Завантаження

  UA

  Новини та події
  Новини та події

  Співпраця KMZ Industries із полтавськими політехніками триває

  13.10.2021

  Попри складнощі українське машинобудування розвивається і знову набуває своєї заслуженої популярності. Про це свідчить і затребуваність професії на ринку, а головне – її популярність серед молоді.

  Цьогоріч посвята у спеціальність для першокурсників Полтавського політехнічного коледжу НТУ «Харківський політехнічний інститут», що проходила у стінах вишу 28 вересня 2021 року, зібрала багатьох майбутніх машбудівців. І, звісно ж, наш завод не оминув цієї події.

  Практична складова освітнього процесу – обов’язкова частина навчання майбутнього спеціаліста

  «Маємо договір про співпрацю із цим поважним навчальним закладом нашого регіону, – розповідає директор з управління персоналом KMZ Industries Олена Мусашихова. – Співпраця ця спрямована в першу чергу на допомогу коледжу в забезпеченні практичної складової навчання, зокрема проведенні виробничих практик на реальних потужностях заводу. Адже сьогодні це невід’ємна частина освітнього процесу і якісної підготовки майбутніх спеціалістів».

  Нині KMZ Industries – одне з найбільш сучасних підприємств Полтавщини. А елеваторне обладнання, яке виготовляє завод, служить аграріям і нашої держави, і зарубіжних країн. І все це в тому числі й завдяки оснащеності підприємства передовим виробничим обладнанням.

  «Молоді люди, присутні на цьому святі, обрали спеціалізацію «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях». І для них дуже важливо ще зі студентської лави мати можливість не лише в теорії, а й наживо побачити таке обладнання, опанувати навички роботи на ньому і навіть відчути себе частиною великого потужного виробництва, – додає очільниця кадрового департаменту заводу. – І ми надаємо їм таку можливість».

  Сучасне обладнання для сучасного навчання

  Акцентує на високому рівні оснащення Карлівського машинобудівного заводу (KMZ Industries) і можливостях для студентів і керівник департаменту клієнтського сервісу Роман Штельмах, що також особисто приїхав привітати студентів.

  Штельмах Роман KMZ Industries

  «Нам справді є чим пишатися, у тому числі й щодо технічного оснащення – додає Роман Штельмах. – У нас є і сучасний токарно-фрезерний верстат SMEC із системою числового програмного управління Siemens, на якому завдяки високій продуктивності, унікальним технологічним можливостям і, звичайно ж, високому рівню програмістів та операторів можна вирішувати безліч складних завдань із комплексної обробки деталей.

  Ми і перші серед виробників елеваторного обладнання в Україні, хто встановив автоматизовану свердлильну лінія Ficep: без втручання людини за одну установку вона обробляє 12-метровий прокат. А з листовим металом у нас працюють японські та європейські верстати, зокрема відомого японського бренду AMADA.

  А особлива гордість нашого заводу – дві повністю автоматизовані американські виробничі лінії Bradbury – високотехнологічне сучасне обладнання, на якому ми виготовляємо деталі силосу. Така лінія сама виконує згинання, пробивання і відрізання в розмір, а її оператор має грамотно управляти перебігом цих процесів».

  Підтримка колег ще від старту в професії

  Роман Юрійович переконаний, серед студентів є ті, хто згодом працюватиме у цехах Карлівського машинобудівного (KMZ Industries). А до свята приєднався, бо вважає, що підтримувати, спрямовувати і мотивувати  студентів потрібно не лише у процесі практики, а й уже з перших днів навчання.

  «Вітаючи студентів, я розповідав і про наш завод, і навіть про свій особистий кар’єрний шлях на виробництві: від оператора станків з ЧПУ і до технічного директора підприємства, – говорить очільник департаменту клієнтського сервісу KMZ Industries. – Бо коли ти знаєш успішні приклади, реальні історії, то легше не розгубитися, легше підтримувати інтерес і мотивацію до навчання, бачити мету і будувати власні плани. Це, думаю, дуже важливо для студента.

  Я впевнений, що серед студентів Полтавського політехнічного коледжу є багато наших майбутніх колег, і дійсно радий можливості допомагати їм на шляху опанування почесної професії машинобудівника».

  ПОПУЛЯРНЕ

  Хліб-Агро

  Кожне господарство має свою унікальну історію, несхожу на інші, і за кожною обов'язково стоїть особиста історія фермера та його родини. Шлях до успіху власника ФГ «Хліб-Агро» Володимира Ткаченка був непростим і, можна сказати, відбувся скоріше «всупереч», ніж «завдяки». Докладніше

  Унікальний стрічковий транспортер для зерна

  Нещодавно KMZ Industries представив ринку ще одну свою нову розробку – унікальний стрічковий транспортер для зерна (або стрічковий конвейєр) закритого типу. Докладніше

  Аналітична довідка про зерновий ринок та стан потужностей для зберігання зерна в Україні

  Огляд включає: дані про врожай 2021-2022, експорт за період від початку повномасштабної війни, дані по держпідтримці та міжнародним інвестиціям. А також – втрати елеваторних потужностей по регіонах України, аналіз збитків та ключових наслідки російської агресії на українське довкілля. І зрештою – прогноз по відновленню та необхідному обсягу інвестицій в агросферу України. Докладніше

  ДЕПАРТАМЕНТ АВТОМАТИЗАЦІЇ KMZ INDUSTRIES УСПІШНО РЕАЛІЗУВАВ ЧЕРГОВИЙ ПРОЄКТ

  Наші спеціалісти автоматизували зерносушарку для одного із замовників в Чернігівській області. Докладніше

  ЧОМУ СИЛОСИ З ОДНАКОВОЮ ЄМНІСТЮ ВАЖАТЬ ПО-РІЗНОМУ?

  За розрахунками аналітиків KSE, морська блокада вже обійшлася українським аграріям в 11,9 млрд дол. Це найбільша стаття втрат агропромислового комплексу за період великої війни. Детальна аналітика з коментарями KMZ Industries і замовника нашого заводу. Докладніше

  САМБІРСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР

  Елеватор на Львівщині було розширено обладнанням виробництва KMZ Industries. Докладніше

  Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

  Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

  МАЄМО ДОПОМАГАТИ АГРАРІЯМ ОПЕРАТИВНО ВИРІШУВАТИ ПРОБЛЕМУ З НЕСТАЧЕЮ ЕЛЕВАТОРНИХ ПОТУЖНОСТЕЙ

  За розрахунками аналітиків KSE, морська блокада вже обійшлася українським аграріям в 11,9 млрд дол. Це найбільша стаття втрат агропромислового комплексу за період великої війни. Детальна аналітика з коментарями KMZ Industries і замовника нашого заводу Докладніше
  СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

  ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
  ВТІЛЕНО В СВІТІ

  Поділитися:
  Відправити посилання
  на цю сторінку: