ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
  ВТІЛЕНО В СВІТІ

  Поділитися:
  Відправити посилання
  на цю сторінку: