Завантаження

  UA

  Новини та події
  Новини та події

  Силоси для зберігання пелет в котельній логістичного центру PORT Lviv Logistic Center

  07.04.2023

  KMZ Industries взяла участь ще в одному, надзвичайно важливому для розвитку логістичного потенціалу країни, проєкті.

  Для зберігання пелет в котельній великого логістичного центру PORT Lviv Logistic Center на заході України буде використовуватись обладнання нашого виробництва: хопер на 28 куб.м та транспортне обладнання продуктивністю 50 т/год.

  «PORT» – це виключно інноваційне місце із сучасною якісною інфраструктурою. Місце перетину шляхів, людей, місце, де створюється додаткова цінність і з’являються ідеї», – так говорять про PORT його креатори.

  Тут, на ділянці 8 га розташована потужна система складів, офісної і торгової нерухомості загальною площею майже 48 тис. м. кв., за енергоефективність і безперебійне теплопостачання якої і відповідатиме сучасна котельня.

  Інноваційна система спроєктована і збудована за всіма стандартами логістичного центру класу B. Зокрема, біля кожного складу передбачені відкриті стоянки і під’їзди для розвантажування різної висоти, для малогабаритного та великогабаритного транспорту. Стоянки для гостей, працівників, людей з інвалідністю, автотранспорту різного об’єму і призначення. Тут продумана кожна деталь: від бруківки з протиковзними властивостями до попереджувальних тактильних смуг в зоні паркування та інших проїздах.

  «Ми хочемо сказати що складська нерухомість – це вже давно не про товари. А про людей, інфраструктуру, розвиток торговельних відносин всередині комплексу, де приємно розвивати та будувати бізнес», – описує філософію центру Дмитро Ковальчук, співвласник компанії Alterra Group, якій належить комплекс.

  Бажаємо новому центру успіхів, адже тепер порт – це не лише про море!

  ПОПУЛЯРНЕ

  Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

  Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

  Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

  Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

  Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

  Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

  Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

  Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

  ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

  У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

  Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

  Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
  Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

  USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

  СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

  ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
  ВТІЛЕНО В СВІТІ

  Поділитися:
  Відправити посилання
  на цю сторінку: