Завантаження

  UA

  Новини та події
  Новини та події

  Співпраця KMZ Industries із полтавськими політехніками триває

  13.10.2021

  Попри складнощі українське машинобудування розвивається і знову набуває своєї заслуженої популярності. Про це свідчить і затребуваність професії на ринку, а головне – її популярність серед молоді.

  Цьогоріч посвята у спеціальність для першокурсників Полтавського політехнічного коледжу НТУ «Харківський політехнічний інститут», що проходила у стінах вишу 28 вересня 2021 року, зібрала багатьох майбутніх машбудівців. І, звісно ж, наш завод не оминув цієї події.

  Практична складова освітнього процесу – обов’язкова частина навчання майбутнього спеціаліста

  «Маємо договір про співпрацю із цим поважним навчальним закладом нашого регіону, – розповідає директор з управління персоналом KMZ Industries Олена Мусашихова. – Співпраця ця спрямована в першу чергу на допомогу коледжу в забезпеченні практичної складової навчання, зокрема проведенні виробничих практик на реальних потужностях заводу. Адже сьогодні це невід’ємна частина освітнього процесу і якісної підготовки майбутніх спеціалістів».

  Нині KMZ Industries – одне з найбільш сучасних підприємств Полтавщини. А елеваторне обладнання, яке виготовляє завод, служить аграріям і нашої держави, і зарубіжних країн. І все це в тому числі й завдяки оснащеності підприємства передовим виробничим обладнанням.

  «Молоді люди, присутні на цьому святі, обрали спеціалізацію «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях». І для них дуже важливо ще зі студентської лави мати можливість не лише в теорії, а й наживо побачити таке обладнання, опанувати навички роботи на ньому і навіть відчути себе частиною великого потужного виробництва, – додає очільниця кадрового департаменту заводу. – І ми надаємо їм таку можливість».

  Сучасне обладнання для сучасного навчання

  Акцентує на високому рівні оснащення Карлівського машинобудівного заводу (KMZ Industries) і можливостях для студентів і керівник департаменту клієнтського сервісу Роман Штельмах, що також особисто приїхав привітати студентів.

  Штельмах Роман KMZ Industries

  «Нам справді є чим пишатися, у тому числі й щодо технічного оснащення – додає Роман Штельмах. – У нас є і сучасний токарно-фрезерний верстат SMEC із системою числового програмного управління Siemens, на якому завдяки високій продуктивності, унікальним технологічним можливостям і, звичайно ж, високому рівню програмістів та операторів можна вирішувати безліч складних завдань із комплексної обробки деталей.

  Ми і перші серед виробників елеваторного обладнання в Україні, хто встановив автоматизовану свердлильну лінія Ficep: без втручання людини за одну установку вона обробляє 12-метровий прокат. А з листовим металом у нас працюють японські та європейські верстати, зокрема відомого японського бренду AMADA.

  А особлива гордість нашого заводу – дві повністю автоматизовані американські виробничі лінії Bradbury – високотехнологічне сучасне обладнання, на якому ми виготовляємо деталі силосу. Така лінія сама виконує згинання, пробивання і відрізання в розмір, а її оператор має грамотно управляти перебігом цих процесів».

  Підтримка колег ще від старту в професії

  Роман Юрійович переконаний, серед студентів є ті, хто згодом працюватиме у цехах Карлівського машинобудівного (KMZ Industries). А до свята приєднався, бо вважає, що підтримувати, спрямовувати і мотивувати  студентів потрібно не лише у процесі практики, а й уже з перших днів навчання.

  «Вітаючи студентів, я розповідав і про наш завод, і навіть про свій особистий кар’єрний шлях на виробництві: від оператора станків з ЧПУ і до технічного директора підприємства, – говорить очільник департаменту клієнтського сервісу KMZ Industries. – Бо коли ти знаєш успішні приклади, реальні історії, то легше не розгубитися, легше підтримувати інтерес і мотивацію до навчання, бачити мету і будувати власні плани. Це, думаю, дуже важливо для студента.

  Я впевнений, що серед студентів Полтавського політехнічного коледжу є багато наших майбутніх колег, і дійсно радий можливості допомагати їм на шляху опанування почесної професії машинобудівника».

  ПОПУЛЯРНЕ

  Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

  Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

  Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

  Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

  Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

  Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

  Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

  Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

  ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

  У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

  Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

  Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
  Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

  USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

  СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

  ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
  ВТІЛЕНО В СВІТІ

  Поділитися:
  Відправити посилання
  на цю сторінку: