Завантаження

  UA

  Новини та події
  Новини та події

  Стали відомі умови участі в Програмі USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)

  29.12.2022

  Нагадаємо, Програма передбачає конкурс на одержання  субгранту для тих, хто планує переоснащувати, реконструювати або будувати додаткові елеваторні потужності для надання послуг ММСП з доробки, сушіння та зберігання зерна.

  Наші колеги взяли участь у передзаявочному семінарі, що відбувся 27 грудня 2022 року, і підготували для вас основні тези, які описують деталі Програми.

  Сума гранту

  • Проєкт АГРО планує надати до 185 000 000 грн за допомогою 10-ти субгрантів приблизною сумою +/- 18 500 000 грн.
  • Грантер має покрити не менше 50% вартості проєкту. 

  Хто може подаватися на грант?

  • Передбачається, що кошти субгранту будуть спрямовані на:
   • закупівлю обладнання по доробці, сушінню та зберіганню зерна;
   • закупівлю лабораторного обладнання для визначення якісних показників зерна.
  • Фінансування будівництва нових елеваторних потужностей  за умови наявності вже існуючих потужностей по зберіганню/сушінню зерна та досвіду роботи також буде розглядатися. 
  • Можливе також надання гранту компаніям, які повністю орендують елеваторний комплекс. 
  • Розташування об’єкта має бути не менш як 50 км від лінії зіткнення та від кордону з агресором.  
  • Підприємство має працювати не менше 5 років на момент подання заявки. 
  • Перевага надається «кришталево чистим» грантерам. 
  • Наявність залізничного сполучення з колією європейського типу також буде вважатися перевагою. 
  • При розгляді заявки враховуватися раніше надане фінансування на придбання рукавів тощо – як вже надана фіндопомога грантерам. 

  Вимоги по документації для подачі заявки

  • Повинна бути розроблена проєктна документація для розширення/дооснащення елеваторів. Якщо її немає – вкластись у вказані терміни надзвичайно складно.
  • Елеватор повинен мати актуальний дозвіл на викиди. Також дозвіл має бути переглянутий при розширенні елеватора після закінчення військового стану. 
  • Мають бути наявні та відповідати всім законодавчим вимогам правовстановлювальні документи та договори оренди на землю. 
  • Експертиза проєктно-дозвільної документації для СС1 не потрібна. 

  Дати отримання субгрантів та термін їх дії

  • Термін дії субгрантів в рамках субгрантової угоди не перевищуватиме 2 роки. Проте досягнення результатів очікують значно швидше.
  • Фінансування готові надавати відразу після підписання угод, відповідно до графіків, які будуть подаватися разом із заявкою.

  Особливості надання гранту

  • Гранти будуть надаватися в негрошовій формі – оплата за придбане клієнтом або USAID обладнання. Перелік  необхідного обладнання разом із цінами та термінами поставки має бути вказаний грантерами. 
  • У власність обладнання перейде тільки після успішної реалізації субгранту. 
  • У разі наявності досвіду та можливостей субгрантера він може сам закупити обладнання – і потім отримати компенсацію від USAID (у такому випадку грантер також може отримати компенсацію частини вартості обладнання від держави у разі фінансування програми державою). У разі відсутності такої можливості у субгрантера – фонд сам проведе закупівлю через тендер.  
  • Оплата ПДВ також підлягає зарахуванню як співфінансування від грантера.

  До якого числа приймаються заявки?

  • Заявки першого етапу повинні бути подані не пізніше 18:00 за Київським часом 25 січня 2023 р.
  • Проект АГРО продовжуватиме приймати заявки до 18:00 за Київським часом 12/06/23 або до моменту вичерпання коштів. Заявки будуть розглядатися в міру їх надходження, і заявникам наполегливо пропонується подавати свої заявки до дати закриття PПЗ.

  Контакту інформацію для запитань та подачі заявок, а  також деталі по датах ви можете знайти за посиланням. Бажаємо успіхів!

  ПОПУЛЯРНЕ

  Хліб-Агро

  Кожне господарство має свою унікальну історію, несхожу на інші, і за кожною обов'язково стоїть особиста історія фермера та його родини. Шлях до успіху власника ФГ «Хліб-Агро» Володимира Ткаченка був непростим і, можна сказати, відбувся скоріше «всупереч», ніж «завдяки». Докладніше

  Унікальний стрічковий транспортер для зерна

  Нещодавно KMZ Industries представив ринку ще одну свою нову розробку – унікальний стрічковий транспортер для зерна (або стрічковий конвейєр) закритого типу. Докладніше

  Аналітична довідка про зерновий ринок та стан потужностей для зберігання зерна в Україні

  Огляд включає: дані про врожай 2021-2022, експорт за період від початку повномасштабної війни, дані по держпідтримці та міжнародним інвестиціям. А також – втрати елеваторних потужностей по регіонах України, аналіз збитків та ключових наслідки російської агресії на українське довкілля. І зрештою – прогноз по відновленню та необхідному обсягу інвестицій в агросферу України. Докладніше

  ДЕПАРТАМЕНТ АВТОМАТИЗАЦІЇ KMZ INDUSTRIES УСПІШНО РЕАЛІЗУВАВ ЧЕРГОВИЙ ПРОЄКТ

  Наші спеціалісти автоматизували зерносушарку для одного із замовників в Чернігівській області. Докладніше

  ЧОМУ СИЛОСИ З ОДНАКОВОЮ ЄМНІСТЮ ВАЖАТЬ ПО-РІЗНОМУ?

  За розрахунками аналітиків KSE, морська блокада вже обійшлася українським аграріям в 11,9 млрд дол. Це найбільша стаття втрат агропромислового комплексу за період великої війни. Детальна аналітика з коментарями KMZ Industries і замовника нашого заводу. Докладніше

  САМБІРСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР

  Елеватор на Львівщині було розширено обладнанням виробництва KMZ Industries. Докладніше

  Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

  Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

  МАЄМО ДОПОМАГАТИ АГРАРІЯМ ОПЕРАТИВНО ВИРІШУВАТИ ПРОБЛЕМУ З НЕСТАЧЕЮ ЕЛЕВАТОРНИХ ПОТУЖНОСТЕЙ

  За розрахунками аналітиків KSE, морська блокада вже обійшлася українським аграріям в 11,9 млрд дол. Це найбільша стаття втрат агропромислового комплексу за період великої війни. Детальна аналітика з коментарями KMZ Industries і замовника нашого заводу Докладніше
  СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

  ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
  ВТІЛЕНО В СВІТІ

  Поділитися:
  Відправити посилання
  на цю сторінку: